Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Vývoj

Hra se prodávala slušně a původním vývojářům ze Sleepteam Labs byla proto předložena nabídka na vytvoření dalšího dílu, těm se do toho ovšem nechtělo a odmítli, protože cítili, že si vydělali dostatek peněz a raději se vrhli na freewarovku Bulánci. Další díly tedy už vytvořil jiný tým.
Vývoj hry trval 2 roky. Za hardwarovou oběť padl např. 1 monitor, 1 základní deska, 1 grafická karta, 2 hard-disky, několik myší, magnetofon a další.
Hra má ve skutečnosti asi 100 MB, autoři ji ale na CDčko vypálili 6x, aby ztížili práci pirátům.

Tvůrci

SleepTeam
Zima Software

Producent: Martin Zima
Výrobní ředitel: Radek Smíšek
Technický manager: Pavel Neužil
Scénář: Jaroslav Wagner
Programová stránka: Radek Matějka
Grafika: Jaroslav Wagner
Animace: Jaroslav Wagner
Úprava animací: Radek Matějka, Lubor Kopecký
Hudba: Lubor Kopecký
úprava zvukových stop: Lubor Kopecký, Radek Matějka
Rozhovory: Jaroslav Wagner, Lubor Kopecký, Ladislav Wagner
Zvuky: Eduard Parma - Sokit
Dabing: Luděk Sobota, Petr Nárožný, Jiří Lábus, Pavel Pípal, Petra Hanžlíková Petr Gelnar
Externí spolupráce: Jan Laštovička, Tomáš Stanko, Kamila Hurníková
Hardwarová podpora: Petr Borovský, Aleš Mácha, Viktor Zbihlej, Václav Linter, Zděna Hřebec, Zima Software, Jindřich Poustecký

Easter eggy

Na začátku druhého dne, najdete pode dveřmi noviny a v nich můžete vidět inzerát, že pan Tomsa nabízí vysokou odměnu za jakoukoli informaci o Sleepteam Labs. Pokud pojedete před náčelníkův dům, na levé straně domu si můžete všimnout, jak tam občas proletí horkovzdušný balón a pokud na něj najedete kurzorem tak vám to napíše SleepTeam na útěku.
veka, 18.05.2018, zdroj: vlastní
+14
V sámošce se skrývají telefonní čísla, na které můžete zavolat a popovídat si s vývojáři hry třeba o tom, proč má Polda v poměru s tělem tak obrovskou hlavu.

Ostatní