@Luďa (19.12.2018 09:44): Na 99% tam bude jen kód na social club. Nebo možná steam, protože retail klíče si developeři můžou generovat zadarmo a nemusí se dělit s valve. Ale to bych asi chtěl po Take2 moc, oni budou chtít aby si lidi opět dělali účty u nich.
@Paul (19.12.2018 09:30): No každopádně bude zajímavá ta krabice, jestli to vyjde i fyzicky. GTA V vyšlo na sedmi DVD-9, neumím si představit krabici na RDR2, když určitě PC verze bude mít větší textury a už teď je to na dvou dvouvrstvých Blu-ray. Tam buď bude nějaká ROM klíčenka v krabici, nebo jenom kód ke stažení. Takový 3-4 Blu-ray tam asi nehodí, když Blu ray mechaniky na PC nikdy nebyly mainstream.
za 3 roky bude GTA 6 snad ne ? :D

no na PC verzi taky čekám a čekám v poklidu :D
@kuler91 (17.12.2018 15:43): To je problém her na této kvalitativní úrovni, do komentáře se mi nechce, protože ať napíšu cokoliv, ten zážitek tím nevystihnu :)

A repete bude spolu s PC verzí, jednoznačně....
Snad Rockstar udělá i tu hezkou věc a vydají remake jedničky v enginu dvojky, když už mají celý svět a většinu assetů hotovy..
@Paul (17.12.2018 11:40): Tak ještě pěkný komentář :D ... jsem rád, že se líbilo :) Já byl taky nadšený a z hrůzou jsem z Xbox statistik zjistil, že jsem v tom utopil jen 50 hod čistého času ... budu muset dát někdy repete a pořádně si to užít.
150 hodin, 87.7% completion, 44% trofejí, dohráno. Nedostatky, subjektivní i pár objektivních, se najdou..ale zážitek jako celek nenajde příliš konkurentů. Rockstaři konečně po dvaceti letech snahy vydali hru, který rád dávám desítku :)
jak můžete vidět/slyšet - obraz kamery se hejbe a není slyšet cvakání kláves/myšítka - takže už jsem si to nahrál pomocí té ps4 (několik videí, když jsem narazil na něco hodně zajímavého), jen jsem se ještě nezkusil kouknout na ten ps4 editační program nebo jestli je možné připojit k ps4 běžný externí disk k pc a ta videa si z ní přetáhnout do počítače.
@RXQ79rudax (16.12.2018 16:24): Kámo, playstation ti automaticky nahrává posledních 15 minut (pokud jsi to nenastavil na hodinu nebo na nulu) a pak stačí zmáčknout to malý tlačítko vlevo od touchpanelu a opravdu si to uložit na disk napořád. A když si to spáruješ s youtube accountem, tak to můžeš uploadovat rovnou a ne páchat taková zvěrstva.
@RXQ79rudax (16.12.2018 16:24): Budoucnost pozdravuje Rudu! My tu máme věci, které se říká software, který dokáže nahrávat hry do podoby videa a zachovávat je na věci ve tvém kompjůtru s názvem hardisk. Možná že v nedohledné době se tato vymoženost dostane i do tvé jeskyně.
@Luďa (16.12.2018 10:55): 1. To mě taky dost štve, nedávno se mi stalo, že jsem jel na koni a potkal nějakého grázla, který mi vyhrožoval a když jsem na něj chtěl zaútočit a dal "aim weapon", tak Arthur vytáhl nůž, přestože ho nikdy nepoužívám, ale chvíli předtím jsem stahoval zvíře z kůže... No samozřejmě než jsem se probral ze šoku, jaktože mám v ruce nůž a ne flintu, tak už jsem schytal asi 4 střely...

2. Máš recht, ve hře jsou vesměs 3 zbraně, které má smysl nosit, všechno ostatní jen zavazí

3. Máš správně seřízenou TV? Mně to příjde, že ta noc je super kompromis, je dost tmavá, ale zároveň ne tak, aby se to nedalo hrát... Ono taky dost záleží na počasí, když je úplněk a jasná obloha, tak je dost světlo.

6. Podle mě protože bys mohl prudce narážet do členů gangu a neměli tam na to správné interakce

Ono je fakt, že čím víc je hra dokonalá, tím víc vynikne každý nedostatek... Mě třeba vytáčí wanted systém, který vůbec nefunguje logicky... např. V St. Dennis narazím koněm do člověka a jen ho srazím, borec se zvedne, začne řvát a běží za policajtem a ti po mě začnou střílet... Nebo jsem u šerifa v kanclu, stojí mi v cestě, tak se o něj otřu ramenem, on na mě začne řvát, že jsem to přehnal a po chvíli už střílí, není tam žádná možnost se mu omluvit... A nebo jdu vykrást prodavače ve Strawberry, který má pod obchodem sklep, ve kterém tajně vyrábí pálenku. Po tichu ho tam zabiju, mezitím mu vykradu krám (ve kterém nikdo není a není ani nikdo okolo, kdo by to viděl) a jakmile výjdu ven z krámu, tak naskočí Wanted a hláška s tím, že je tam svědek...

Ono ani moc nemá smysl hrát za grázla, protože čím větší bordel hráč dělá, tím víc hra nefunguje, stejný problém mělo i GTA5. Občas mi příjde, že Rockstar nás chce "moralizovat" a ukázat, že dělat bordel se nevyplácí
@Garret (16.12.2018 12:37): Spíš pár věcí ... a pak se podívej o pár dvěří dál a zjistíš, že ostatní hry nemají ani z 20 % toho co RDR ... není možné udělat perfektní a ideální hru, která se zavděčí všem. Už tak Rockstar prokázali skoro maniakální důraz na detaily, takže ty výtky dole nelze hře prakticky vyčítat ...
Už jsem asi v půlce a hrozně mě štve 6 věci:
1) Arthur furt schovává zbraně, když sedne na koně, proč? Proč si prostě nemůže nechat tu karabinu na zádech, když jsem si ji 5 minut před tím vybral? Pak zapomenu, že si ji sundal a jdu do boje jenom s revolvery.

2) Nejdou prodávat zbraně, nejdou odhodit zbraně (jen vyměnit s na zemi ležící, ale inventáři mi nezůstane). Oblíbil jsem si jednu opakovací karabinu, jednu pušku, dvě krátké a k tomu malorážku, nepotřebuji pořád listovat v inventáři mezi zbraněmi, který nepoužívám.

3) V noci je vidět jako za dne, wtf.

4) Broky jsou v podstatě k lovu pernatý za letu k ničemu, nemáte pak 3 hvězdy. S tím souvisí i to, že hra nutí zvěř střílet na hlavu, už jste někdy viděli nějakýho myslivce/lovce, že by střílel běžně na hlavu? Hrozně to kazí immersion alespoň mě co se lou týče. Snažím se střílet na komoru, zvíře zhasne v ohni, ale málokdy zůstanou 3 hvězdy.

5) Mohli udělat náboje přesně podle ráží. Takhle když si koupíte „revolver ammo“ a naládujete to do všeho, tak je to divný.

6) Proč nejde běhat v kempu?

Zatím hraju za „hodného“, po druhé bych si to rád zkusil za zlého psychopata. Bohužel hra nejspíše nenabízí žádné výhody a „perky“ jako když máte vysoký honor, jenom jednu malou výhodu. Celkem škoda. Když budete chtít hrát se záporným honorem, tak tím nic nezískáte.
Neví někdo co znamenají ty červeně pomalované stromy v té bažinaté oblasti, není to náhodou označení hranic toho gangu co tam je nebo mě to k něčemu dovede?
@kuler91 (14.12.2018 18:27): nope, jezdím po new austinu a koukám na věci. Ale dneska jsem ještě nehrál, jak jsem nachcípanej tak není nálada, takže sjíždím podcasty s billem burrem :)
@Paul (13.12.2018 17:34): jo zkusím pak něco nahrát pomocí té konzole - třeba zase nějakou větší příběhovou přestřelku až se k nějaké někdy zase dostanu - zatím si teď jen procházím ten kemp mluvím s kolegy ( obtěžování kolegiň ) a seznamuju se s tím vším, co je možné ve hře dělat a jak.

tady mi někdo hodil link k tomu mému video ohledně té přestřelky - odkaz - souboj v nějaké té aréně - aspoň vím jak vypadá to automatické zaměřování, zamykání se na nejbližšího nepřítele - když jsem si to hned na začátku vypnul - veškeré to automatické míření.

Zkusil jsem online a zatím to asi nechám být. Je tam jenom PvP mód, což mi moc nesedí k tý hře. U GTA online mi to nevadí, ale tady chci trošku roleplay a ne si furt hlídat záda a počítat s tím, že každej koho potkám je zmrd a dá mi slug do zad. PvE bych uvítal, většinou nemám náladu běhat po mapě a slepě zabíjet každýho, koho potkám. :)

Nejvíc by mi tam sedělo, kdyby zabíjet ostatní hráče bylo možný, ale hnedka by po vás šel zákon a tak byste si rozmysleli, jestli vám to stojí za to toho ubožáka, co se zrovna respawnul, zabíjet a když umřete, přijdete o vše. Takhle když je zabíjení bez postihu, tak mě to moc neba. Na vystřílení bych nechal nějakej battleroyale mod a freeroam udělal pro seznamování, hledání lidí do party a zábavnější interakci než death match.

Nebo aspoň private session pro kámoše když ne PvE mód, ten tam taky není.
@Walome (13.12.2018 15:12): tak to jsme dva a je to pěknej vopruz.

Jinak taky mi dělá problémy hrát po desátý večer. O víkendech to ještě jde, ale v tejdnu po práci..ne. Ale o tom víkendu se do toho jsem docela schopnej zakousnout :)
@Walome (13.12.2018 14:47): určitě máš horečku, běž si lehnout;) takové myšlenky mám taky někdy, ale jak k tomu sednu, tak je rozpráším jako Arthur cizí gang o 20 lidech. Už nám zkrátka není 26 mrk kuler, mrk silentwolf :)
@kuler91 (13.12.2018 13:53): aha tak to soráč. Tak v tom případě před tebou smekám. A s tím ponocováním, do 12 se blbě hraje,a už vůbec do 1, když vstávám před 5. A hlavně mi neříkej, že taky vstáváš v 5 ;)
@Allin (13.12.2018 12:19): Já rodinu mám, dodělávám dálkově Ing a v práci jsem cca 10 hodin denně, takže časovou tíží znám a proto nemám čas hrát kraviny ;) A holt člověk nejde spát v 10, ale 12 nebo v 1 .. u RDR to za to stálo.