Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš

Jedniznačně nejlepší díl série. Geniální vtipy, kreslená grafika a atmosféra. No a hlavně výborně Luďkem Sobotou nadabovaný Pankrác v hlavní roli. Jedna z nejlepších adventur, co jsem kdy hrál. Česká herní klasika..
Výborná česká hra, od výborných českých tvůrů. Hra je neskutečně vtipná a vážně jsem se u ní dost bavil. Těžko lze adventury obecně(pokud nejsou akční) hodnotit jako obtížnou hru, buď je dobrá a jsou tam přiměřené logické operace atd. nebo stojí za prd a vystaví vás před úkol o kterém nevíte z hola nic, nedej bože nemá logické řešení.

Znám lidi, kterým jdou lépe nelogické úkoly založené na kreativitě jedince. Polda v sobě kombí oba prvky a tak bez důvtipu jste pěkně v prdeli a občas se zaseknete a pak rozčílíte, přesto musím dát nejvyšší hodnocení. Prostě srdcovka :)

Polda je adventura, která se mě již po několika dnech vydání uchytila a dodnes nepustila. Je to pro mě klasika, která nemůže přestat bavit. Pěkné grafické a zvukové prostředí, z kterého se vám nejvíce bude líbit propracovaný český dabing, který je zapózován do skvělého humorného příběhu. Polda je pro mě nejlepší česká adventura, která vsází na humor... doporučuji každému.
Pamatuju si, jak jsem Poldu dlouhou dobu šíleným způsobem žral. Byl to právě Polda a Horké léto, dvě první adventury, které se u mě i s krabicemi váleli. Pamatuju si taky ale jak se mi ty mrchy sekali a já měl problémy si je vůbec zahrát. Pořád ale nezapomenu, že tyhle dvě adventury jsem hrál stále dokola protože mě neskutečně bavili. Ale teď něco k Poldovi samotnému. Dohrál jsem všecky díly, ale přiznám se, že právě jednička je dílem, na který, co se týče příběhu nezapomenu. A co více...na ten dabing budu vzpomínat ještě hodně dlouhou dobu. Škoda, že takové hry v česku nevznikají v dnešní době, tehdá to táhlo, a zaplať pánbůh za ně.

Pro: typický český humor, geniální dabing

Proti: padání hry jak na starém počítači tak na novém

Parádní herní zážitek, krásná grafika a dokonalý dabing.
Co chtít víc....
První díl série Polda. A podle mně jedna z nejlepších adventur všech dob.

Pro: Příběh, Grafika, Dabing

Proti: Vůbec nic

-10 +4 −14