@Garret (13.07.2013 15:25): sme dva :)) co me fakt na hre bavi je vzit si do ruky m60 a prokosit si cestu skrz dav...oooo ta krev jak strika :D Proste rozjebavani lidi na sracku vsemi dostupnymi prostredky.... ,,Please don't kill me, I am a virgin" :DDD
@Bodkin (13.07.2013 11:17): Dokonce lze říct, že někdo ho má, někdo vůbec.

@Garret (12.07.2013 18:51): Těžko říct. Na jednu stranu je dobře, že se ta hra nedostává mezi širší okruh lidí a nesnižuje laťku celé lidské civilizace. Na druhou stranu tomu opravdu napálit vyšší cenu než Dark Souls, které...přece se přinejmenším dá hrát.
Neuvěřitelné. Postal 3 na Steamu v rámci Summer Sale za 9,49 euro!

Proboha, i to Dark Souls tam stojí méně.
@Bodkin (08.05.2013 20:02): jj, na to posílání peněz na PayPal účet z jiného účtu jsem zapomněl

Nevím, jestli jsme se pochopili dobře, když je člověk zaregistrovaný na "jednom" GG, tak se pod stejnými logovacími údaji může přihlásit na "druhý", aniž by se musel registrovat znovu (co.uk jsem použil v případě Wrack a tuším u Rage Scorchers, kde ušetříš, tam ušetříš :-) )
Na paypal účet můžeš poslat prachy normálně z účtu a pak ho používat k placení, karta k tomu opravdu třeba není, ale je to přes ni rychlejší (snazší?).

@Phoenix (08.05.2013 18:59): Yep, nechce se mi tvořit účet ještě pro UK :/
docela zajímavý, hraju to se spuštěnym steamem a on dělá jak kdybych to měl koupený...záhada =D
Oproti tomu čtvrt roku starému ruskému paskvilu má být verze na Steamu masivně ofáčována a už tak kvalitní hra bude dozajista ještě kvalitnější!

Alan Wake je starý skoro 2 roky a za kolik se prodává? A ještě ta kvalita...:-)
Smutné je, že zatímco jste se tu dohadovali jestli má Postal 3 lepší grafiku než Mafia 2, tak byl v tichosti stažen z nabídky Steamu. Sice předtím stejně nešel koupit, ale alespoň malá naděje tu byla. Teď to vypadá, že se z něj stal abandonware - první hra, kterou zapomněli vydat :-)
Černý humor mám rád. Postal žádný humor neobsahuje, natožpak černý. Je to jen hloupá sračka, jejíž autoři nahrazují nedostatek invence a zručnosti samoúčelnými berličkami typu zvracení/masturbace všude kam se podíváš.

Tohle fakt může zabírat jen na dvanáctiletý klučíky, nebo lidi, co se ve dvanácti letech mentálně zasekli.
Cobyne. Známý se tím rozhodl zašpinit disk a za zkoušku nic nedáš. Vydržel jsem to hrát celou hodinu. Klíčové slovo - vydržel.