Teda já nevim, mám rád humor, mám rád Black Books, IT Crowd... grindcore :D... ale jeho humor mi připadá... hm... že to není humor.
a my sme sa to s tým P.S. učili kedysi v škole :)
A náhodou mne sa humor Misadlouheho páči, je tam určitý nadhľad skrývajúci sa za maskou junkieho,alebo tak nejak huh :)
ještěr: :) Pravda, to vím od něj, ale tuším, že to bylo v docela starým čísle Levelu a nevěděl jsem, že jsem to trefil zas až tak přesně. Každopádně to nic nemění na tom, že je to pravda.

Ajantis: Ale já sem takových komentářů nenapsal 40000 :)...
AiMLEzZz: Autor níže citovaného komentáře opravdu nemá komu co ohledně komentářů vytýkat. :-)

(Asmodeus)
Tuhle hru jsem si koupil asi za 10 Kč v shopu na Svoboďáku a hrál jsem ji všehovšudy asi tak jednou a to jenom chvilku, takže nemůžu říct jaká ta hra je, ale hodlám se to zjistit...
kdyby to náhodou někomu nedošlo, to post skriptum-related moudrou okoukal aimlezzz od Michala Rybky.
Ten komentář ke hře Frogger je náhodou super, hned jsem mu přidal plus. :o)
Hm... proč MY se hádáme... kdo ví, asi holt máme schopnost každýho nasrat, jen se na něj podíváme. Kdybych ti ukázal svoji fotku a řekl že mi je 18, věřil bys mi. Nevidím důvod proč by sem nemohli chodit jenom lidi, co píšou přinejmenším smysluplné a ne uplně zbytečné příspěvky a když už píšou srance, tak by nemuseli tak často. Ostatně dementních příspěvků jsou plný novinky.cz a jim podobný servery, takže jestli ses rozhodl přispět k rovnováze tím že budeš psát sem podivný příspěvky typu "Frogger - Frogger nám připomíná, jak nesnadné to asi mají zvířatka na našich silnicích a že v řece mají žabky spoustu kamarádů (třeba želvy, nebo klády)..", určitě k rovnováze nepřispěješ.

Anyway, je mi to jedno, jen jsem chtěl podotknout, že nemusíš něco napsat za každou cenu.

Lásku a mír,
tvůj Vnuk

P.S.: PSka (tedy Post Scriptum) se píše až ZA podpis a nebývají delší než celej obsah dopisu, já jenom abys věděl ;).
Děti, děti.. proč se zase hádáte?

Ps moje dementní příspěvky .. nejsou problém. Přispívám k pluralitě světa.. když má někdo inteligentní příspěvky (ty), tak někdo přece musí mít dementní (já), nebo ne? Jak by pak mohla být zachována rovnováha? Kdyby tu měli být jen inteligentní příspěvky (sauber rase), tak by se svět zhroutil v pekle vymydlené lidské stejnosti. Více nedokonalých lidí, jako jsem já, má na své okolí blahodárný vliv.. a teď přijde ten nejdůležitější názor, bude hned v příští větě, tak .. dokud svítí sluníčko, Míšovi to nevadí ani maličko. Ať jsi rapper nebo metalák, Míšovi je to stejně fuk. Ať máš pravdu nebo ne, Míša si z toho neprdne. Každý kráčíme svou vlastní cestou, synku. Nesuď druhé podle svých měřítek.

S láskou et cetra
tvůj Dědeček
Hm... tak ted tu bude plno narážek na to že je mi 15 a že vy ste všichni v patnácti byli nadutí machrující blbouni a proto jsem já taky, bla bla bla... hej, něco vám řeknu, "patnáctiletý" není ekvivalent pro "idiot", prostě jsem se jenom narodil později než vy a to že mám on dementní příspěvky (až na ten poslední, ok) s tím nemá co dělat...
misadlouhy: Nevim proč, ale tvoje příspěvky mi připadaj jeden blbější než druhej, včetně toho posledního, Míšo.
mně se ten vtípek docela líbil, ale je taky pravda, že jsem flegmatik, a nebylo to o mně :) Tak už se na sebe nezlobte, vždyť o co jde? O nic..
nemáš zač, MCZ, něco zas vymyslim, teď se ale zrovna hrozně stydim :'-(

a vůbec, co se durdíš, dyť si v tý anketce měl jasný vedení :o)
Tímto děkuji gaffovi; svým posledním kouskem totiž naprosto potvrdil pravdivost mého výroku o výpovědní hodnotě jeho komentářů. Myslím, že lepší důkaz jsem si ani nemohl přát.

Pro ty, co neviděli: http://img228.imageshack.us/my.php?image=gaffrr6.gif.

Ještě chci podotknout, že smysl pro humor rozhodně nepostrádám, pokud však někdo vykazuje naprostou absenci základů slušného chování a projevuje se jako maximální hovado, jen stěží lze o nějaké "srandě" mluvit.

Předpokládám samozřejmě, že to nebylo naposledy, co se nám gaff takto předvedl, jsem tedy zvědavý, s čím se vytasí příště.
memphis: i na herní databázi by mělo být místo pro špetku srandy.. mohls aspoň počkat na reakce, třeba by to ještě někdo pochopil a vzal s humorem :o)
gaffe to už trochu přeháníš, ten "dodatek" prosím umaž, o nadávky a urážky tady nestojíme, jinak to budu muset udělat sám. Díky.
gaff = můj malý milý chlupatý překládací gafík-fallouter-modder, nebo nějaký whatever gaff?
1984 - ZX Spectrum
...
ty mas nejakou psychickou poruchu? Tady podle toho by ti melo pri nejmensim tahnout na 30, tipnul bych ovsem sotva polovinu O_o
Jo Do: jj, tenhle názor beru.. ale zkoušet už to nebudu, protože sem to dohrál, ale třeba by se mi to za jiných okolností líbilo víc

All: apdejtoval sem koment, tak neváhejte a čtěte :o
[quote="gaff"]Já nemám čas zkoušet něco dvakrát, jak to nezaujme, šup s tim do koše.[/quote]
Dělám to taky tak.
Například Deus Ex mi ležel půl roku v poličce a myslel jsem si, že je to blbost, protože jsem se neuměl vyhrabat z první mapy. Čekal jsem od hry něco jiného a byl jsem zklamaný. Po půl roce jsem ji vytáhl a znovu zkusil hrát. Předsudky jsem nechal za dveřmi a nechal se hrou "vláčet" kam ona chtěla.
A byl jsem nadšený.

Řekl bych, že tohle se ti stalo při hraní Tormentu. Prostě jsi od něho čekal něco, čím není. Zatím tomu dej čas a hraj něco jiného.
Ve skrytu duše jsem doufal, že by prvenství mohl zaujmout můj komentář k Metal Gear Solid, ale gaff mě totálně zničil, zakopal do země. Komu čest, tomu čest.
gaff: dodatečně gratuluji k 13 záporným +/- bodům! musel jsi tady nasrat opravdu epický množství lidí a to se cení! :))
Jako čítal som ten Gaffov komentár a imho by som hľadal problém rozhodne medzi klávesnicou a stoličkou. :)
Fakt, že ako keby obdivovateľ sovietskeho konštruktivizmu a realizmu mal hodnotiť impresionistickú výtvarú tvorbu. :)
Falagar: Ano, to je moc dobrá připomínka. To, že se po smrti s vysvětlením a bez přerušení hry probereš, je pro atmosféru nesrovnatelně horší, než když musíš otevřít menu a loadnout pozici. ;)
Uff. Už dlouho jsem nemusel (nechtěl) takto svědomitě rozpitvávat své pocity... :-) Ale snad už jsem na to konečně přišel.
Nejvíc mi na tom vadil ten nejzákladnější princip. To, kvůli čemu bych měl správně (?) slintat mne neobyčejně prudilo. Základní fakt v tom, že když "zemřu", nic se nestane a zase se probudím v nejbližší márnici. Jednou, dvakrát - jedeme dál. Počtvrté, popáté - chm? Posedmé, poosmé - naprostá ztráta motivace. Proč se o něco snažit, když nejsem za chyby potrestán? Prostě se mám znovu zvednout z té samé desky a pokračovat dál - ale proč, do háje? K čemu? Vždyť na celém světě není nic čeho bych se měl bát, nic, co by představovalo byť minimální výzvu. Zkusím - vyjde. Zkusím - nevyjde. Tak se znova vzbudím - nepřijdu o peníze, nepřijdu o předměty, nepřijdu o zkušenosti, nic neztratím... Proč tedy hrát dál? Naprostá zbytečnost!

Ale jo, nebojte, dál už to tu snad nebudu rozviřovat... ;-)
doplnil jsem si komentář.. ale žádné zázraky nečekejte. Take care
TO: gaff - Byl bych velice nerad, kdyby sis Torment kvůli mě nějak znechutil. Dneska se ti nelíbí, třeba si ji zahraješ za pár let a uvidíš ji jinýma očima.
Pokud vidím diamant a někdo mi říká že je to uhlí, věřím spíš sobě.
"jinej nazor" neni samo o sobe buhvijaky problem. Treba komentar od misadlouhy je docela pochopitelny a i kdyz z meho pohledu je i tak pitomy. Alespon se drzi skutecnosti, kdezeto ty v tom svem proste tak nejak meles hovna :)
"tvrdí, že bílá je černá a 1+1=3" ... takže vlastně říkáš, že PT je výbornej, jakejkoliv jinej názor je jen popíráním nezvratitelné pravdy.. njn, máš pravdu, nemá to cenu

berete to osobně a jinej názor vás vyloženě hněte a neuznáváte ho.. víc nadhledu bych vám doporučoval, chlapci :-)
Je zhola zbytečné přesvědčovat člověka, který tvrdí, že bílá je černá a 1+1=3
Je zhola zbytečné hádat se s lidmi, kterým se Planescape Torment nelíbil.
Nám se líbil a to stačí.
Nelíbil se jim? Jejich škoda, neřešte to.
Ma tak napadla jedna pripomienka, po prečítaní tvojho komentára. Vo veľa RPG si tvoríš či začínaš s postavou, ktorá v podstate nemá žiadnu osobnosť, lebo je na hráčovi, aby ju svojím konaním identifikoval a nemal tak nervy z preddefinovaných osobností, ktoré sa chovajú tak ako by sa hráč nikdy nezachoval a hráča to môže naštvať. No a tá amnézia u Nameless One je tiež len takýmto druhom začiatku. Hra rozhodne nie je nelineárna, alebo bohatá možnosť voľby v rozhovoroch ti dáva perspektívu vytvoriť si tú ilúziu, že cez postavu jednáš tak, ako by si jednal ty sám, čiže sa s ňou zžívaš. A možno holt bol na tebe ten svet len priveľmi nekonvenčný. :)