Za mě je nej buildovka Blood, potom Redneck Rampage se svým "uvěřitelně obyčejným" nápaditým prostředím a leveldesignem. Taky mě tam bavily klíče, který šlo celkem snadno přehlédnout a nesvítily zdálky, jako čipové karty v Doomu. Nikdy mě naopak nebavil Shadow Warrior a ani jsem ho nedohrál.
@rikuhahl (12.04.2023 16:08): Člověče, díky. Ten Blood už jsem kdysi zkoušel, ale dostával jsem strašně na pr... :D. Prostě celkem tuhé, ale určitě je časem v plánu... Redneck sklízel celkem negativní recenze (i tady na DH), ale určitě je to zábavná hra. Jdi do něj :)
@Všivák (komentář): Ve Steam verzi nejde spustit klasický DOS setup? Obvykle to buď nabízí při spuštění hry (pouze přes aplikaci, ne ikonou na ploše) nebo je v adresáři se hrou. Mám je GOG, takže nemám jak ozkoušet. Jinak dobrý komentář, jedeš ty FPS hezky.
Aha... Takto je zajímavé. Já věděl, že si mám aspoň trochu prolítnout manuál :)
heh, jak je možné, že hlavní hrdina při stisknutí "kupředu" začne chodit doprava a při stisknutí dozadu zase doleva? To je nějaký bug?:)
Hraje u týhle hry nějaká hudba, nebo jen když je třeba člověk poblíž jukeboxu a tak?
Giovanni Antonio Kekelli Tak to si nemyslím, ze screenů jsem vycítil akorát to, že to má engine Duke Nukem 3D...
@Kubulus (12.08.2012 00:04): To mi došlo taky že ho nebavila, já ale předpokládal že když někdo napíše že mu byla hra krajně nesympatická, tak že to muselo být i grafickým pojetím a prostě vším, a to většinou člověk vidí/cítí ze screenů nebo z recenzí že to není hra pro něj. :)
Všivák: Já měl stejný problém, ale ne s RR, ale u Dooma. Zvláštní, že třeba u Hereticu / Hexena, Descenta apod se to nedostavilo... :-)
Hehe, vzpomínám, že tahle hra mi ale taky byla krajně nesympatická, nevydržel jsem to déle než nějakých 20 minut a to jsem si kvůli ni schválně připlatil za Score s CD. A já samozřejmě se staršími hrami problém nemám, vyrůstal jsem na Doomovi apod.
@Všivák (11.08.2012 18:34): Mě to dělá u některých her také, někdo mi kdysi říkal že to je dost běžné, pokud se vzpomínám dobře, mělo to cosi dočinění s tím že někteří lidé mají prostě problém s tím že ty hry se snaží působit 3d ale jsou 2d, je to prostě tou perspektivou + barevnou paletou kterou ty starší hry používaly a někteří to blbě snáší jelikož jejich mozek se s tím nějak snaží "srovnat" nebo co. :)
Tuhle hru jsem zkoušel chvíli hrát. Nevím čím to je, ale boleli mě u toho oči a točila se mi hlava. A to jsem to zkoušel víckrát.