@Aries (10.06.2013 17:04): Neřekl bych, že první boss je na tebe hozen moc rychle (spíš naopak), ale v tom, že je celkově špatně navržený. Celé to stojí prakticky jen na Sensen Fury, protože útočit klasicky je docela loterie, vzhledem k tomu jak úspěšně většinu útoků boss counteruje. Ale jinak až na pár soubojů hra nijak obtížná není. DmC bylo úplně jiné kafe.
@Red (10.06.2013 16:04): Myslel jsem tim, ze spis je ta obtiznost az prekvapive vysoka, v porovnani s dnesnim standardem, kdy je Nightmare mode casto primitivni (napr Mass Effect 2).
Celkove obtiznost tezka neni, ale napriklad prvni boss je na tebe hozeny tak rychle, ze vlastne jeste ani poradne nevis, jak bojovat.
@Aries komentář Když už hraju na nejtěžší obtížnost tak je potom podivné si stěžovat na vysokou obtížnost, ne?
Niektoré hry fakt nestojja ani za stiahnutie, takže je to ako som čakal, len klon BloodRayne, a také hry vždy šli mimo mňa...
Taky bych řekl, že ovládání na M&K je bezproblémové, až na pár drobností. Plus v menu není kurzor, ale reaguje na pohyb myši, na což se dá zvyknout.
@CloisteR (06.06.2013 17:33): Retro úlet? Ten combat je zábavnější, než ve Witcherovi 2.

Jaký Last of Us? Zase nějaké marketingové čachry? Škoda, no...

Jinak tady je docela zajímavý interview s directorem (jeho poznámky jsou velmi trefné a sám jsem zvědavý, jak tuhle myšlenku zpracují až do konce a co mi vlastně tou hrou chtějí říct).

Jo a ještě jedna věc... Kdosi si tu stěžoval na nemožnost vypnout ty značky. Jen dodám, že značky neukazují směr k cíli/questu, ale možnosti, kam může Nilin skočit nebo dělat jinou interakci.
Každej kdo má tu možnost, tak koupí The last of us. Nihil nebo jak se jmenuje to rozjede až v nějaký velký slevě :DD. Jako atmosféra a stylizace nevypadá vůbec špatně, ani ten memory idea. A pak sem viděl nějakej gameplay a combat no ty krávo to je retro úlet, ale bohužel pro mě dost mimo můj vkus.
Hm, tahle "adventura" mě bude bavit... Možná vůbec první, kterou dohraju=) Jednu nevýhodu hraní absolutně nových her ale má... Všechny tweaky si musím zkoušet a testovat sám.

Btw, to už má nějaká DLC? Výtah z configu...
Package=DLC_Ni_Fight_FlashKick
Package=DLC_Ni_Fight_ShoryuPunch
Package=DLC_Ni_Fight_SpinningBirdK
Náhodou tento ženský charakter jeden z normálnějších, co jsem v hrách viděl...
A nakonec z toho bude vydedukováno, že hráči nestojí o to hrát za ženské charaktery :/
Bude to slušný, ale bohužel to bude finanční propadák, za dva měsíce na GMG či amazonu PC verze za 10 dolarů.
Mě teda při prvním shlédnutí gameplaye napadal Dead Space.
Nový materiály jsem nijak nesledoval, ale z těch starších prezentací to naopak vypadá extrémně koridorově a skriptovaně ve stylu uncharted, v kombinaci s bojovým systémem připomínajícím Batmana. A s neuvěřitelně pitomejma dialogama.