ještě někdo se přidá se svými profily (h34D_hUnT3R, misaCZ) abysme mohli fragovat databázisty? PS pokud jde o ingame hlasovou komunikaci, našel jsem stránku na které to jde udělat bez nutnosti instalovat teamspeak.. odkaz. Jeden založí místnost a ostatním pošle link, nastaví se klávesa pro voice a je to, slyšíme se....

S těmi koho máte ve friends listu se dá jednoduše hrát tak, že když je někdo ve hře, přejedete myší nad Quake symbolem u jeho ikony a dáte join match....
Páté přes deváté..na sebe křičíte.
Private Martin.Zkoušíš to dnes poprvé?od dlouhé doby?jaké doby? :D vyšel update Punkbusteru,stáhneš ,instaluješ
Neviete niekto náhodou, prečo na QuakeLive, kde mám už vyše mesiaca vytvorený účet a odohraných niekoľko desiatok zápasov (hrubý odhad) sa zrazu nemôžem lognúť???
Jj, quakelive je parádní odreagovačka =) Sice bych jí sám od sebe neskusil, ale když samo od sebe vám říjde pozvání do uzavřaný(no public, nebo jak to nazvat =) bety , tak se to musí vyzkoušet =) A občas to sem tam zahraju, stačí otevřít prohlížeč a jedem =D =)
QuakeLive je vynikající záležitost a CTF mapy z Team Areny nejsou vůbec špatné, právě naopak... Kdo by si příležitostně chtěl se mnou zastřílet ve FFA, stačí si mě přidat (nick h34D_hUnT3R) a připojit se do hry, kde budu, pokud budu. Pro duel stačí poslat zprávičku a domluvíme se...
Quake live som skúšal. Mám trochu blbý počítač a doteraz nič čo som stiahol mi nefungovalo. Na Quake live musím stiahnuť nejaký inštalačný program, no a nefunguje mi to. Stále odo mňa chce stiahnuť ten program.
Mates.94: buďto někde na stránkách id Softu anebo začni hrát Quake Live :-).
1.11, to je asi staršia verzia

Kde sa dá zohnať najnovšia, alebo jedna z najnovších verzií?
Mates.94: vyvolej konzoli (klávesou středník pod Esc), tam už to uvidíš.
Já hraju jen FFA (na týmovku přeci jen upřednostňuji TF), mj. protože ty standardní quakeovské CTF mapy stojí celkem za nic (doufám, že časem přibude nějaká možnost modů nebo alespoň dalších mappacků). Ale strašně mi vadí ty nízké fraglimity a včera jsem si díky tomu i hezky zanadával, jelikož mi hned několikrát uniklo vítězství o pouhý bod...
ale takovej skiller, po kterým Creative pojmenovává zvukový karty a Zalman počítačový skříně .). V USA mají za to, že je to nejlepší hráš fps takového quakového/ut typu (taky občas dostane na p*del).. prostě trochu celebrita, ale skills špičkovýho hráče má to se mu musí nechat .)
Jo, byl až v UT2004 - mám v tom prostě synek trochu bordel, asi mu už z toho hraní začíná hrabat :-D
Fatal1tyho Top 10 FPS PC her všech dob - video
#10: Halo PC(2001)
#9: Duke Nukem (1996)
#8: Wolfenstein 3-D (1993)
#7: Unreal: Tournament 2003 (2003)
#6: Doom 3 (2004)
#5: Doom 2 (1994)
#4: Counter-Strike (2003)
#3: Quake (1996)
#2: Painkiller (2004)
#1: Quake 3 (1999)
Ajantis: Ehm, ještěr je relativně nevybalancovaný a především překonaný, podobné otázky pokládej spíš MCZ :-D
Unreal je relativně nevybalancovaný, mám dobré mapy/mody/kvéry, ale podivnou fyziku a movement. Je překonaný...
Ajantis: já ho hrál jednou na PISSu a potom ještě jednou docela nedávno; samozřejmě si netroufám moc hodnotit, ale na první dojem mě vůbec nezaujal; hlavně mi nesedla ta dynamika.
nevykecavej se tu a radeji udelej dalsiho ;))) pokud mozno s bohatou a jadrnou slovni zasobou, "naval raila, pico" uz me davno omrzelo :)))
Hoj, to mě těší tedy ;-) Wow, koukam že už ten bot oslavil 4 roky života :-) Ať slouží :D
ahelehele, pj ripper. s tvým botem hrávám počas BANu na nadčasovém serveru gamepark. je to celkem hláškař. :)))
Jen pár slov k tomu trickjumpingu. Na úvod videjko nás českých DeFRaGerů ze soutěže CZSK DeFRaG Competition 2007: http://cz.youtube.com/watch?v=IG9Uzf8xMfU Vše co tam v tom vidku děláme je samozřejmě možné provést i v základním Quake 3 bez modifikací. DeFRaG je jedna z vůbec nejpropracovanějších modifikací hry. DeFRaG obsahuje spoustu "utilit" pro trickjumping jako úhloměry, overbounce detectory a měření rychlostí a vzdáleností atd. Bridge to rail (q3dm6 jump) jsem poprvé skočil někdy před asi 6 lety a bylo tu úžasný :D Od tý doby jsem se skillem trošku jinde a i tak se je pořád v čem zlepšovat! Pokud by někoho zajímalo o trickjumpingu víc tak se podívejte na můj web, nebo mě můžete napsat na ICQ ;-) Jen pro úplnost dodám že v Quake 3 je možné hrát dvě fyziky a to vq3 (vanilla Quake 3 = default fyzika) a CPM (promode fyzika s aircontrolem).
...Threewave CTF ;-) (asi nejlepší mod/map-pack, co jsem hrál)

OSP je nějaký následovník Challenge Pro Mode, ne? (že by ono CPMA?)
tak, a teď se všichni hezky kolektivně a politicky zasmějeme, jako se to dělávalo přes panem Führerem, popř. panem Stalinem, jinak šel čék málem na oprátku...

ale ne, ne, tohle bylo vážně dobré :) Ohromně Skákající Patch :))
ještěr: Ohromně Skákací Patch 1.03a + Cesta Přes Mostík pro Amatéry 1.0?:)
pb: původní verze Q3 je oproti OSP 1.03a / CPMA 1.jánevímkolik celkem sračka (beru-li v potaz, že 95% lidí ani neví co to OSP/CPMA je, je těch 84% ještě k zarámování), kde snad mostík ani skočit nejde, takže já si na něm budu alespoň utěšeně masturbovat, kdežto ty skončíš jako úplný Sisyfos :)
pipboy uz hraje jen Q3A demo a to jeste ve velmi vyjimecnych priapdech :) Nejtvrdsi online FPS obdobi v mem pripade znamenaly 2-3 hodky denne v HL2DM na lockdownu. Ty si samozrejme klidne dal strikej z preskakovani mostiku :)
fuj quality... YT kurví Quake :)

k Headovu postu bych ještě dodal, že nejde o nějakou hovadinku pro speciální geeky (defragery, trickery apod.), ale v zápasech o vysoce ceněnou věc, např. progameři (ti úplně TOP) to skáčou jak po másle, protože na tom balkónku se jednou za 30s respawnuje railgun a bez toho se ta mapka prakticky nedá vyhrá(va)t - zvláště když enemy kontroluje RA v oblasti "sloupů".
Memphis - přesně tak, prohlubuje to tu mezeru, kdy třeba v CS dobře zakempený nováček může sem tam dát taky frag a někdy mu to s trochou štěstí může vyletět i do hlavy, ale ve Quake 3 prostě ne. Pro někoho, kdo se Quakem 3 chce zabývat obecně "hraní" zábava je, ale naučit se trickjumping je peklo :) Trvalo mi to 2 roky.

PS: Jak jsem mluvil o tom skoku v Q3DM6, tak TADY ho můžete vidět na vlastní oči přesně ve 45 sekundě. Postuju to sem, protože je to aspoň přímo z praxe, přeci jen to video od ještěra je v defragu s promodem, což je docela jiná záležitost.
skočit poprvý mostík v pdm6 je lepší než poprvý zklátit holku

...pipboy se jistě obojího jednou dočká
joo asi je to sranda, ale kdyz se nejaka takova pica prihlasi do hry kde hrajou normlani lidi a po zbytek matche si tam pak honi ego, tak to proste nasere.
Docela se tím prohlubuje mezera mezi profi a příležitostným hráčem, která se v některých hrách dá ještě jakž takž akceptovat...:)

Ale věřím, že pro někoho, kdo se tím chce zabývat, to může být celkem sranda se to (na)učit.
Je to speciální skákání, jak řekl Ještěr, je velmi těžké ale uplatnění velké. Můžeš třeba preskočit v Q3DM6 z rampy naproti railgunu pro něj a naopak, nemusíš tak obíhat půl mapy, nebo v Q3tourney4 můžeš přeskočit tu díru uprostřed areny apod. K tomu je také obtížnější tě zasáhnout, neboť nejen že neustále skáčeš, ale nabíráš tím i mnohem větší rychlost.
hrátky s fyzikou za pomocí plasma climbingu, rocket/grenade/bfg jumpu, strafe/circle jumpu, zpravidla na specialne upravenych mapach s leet fyzikou, power-upy (QD, BS) apod.