Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

PowerWash Simulator

14.07.2022
31.01.2023
77
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

PowerWash Simulator je odpočinková hra, ve které za pomoci milionů litrů vody vyčistíte vše možné i nemožné. Základní premisa hry je jednoduchá: Začínáte podnikat s vysokotlakou myčkou, pomocí které svým zákazníkům vyčistíte vše, od špinavého kola po Mars rover. 

Ve hře se nachází režim kariéry, speciály, volný režim či režim výzvy. V každém z těchto režimů budete čistit věci jako je dodávka, retro auto nebo golfový vozík, místa, jako jsou domy, zahrady, skatepark či hasičská stanice. Každá z těchto prací je rozdělena do desítek segmentů, jako jsou například stěny, dveře či zrcátka.

V PowerWash Simulator začínáte se základní tlakovou myčkou, pěti tryskami a dávkovačem mýdla. Širší trysky pokryjí větší plochu, ale ve srovnání s menšími ztrácejí tlak, takže musíte hledat kompromis mezi čištěním co největší plochy a použitím trysky se správným tlakem. Dokončováním prací si vyděláte peníze, za které si můžete nakoupit nové tlakové myčky s vyšším výkonem, nové trysky nebo nástavce. Na každý povrch musíte použít jiný přípravek (existují možnosti pro sklo, kov, kámen atd.).


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Upozornění: nejedná se o recenzi, jen se chci vybrečet.

Simulátorů uklízečky jsem hrál už vícero (1,2) a vždycky jsem se u hry velmi BAVIL. PowerWash Simulátor je ale jiný. Spousta lidí ho prezentuje jako skoro až zenovou meditační záležitost, jiní zase jako velkou bžundu pro vyřádění se s kamarády v coopu. Nemyslím si, že by takoví lidé přímo lhali, ale asi buď skončili se hrou po pár levelech nebo jsou to silní jedinci, jejichž ocd metr ukazuje hodnotu blížící se nule. Já bohužel u hraní tohodle svinstva zjistil, že musím mít mezi předky nějakého mývala a musím mýt. Ze začatku, navnaděn poztivními ohlasy na hru, jsem se celkem BAVIL až skoro MEDITOVAL. S postupem času ovšem zážitek začal připomínat noční můru a já se NEBAVIL a TRPĚL. Nemohl jsem přestat. Domyl jsem mapu, mrknul do další a viděl - všude špína, fleky. Pryč s ní! A tak pořád dál a dál... Rád bych dostal do pazour level dyzajnéra tohoto odpadu a nějakým ostrým předmětem mu vysvětlil, že třeba takový stromový domek nebo úplně poslední level (který jsem si musel rozdělit na 4 seance) nejsou funny, ale je to hnůj hnojskej hnusnej prašivej.

Přes některé výhrady, výše zmíněné, dávám vysoké hodnocení, protože jsem u hry vydržel kolem šedesáti hodin bez toho, že by mě kleplo.

Pro: je to zábava

Proti: je to utrpení

+13