Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Polda, aneb s poctivostí nejdřív pojdeš


Komentáře

< >
  • PC 95
Jedniznačně nejlepší díl série. Geniální vtipy, kreslená grafika a atmosféra. No a hlavně výborně Luďkem Sobotou nadabovaný Pankrác v hlavní roli. Jedna z nejlepších adventur, co jsem kdy hrál. Česká herní klasika..
+7 +11 −4
  • PC 100
Výborná česká hra, od výborných českých tvůrů. Hra je neskutečně vtipná a vážně jsem se u ní dost bavil. Těžko lze adventury obecně(pokud nejsou akční) hodnotit jako obtížnou hru, buď je dobrá a jsou tam přiměřené logické operace atd. nebo stojí za prd a vystaví vás před úkol o kterém nevíte z hola nic, nedej bože nemá logické řešení.

Znám lidi, kterým jdou lépe nelogické úkoly založené na kreativitě jedince. Polda v sobě kombí oba prvky a tak bez důvtipu jste pěkně v prdeli a občas se zaseknete a pak rozčílíte, přesto musím dát nejvyšší hodnocení. Prostě srdcovka :)

+7 +8 −1
  • PC 95
Polda je adventura, která se mě již po několika dnech vydání uchytila a dodnes nepustila. Je to pro mě klasika, která nemůže přestat bavit. Pěkné grafické a zvukové prostředí, z kterého se vám nejvíce bude líbit propracovaný český dabing, který je zapózován do skvělého humorného příběhu. Polda je pro mě nejlepší česká adventura, která vsází na humor... doporučuji každému.
+6 +7 −1
  • PC 90
Pamatuju si, jak jsem Poldu dlouhou dobu šíleným způsobem žral. Byl to právě Polda a Horké léto, dvě první adventury, které se u mě i s krabicemi váleli. Pamatuju si taky ale jak se mi ty mrchy sekali a já měl problémy si je vůbec zahrát. Pořád ale nezapomenu, že tyhle dvě adventury jsem hrál stále dokola protože mě neskutečně bavili. Ale teď něco k Poldovi samotnému. Dohrál jsem všecky díly, ale přiznám se, že právě jednička je dílem, na který, co se týče příběhu nezapomenu. A co více...na ten dabing budu vzpomínat ještě hodně dlouhou dobu. Škoda, že takové hry v česku nevznikají v dnešní době, tehdá to táhlo, a zaplať pánbůh za ně.

Pro: typický český humor, geniální dabing

Proti: padání hry jak na starém počítači tak na novém

+6 +8 −2
  • PC 95
Parádní herní zážitek, krásná grafika a dokonalý dabing.
Co chtít víc....
První díl série Polda. A podle mně jedna z nejlepších adventur všech dob.

Pro: Příběh, Grafika, Dabing

Proti: Vůbec nic

-10 +4 −14