Tak jsem zjistil, že střelbu do vzduchu (šipka nahoru při míření) umíte úplně od začátku. Je to tam vůbec někde řečeno? Stejně jako že dvojtý klik na schovávání zbraně (L1) udělá v případě revolveru takovou tu cool.. věc..
Desne me z toho palej oci, hned po 10 minutach hrani. Zkousel zapnuty i vypnuty svetla, hraju si s jasem hry, ale do nastaveni tv jsem moc nesahal. Jsem z toho dost zoufalej, protozw bych rad hral dyl jak 30 min v kuse :D

Ma nekdo nejaky obecny rady jak tomu opomoct?
@kuler91 (29.10.2018 12:55): Já to darovávám přes nějaké menu a taky nevím, co to vlastně dělá nebo nedělá.. :D vždycky to jen zmizne.

@Charllize (29.10.2018 12:55): Nechutná ta hra je dost. Zejména stahování zvířat. Kdykoliv s koněm někde zapackám tak se modlím a upisuji svou duši aby vstanul. Naštěstí je ve hře item na nějaký horse revival. Takže je to dobré.
Jak je to teda s tou zvěří, kterou dávám do kempu ? Hodím to na zem a on se o to už postará ? Já totiž byl několikrát na lovu, dal jsem jim tam pár zvířat, ale že by se "zvedlo" políčko s jídlem to ne ...
Když zabiju zvíře .. je nějaký rozdíl v tom, když ho dám do kampu stažené/nestažené ? Pak nemám kůži ... :D
Vlasy..asi měli hodně práce s koňskýma ohonama a hřívou, na vlasy prostě nezbyl čas.:)btw taky si myslim, že to vyjde na pc, byli by sami proti sobě a srovnavat to pořád s RDR1, že taky nevyšlo, mi přijde zbytečné. Byla jiná doba. Navíc v te apce už někdo vyštrachal nějaky nastavení co se hodí na pc. Hraje to někdo s tou apkou?
@Walome (29.10.2018 12:46): je to tak. :D ale právě jsem se snažil pár střetů vyřešit nějak lépe.. a příkladný případ je druhá bounty.

Ženská je v jeskyni, mám ji zajmou živou. Jenže dřív než stihnu cokoliv udělat, tak podřízne svého partnera. A v případě, že ji zneškodním dřív (laso) tak po mě on sám začne střílet. Nevím jestli je možnost to udělat tak, že oba přežijí. Jako jsou to maličkosti, což jen ale svědčí o tom, že svět je tak uvěřitelný a reálný že takové připomenutí, že se jedná stále jen o hru, kazí trošku atmosféru.
Jinak do PC verze chci hladké oholení (i to nejhladší vypadá docela vágusovsky) a možnost propadnout se pod led, nebo ho alespoň prolomit.

Stále mě ale zajímá, jestli tam jsou fakt ty věci o kterých se všude psalo a které se mi nedaří napodobit. Třeba zbraní jen někoho zranit aby umíral na zemi apod.. :D
@Garret (29.10.2018 12:20): Tak v PC bych si představoval kompletní a dokonalou fyziku oblečení, vlasů a chlupů na prdeli. A ke smrskávajícím koňským kulím bych přidal i reálné bimbání ze strany na stranu podle rychlosti pohybu a míry smrsknutí :D
Musím říct že grafika je perfektní i na základní PS4. Jediné, k čemu mám výtku jsou fakt jen ty vlasy. Jinak nechápu, jak tam může být takový dohled, aniž by byly ty objekty zubaté a nebo třeba doskakovaly. Jsou to borci.

Nicméně se stále těším na PC verzi a věřím, že to bude důvod k upgradu pro mnoho lidí. Když porovnám změny v PC verzi GTAčka, tak zde mi přijde, že se nemá grafika už moc kde posunout, tak jsem zvědav.. :D
Jinak stalo se někomu, že nepřítel umíral v bolestech na zemi? Avizovali to, nicméně když jsem chtěl někoho jen postřelit do nohy, tak běžel dál a po druhé ráně do nohy umřel. :D ještě jsem nenarazil na nepřítele v agónii. I zmlátit všechny lze jen do bezvědomí, nebo nechat jít.
@Garret (29.10.2018 08:02): už jsme tu tenhle argument jednou měli, nebudeme si ho opakovat, že ne :) Já to u pár her měřil a sedí to, to mi stačí. Spíš by mě zajímala odpověď ohledně RDR2 ;)
Má tahle hra někde vidět playtime? Ve stats ani na sejvu jsem to nenašel. Byl by to docela hloupej oversight (ať žije steam, kterej to trackuje sám, a u mě přesně).
@Garret (29.10.2018 06:47): to ovládání není špatné samo o sobě, jen nereaguje tak rychle. Prostě jakobys ovládal tlusťocha. Mě se to třeba hodně líbí ale vznikají díky tomu úplně komické situace. To už vznikaly v GTA IV. Každopádně je pořád lepší, když jsou ty animace tak slastné a z jakéhokoliv pohybu je pastva pro oči. Líbí se mi to víc než když postava levituje a vše se dělá jedním tlačítkem.

BTW já se zděsil, že mi hra ukazuje už 15 hotových misí, proto jsem zvolnil a proto se jen tak toulám kolem a objevuji, možná proto pořádně nevím co dělá co, protože hra to vysvětluje v následujících misích. Teď se dočítám, že vedlejších misí je 104 a ne 60 jak jsem si původně myslel. Takže netřeba šetřit a doma se hned vrhnu na další. A třeba se dozvím, jak ten tábor funguje. :D Protože třeba tutoriál na lov zvířat řekne, že máš zvíře hodit na zem a kuchař se o něj postará. Teď to však musím dělat přes nějaké menu a pořádně nevidím, co to vlastně způsobilo. Nikdo mě neplácá po rameni. :D
@Bodkin (28.10.2018 22:39): a tak aspon je to v ramci puvodni hry a ne treba jako dlc.

Jsem si rikal ze fast travel tam musi, ze takovy kouke nemaj. Kazdopadne taky nevim k cemu presne je upgrade tabora kdyz mas vseho dost, ale tak...
Controls této hry.

Šly by z toho dělat dobré memes, snad ten problém nemám jen já a nějaké se pak budou internetem šířit. Jakože vystřílené město kvůli "wrong button" atd.. :D ono se občas ani nemusí nic mačkat. Teď jsem sestoupil z koně a ten pak zabočil prudce doprava, vyběhl schody a sejmul týpka. Který se pak šel bít se mnou.. :D
@kuler91 (28.10.2018 20:50): Grafika je skvělá, jen teda ty vlasy. Ale to vůbec nevadí. Teď jsem se znovu vydal na sever a zrovna svítilo slunce, byl to hodně krásný pohled brodit se po kolena ve sněhu, který se leskl tím, jak byl mokrý. Super je jak ze stromů padá sníh. Jsem zvědav, jestli se během hry znovu v rámci misí podívám do sněhu.

Jen mi přijde, že ta hra toho moc nevysvětluje. Třeba nějak moc netuším, jak funguje ten systém příspěvků. Ale fajn, koupil jsem nám kuřata. :D zajímalo by mě třeba, proč je tam milion možností jak si vylepšit camp stylem "dej lebku zvířete na stan". Jako jo, je to cool... asi..
Kvanta prehnanych color filtru, vetsina sceny schovana za volumetrickou mlhou, vsechno se divne leskne a TXAA me zacina srat. A kdyz tam tyhle veci nejsou, vypada to jako tuctovy last gen open world, mistama mi prijde ze koukam na dragons dogma, kdyz je cisty pocasi a nekoukam na scenu skrz padesat "atmosferickych" filtru.... Jako... nechci rikat ze je to hnusne, ale ty kecy o tom jakej je to technologickej masterpiece me serou. Neni.
Já si tý grafiky nemůžu furt nabažit ... Ty nočníky městečka vypadají fakt neuvěřitelně, stejně jako celkově krajina a všechno :D Je to takové Uncharted v otevřeném světe ... podle mě je to minimálně o 1 třídu dál než Witcher.