Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Portal Knights

77
4 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
19.05.2017 PCPS4XOne
23.11.2017 Switch
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://portalknights.com/
Netradiční akční RPG odehrávající se v otevřeném a fantastickém světě sandboxových ostrovů, jež jsou vzájemně spojeny starobylými portály. Ve světě, v pradávné minulosti roztříštěném na tisíce drobných částí, které nyní plují oblohou každá vlastním směrem a vstříc vlastní budoucnosti. Ostrovy jsou obydleny rozličnými bytostmi a představují skutečně unikátní světy. Vaši hrdinové jsou tu pak od toho, aby nalezli ztracené či zničené portály mezi ostrovy a obnovili původní mír, který na nich panoval.

Hrdinu vytvořeného dle vlastního uvážení můžete zařadit do jedné ze tří tříd. Schopnosti bojovníka, mága nebo lovce lze postupně upravovat v klasickém stromu dovedností a systému levelování. V některých aspektech hra může připomínat slavný Minecraft, kupříkladu způsobem dobývání nerostů a craftováním předmětů, které pak slouží třeba k výstavbě vlastního opevněného hradu.

Procedurálně generované světy ve třech rozměrech jsou plné nepřátel a mocných bossů, s nimiž se budete neustále utkávat v bitvách a soubojích viděných z pohledu 3. osoby. Světem plujících ostrovů můžete cestovat osamoceni nebo v kooperativním multiplayeru až pro 4 osoby.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.