@90210 (24.05.2021 18:41): Blackstone Chronicles to si pamatuju, to byl taky porod. Napoprvé jsem to nerozjel ani za boha, napodruhé jsem to stáhnul někde jinde a překvapivě to fungovalo bez problémů. A stálo to za to, je to výborná hra.
@90210 (24.05.2021 18:41): Je to pravda. Dřív jsem s rozjetím nějaké problémové hry strávil třeba i dvě hodiny nebo víc. Teď, když mi něco nejde spustit po instalaci, tak maximálně čtvrt hodiny googlím, a pak se na to vykašlu a dám něco jiného. Dřív jsem ale měl ke hrám dost omezený přístup, teď nevím, co hrát dřív :)

Naposledy jsem si chvíli hrál s Mrazíkem a Dreamfallem a hlavně u toho Dreamfallu se to vyplatilo.
@90210 (24.05.2021 13:20): Mě by to jelo, ale bez zvuku a na to prdím. Paradoxně jsem našel na návod, jak to s pomocí emulace voodoo zprovoznit na Win 10, který ale nemám. A stejně to podle recenzí bude asi děsnej šit... jen mě sere, že jsem dojel xkrát první dva Prince, jednou mám za sebou "novou" trilogii a tohle mě visí uprostřed jako nedohranej kus série.
@Jumas (23.05.2021 09:24): Že by řešení? :) Popravdě mě na uložto nenapadlo vůbec koukat, většinou tyhle zapadlý hry hledám buď na GOGu nebo na adventure/3D shooter legends. Nefunkční hudba by mě nevadila, ale bez zvuků hrát fakt nejde.
@Han22 (23.05.2021 05:42): To je zajímavý, čekal bych to spíš obráceně. Princ 3D se prostě chová nestandardně. Myslím, že jsem měl verzi z uložto, ten iso soubor s jedním plusem. V případě této hry asi warez není úplně špatně, ale přímo odkaz sem dávat nebudu.
@Red (22.05.2021 16:09): Ne to fakt ne :) Zkoušel jsem i vypnout hudbu, různý verze quicktime (které ale ovlivňují jen filmečky), vypnout hardwarovou akcceleraci zvuku či hledat, zda není nějaká klávesa, která je vypíná, vše marné. Většina zvuků nejede, při dialogu s vězněm se jeho první slova se zpožděním a ve smyčce opakuje.

@Jumas (22.05.2021 22:09): Nojo na Windows 10 by to mělo jít, na XPčkách s tím asi nic nesvedu. Škoda, jsi jediný co to tu za poslední roky dohrál, doufal jsem v nějaký tip.

Vzdávám to, tohle si prostě nezahraju.
Poradí mi někdo jak tuhle hru spustit na počítači s Windows XP? Zkusil jsem všechno, tuhle stránku https://popuw.com/download3.html, nainstaloval jsem Quick Time 4, patch 1.1, crack, nastavil kompatibilitu na Windows 98 a ještě milion dalších triků. Výsledek je stejný - hra se rozjede, filmečky jedou, dá se to ovládat a neseká se to, ale jede jenom hudba, zvuky nejedou. Nikde na internetu k tomu žádný návod není.
@rikuhahl (24.08.2018 12:11): Me tehdy varovala Iceho recenze ve Score, rikal jsem si, jestli to nebyla jedna z jeho blabolivych recenzi psanych na zaklade hrani dema, ale z toho co jsem videl, se tentokrat trefil. Ta hra je strasnej propadak a obet nastupu 3D, podobne jako Simon the Sorcerer 3D nebo Escape from Monkey Island, pokazdy to ty serie skoro pohrbilo. Smutny je, jak tehdy vsichni 3D hrozne hypovali a rikali, jak to vypada skvele, pritom by se clovek z tech screenshotu poblil.
@90210 (24.08.2018 11:51): jako mě to svýho času v době po vydání celkem bavilo, ale bylo tam plno bugů, takže to pak bavit přestávalo a nakonec mi to v jednom místě pokaždý spadlo, dodnes nevim, jestli to bylo vadnym pirátskym CD, nebo jen fatální bug, jinak bych to možná dohrál. Ale sračka to samozřejmě je :)
Vcera jsem se podival na vsechny animovany sekvence a nektera videa ze hry a tato hra je tak neuveritelna sracka, ze to snad ani horsi byt nemuze. Ten dementni fantasmagoricky design levelu, ktery s orientem nema vubec nic spolecneho, mohl dat dohromady fakt jen uplnej debil. Chudak Jordan Mechner, takhle mu pokazili kouzelnou a skvele rozjetou serii. Tato hra btw nepokracovala v pribehu z dvojky a prisla s vlastnim pribehem, netreba dodavat, ze atmosfera prvnich dvou dilu je ta tam.