@Seeker (24.01.2020 08:34): seděl jsem u toho, teď to zkouším hrát ve stoje a zatím to jde v pohodě - prostě k otáčení kamery používám celého sebe - zkusil jsem zatím jen asi 15 minut se trochu procházet na tom začátku té hry. Také jsem koukal že prodávají ty herní plošiny pro VR - pro simulaci chůze... - ale ty vyžadují mít prostor v bytě a asi 100 000Kč.
@Seeker (24.01.2020 10:52): musim jeste upgradovat pc, koupil jsem quest s tim, ze zatim staci samostatny hrani - beat saber a ruzny hricky. Az vyjde Alyx, tak bych uz chtel mit vr ready komp a budu moct hrat pres oculus link.
@Mendoza (24.01.2020 09:00): Trochu mázlý je to pořád. Asi to tak musí být při tý úrovni detailů. Ale pokud se pohybuješ hodně rychle z místa na místo, tak se to rozmazává ještě víc. To je prý záměrně, aby se výpočetní výkon mohl investovat do plynulosti pohybu, protože když by se to začalo sekat, tak se dělá pak prý hráčům špatně. Hraju teda na ps4pro a nic takovýho jsem nepociťoval.
Ja to zacal hrat na ps4 a tam mi spis vadi, ze je to takovy neostre mazly, pritom ostatni vr hry vypadaji docela dobre.
@RXQ79rudax (24.01.2020 08:24): Změnil jsem si to taky ten pohyb v nastavení. Jestli myslíš teda to, abys šel jednoduše kam se podíváš. Přišlo mi to tak přirozenější. A celou hru jsem odehrál víceméně v pohodě. Snad jen jednou jsem si musel dát pauzu po tom, co jsem to hrál 3 hodiny v kuse :). Sedíš u toho? Taky může vadit, pokud hraješ hodně intenzivně. Hodně chodíš, rychle se otáčíš, málo se zastavuješ a tak.
zkoušel jsem to hrát v té VR - ale po tom co jsem změnil to nastavení hry na volný a rychlý pohyb kamery a pohybu, se mi udělalo šoufl - na blití. Později to zkusím hrát znovu s tím standartním nastavením. To se mi snad už špatně neudělá.
Tak jsem kvuli nadseni z remaku zahral a dohral sedmicku. Posledni hodiny jsem si furt rikal, ze to je slatanina. Zbytecne prekombinovany, meli to utnout o nekolik hodin driv.
@Shoggot (20.01.2019 14:46): Ani jednu z nich jsem nedohrál (5 někde v půlce, 6 pořád někde za leona), zato jsem dal oba revelationy a ty mě docela bavili. Naposledy jsem dal IV (na druhý, třetí pokus) a ta byla taky fajn, možná až dobrá, ale tohle je asi stejně strčilo do kapsy.

Ten remake 2 to teď bude mít pro mě těžší, ale stejně se na něj docela těším.
Dost dobrý, ale kdyby se z lodi šlo rovnou do finiše, tak by to bylo imo lepší.

DLC s Chrisem trochu lolz, ale ok. Šlo vidět, jaký byl Ethan sráč že nedal molda jednou ránou pěstí... pche.

Ale End of Zoe je čirý wtf, i chris se může jít zahrabat ve srovnání s tím šíleným bažiňákem. A navíc jsem si vybral Zoe, tudíž tohle nedává smysl nadruhou.

A ethan must day je obyč meh, ten rogue-like přístup se sem nehodí tuplem.
@Bodkin (19.01.2019 03:10): netvrdim, ze neni. Jen ze strachu z kazdeho kroku, na vsechny vas pobiju si myslim tu atmosferu zabilo...

Vidis to Revelation jsem uplne zapomnel, do universa patri, i kdyz absolutne nevim jestli mezi, za, pred nejake dily...
@Drolin (07.11.2017 09:39): Myslím, že nejde moc srovnávat šestku se sedmičkou, když ty hry jsou žánrově úplně jinde. Jako střílečka ta šestka lepší je, o tom žádná. Sedma je zas hororovější a je to návrat ke kořenům. Záleží co dnes od značky RE chceš no. Jinak já mezi jednotlivými hrami nedělám rozdíly, mě baví všechny, protože jsem velký fanoušek tohoto univerza, ale stejně je pro mě top čtverka :)
@M.a.t.t. (07.11.2017 10:02): Ne, hře dávám šanci cca půl rok. A hledám tu údajnou kvalitu. Nicméně zatím mě udivují spíše laciné gamedesignové způsoby, aneb skoro nezničitelní nepřátele a dost nelogické rozvržení budov(y). Budu nejspíše pokračovat, ale tím, že jde o nepovedený Resident Evil jsem si docela jist.
@Paul (07.11.2017 09:51): :)

Sedmička je hlavne do určitej miery návratom ku koreňom a ocenia ju predovšetkým fanúšikovia pôvodnej trilógie, ktorá ďaleko viac vsádzala na atmosféru ako na akciu.
@M.a.t.t. (07.11.2017 09:48): krásně :)

Jinak za mě, já u Resi7 ohromnou kvalitu vidím, ale nebavilo mě to. Šestku jsem dohrál celou. Paradox, sedmička mi připadá lepší hra, ale protože jsem těchto hororovek přesycenej, tak mě víc bavila jinak slabší šestka. Ale jsou to hry v jiném žánru.
@Drolin (07.11.2017 09:39): Myslíš ten diel, ktorý hodnotíš na zaklade jednej podľa teba vydarenej kampane a kde neberieš do úvahy ďalšie tri podľa teba nevydarené kampane, pretože si si sám stanovil, že ide len o doplnky k tej kampani, čo ťa bavila?

Áno.
Jsem jediný, kdo si myslí, že jde o nejhorší Resident Evil a šestý díl je o několik tříd lepší hrou?
Ten konec je 3D bomberman. Hrozna hratelnost. Nevim, jak to mohlo projit schvalovacim procesem. V inventari vic bomb nez nepratel.. nastesti je to jen konec.

Zbytek hry mi prisel naprosto skvely. Ač v tom zbytku kvalitnich her letos ten pocit trochu zapadl. Holt Prey no.
@M.a.t.t. (08.10.2017 18:15): jo došlo mi že to asi bude jedna z hlavních postav a nebude jen tak zabitelnej, podobně jako ta manželka Mia. Ale holt první dojem..
Časem to ještě někdy zkusím, ale zatím to nechám uležet.
Řekl bych, že ten děda je nejvíce odolný ze všech nepřátel v celé hře. Finální boss zase úplně nejlehčí ze všech.

Jinak lokace v baráku mi přišla nejzábavnější. Loď také pobavila a doly už byly trochu nudnější, ale celkově hodně dobrá hra.

Ale bude to tím omrzením žánru, protože jinak RE7 je klasika a celkově dobře zpracovaný a první dvě třetiny hry podle mě jsou nejlepší.

Jo, jinak jsem si ještě vzpomněl, že tam jsou ty močály okolo domku, ale to beru jako jednu lokaci, protože se tam dá volně pohybovat v té části.
@M.a.t.t. (08.10.2017 17:43): jj střílet, ale když jsem do jacka vysolil asi dvacet nábojů, pak ho několikrát přejel, pak ho upálil, pak mu ustřelil hlavu, aby mě pak po baráku znova za chvilku naháněl, nějak mě to omrzelo. Ale beru že je to dobrá hra, jen na tenhle žánr už nějak nemám chuť..přijde mi že jsem tuhle hru už hrál několikrát. Možná časem :)
@Paul (08.10.2017 14:49): V Residentovi ich môžeš aj strieľať :) Inak hra sa rozhodne neodohráva iba v polorozpadnutom baráku a celkovo je slušne nápaditá. Daj tomu ešte niekedy šancu ;)
Včera hodina v Layers of Fear, vypnuto a už nezapnuto.
Dneska dvě hodiny v RE7, vypnuto a už asi taky nezapnuto.
Přitom jsou to skvěle udělaný hry. Ale asi už mě chození po rozpadlejch barácích a vyhybání se bubákům nějak omrzelo :(
A obávám se že ani VR by už mě nepřimělo se u toho bavit.
Teď jen doufám že nebudu mít stejnej problém s Evil Within 2.
@Garret (09.07.2017 09:24): no já právě nevím, ale možná? Zpátky v Ově by mě to ani nenapadlo. (^^)

Taky je tu ten faktor, že se jednalo o PS4 verzi, a mam tu šukézně pohodlné gaučíky. Se tu ze mě ještě stane konzolista! Ď:
Tak v rámci nového UK lajfstajlu jsem tu na tomto zabil bez rána celou sobotu a dohrál takřka na jeden zátah. A mám docela chuť to šoupnout jako splněnou výzvu. :O