@M.a.t.t. (04.10.2018 15:19): Tohle křísení mrtvých postav nemám rád :/

Ale teoreticky kdyby Walome došel k té rituální svatyni, co tam je, a za úplňku obětoval jedno svoje varle, tak by mohl jeho duši přivést zpátky. Jenže Jabova duše by potřebovala hostitele. Jeho tělesná schránka je - jak moudří vědí - navždy zničena. Teoreticky by ho Walomeho tělesná schránka pojmout mohla, je dost velká pro několik duší. Takže by pak nastala fúze, jejich duše by splynuly a vznikl by JabWal :o) Nebo WalJab?
@ugraugra (04.10.2018 15:15): Největší fanda QFG, a Hero U nepřidá ani nehraje... být komunita dh jako 90210, tak to tu zeje prázdnotou a nikdo se nebaví o ničem jiném než bg a nějakém pinballu z 90. let.
@90210 (04.10.2018 14:25): Nemůžu za to, že čteš jen diskuze u Isharů a QfG. Pivo měl v době své největší slávy hodně silný impact a zanechal tady daleko větší stopu, než třeba ty za celou dobu.

A Jaba usmiřovat nemohu, jelikož je příběhově mrtvý :(
@Walome (04.10.2018 14:44): A popkec, Kubulus a Walome!

Takové "devadesátky" DH. Každý na ty mladé a rebelské časy vzpomíná.

Nyní naopak vyhrocené (rpg) hádky několika uživatelů, toxická atmosféra a napjaté vztahy. Takže 21. století se vším.
@90210 (04.10.2018 14:36): A on hrál právě novinky a FPSky, tak jste se asi nestřetli nikdy :)).

Pivo uživatel 1305
19.07.2009 19:52
Pooky: To bylo taky ze srandy, že jsi mladý a slabý, jinak Indian ví, že jsem hovado, se ho zeptej :-D

EDIT: Ale jinak, když jsme u toho, tak více testosteronu a větší svaly ti pomůžou minimálně. Já složil daleko větší hovada na jednu ránu k zemi :-)
@90210 (04.10.2018 14:25): Jak nezajímavý, jeho hlášky (další rok budou mít výročí 10 let!) jsou výstavním obsahem DH. jen ty si na DH nikdy nebyl nějak více aktivní a zapojen do diskuzí.

Pivo uživatel 1305
29.06.2009 17:14
Fg: No nevím, dlouho jsem nepil a zatím šetřím a nechlastám. Ale vím, že jsem jednou dal za hodinu 12 dvanáctek, dojel jsem domů nevím jak a ráno to tam v pokoji smrdělo chcánkama :-D

Nebo jsem do hodiny dal půl litra vodky a nějaké ty piva a pak jsem učitelovi na výšce kreslil kundy na tabuli :-D
@ugraugra (03.10.2018 23:47): Uz jsem rikal, ze by v dalsim dile mel Pivo, coz byl paradoxne uplne nezajimavej uzivatel, kterej tady proletel, aniz bych ho vubec stacil poradne zaznamenat, usmirit odveke rivaly Drolina s Jabem.
Presne tak, toľko RPG odborníkov je tu a odmietajú si to čo i len zahrať. Konvicu na nich!
Tak tomu se říká reklamní "know-how"... Fantazie!
Normálně po těch diskuzich tady poprvé vážně přemýšlím, že si to zahraji!
Ale když tak nad tím přemýšlím, tady ani nemůže vzniknout žádný offtopic, ne? Hra vyšla z hádek na dh a ať se tu řeší cokoliv, tak pokud tu jsou hádky, tak to vlastně patří k tématu samotné hry nebo série, ne? :-D