Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@ripper (komentář): Pri hraní som na tom bol podobne. Po skvelých Desperados: Wanted Dead or Alive som od Robina Hooda čakal niečo v podobnom duchu, ale skrátka obdobie stredoveku tomuto typu hry príliš nesadlo - hlavne čo sa týka bojových možností. Prevláda boj zblízka, ktorý však nebol príliš dobre zvládnutý hlavne v skupinových bojoch. Preto som sa mu snažil v hre vyhýbať, ak sa dalo. Misie sa z veľkej časti dali prejsť stealth štýlom, no v porovnaní s Desperados som nad nimi strávil oveľa viac času.
@ripper (komentář): Robin není úplně typická taktická strategie, jako Commandos a spíš se soustředí na akci. Dle mě se jedná o nejhorší hru tohoto typu od Spellbound. Pokud jsi nehrál, tak určitě doporučuji sérii Desperados (především první díl a Helldorado, dvojka je nic moc) a špatné není ani Chicago 1930. Sám jsem tyto hry hrál nedávno, takže se jedná o čerstvé zkušenosti. No a chystám se na hry od Mimimi, u kterých pěvně věřím, že mě nezklamou.
Hraje to někdo? "romantická Hoodovská atmosféra" Tak si snad odpustím. A to jsem to stáhl omylem místo filmu! Komu se líbil ten z roku 2010? Mně moc.
@ugraugra (03.02.2014 16:38): Záleží na jakou hraješ obtížnost. Na nejlehčí není problém projít celou hru třeba jen s Robinem (a někdo s paklíčem k němu). Celkově se ale hratelnost nemění pořád je to o tom samém. Tady taktiku moc neužiješ.
Zrovna jsem dokončil misi, kde jsem osvobodil Little Johna. Asi to bude naivní otázka, ale - změní se nějak do konce hry hratelnost (méně akce, více taktiky)? Popravdě pokud bude zbytek hry stejný jako to co jsem viděl doted, tak nemá cenu, abych s tím ztrácel čas...
Chicago neznám, musím se podívat. Název vzbuzuje představu Commandos z prostřední nějaké příjemné rodiny příjemných amerických podnikatelů sicilského původu. To bych si dal líbit.

Desperado se, pravda, hraje taky spíš zabijáckým stylem, ale u tvrdých pistolníků je to alespoň lore-friendly. Ale je tam třeba jedna celá mise, kde nesmíš zabít vůbec nikoho (něco v tom smyslu, že se jim snažíš dokázat, že jsi nevinný, ale oni tě stejně zatknou nebo tak) a nebyla to otrava, jak by se u hry zaměřené spíše na likvidační styl dalo čekat, ale výzva. Zasekl jsem se naopak v misi, kde jsou na sebe patrolující stráže různě nařetězené a když nevidí kolegu, tak spustí poplach, což vede k prohrané misi.
@WeeMadGamer (01.09.2013 13:02): Ja jsem na tom byl podobne. Commandos, ktery jsem kdysi dohral, jsem rozehral i s datacem, ale uz me to vubec nebavilo, mj. to bylo neunoste tezky, uz na to nemam.:0) Takze jsem skoncil u Robina a asi do pulky hry jsem tim stealth stylem fakt hral, pouzival jsem hazeni jablek, siti, mescu atd., ale nakonec se ukazalo, ze je to zbytecny zdrzovani a nejlepsi je natvrdo nabehnout na skupinku nepratel a vsechny je umlatit/omracit v boji, zadnej alarm nehrozi. Prubnu jeste do Desperado, btw co Chicago od stejnych autoru. Zkousel jsi to?
Zrovna před pár dny jsem měl náladu na taktickouý strategii a uvažoval jsem o tom, který z klonů Commandos rozehrát, tak jsem vyzkoušel všechny. Commandos samotné sice stealth je, ale příliš mne nebavilo. U Robina jsem měl flashback do dávných dob s touto hrou strávených. Ale omrzel mne záhy, když jsem zjistil, že v některých pasážích je daleko výhodnější zvolit namísto cesty Robina Hooda cestu Ramba. Navíc hra nabízí na můj vkus málo prostředků k tomu, jak se pokusit hrát bez zabíjení. Tedy na to, že tiuto statistiku sleduje a podle ní posílá do Sherwoodu nové Merry Men. Takže u mne i nadále vítězí mé oblíbené Desperados. Přece jen, her z divokého západu je po čertech málo.
S prichodem Little Johna do party to uz spis pripomina Diablo. V podstate neni duvod se nejak prehnane zdrzovat se stealth postupem, narozdil od Commandos.
@Aba (27.02.2013 16:59): Právě proto, že Foucalta znám, tak se divím, že ho někdo do komentáře použil. I když kostrbatě, protože na Robina Hooda vztahovat biopower není úplně košér.
Konvice, dobrej koment, souhlasím s názorem na postavu RH. Sranda. Škoda, že Ti ho smažou :)
Nemám moc rád Commandos klony, ale tenhle je super - spíše akční, ale má to atmosféru.