@mazar1234 (03.02.2016 11:56): Popravdě jsem zezačátku uvažoval o Unity, ale pak jsem si řekl, že s Game Makerem už mám zkušenosti, je to založené na Delphi, což je jediné co jsem kdy trochu uměl a navíc v tom vznikly některé známé hry (Undertale, Hotline Miami, Spelunky, Downwell, Nidhogg nebo i českej Blackhole), takže i přes ten lame název to není špatný nástroj. A opravdu, zatím mi naprosto vyhovuje, i když občas narazím na problém, že mi něco nefunguje a nechápu proč. Ale zatím jsem to vždy vyřešil.

Teoreticky bych mohl udělat i verze pro Android, iOS, PS3, PS4 a Xbox, ale na to bych potřeboval placenou licenci a nevím co všechno ten port obnáší. Ale GM to podporuje. Každopádně je to overkill, bo počítám, že to bude hrát max 50 lidí. Ale ta představa, že hraju Ep2 na své PS4ce... :D

/edit samozřejmě by se tam Ep2 nedostala, protože tam funguje nějaká kontrola kvality, ale Android a iOS by neměl být problém.
@mazar1234 (02.02.2016 22:09): No, proto tam tech Npc bude tolik, ze jo. Cena za jednu ikonku nebude zavratna, ale kdyz se to vynasobi poctem... :)

Nakonec asi nebudu prosazovat eciv tady na webu za dohrani hry, ale udelam standardni in-game ecivy, to by nemelo byt tak tezke. Tezke je spis vymyslet nejake napadite.
@mazar1234 (02.02.2016 22:09): Len aby nakoniec Ugra do hry nezakomponoval pay-to-win systém. Ak nezaplatíš potrebnú mikrotransakciu, nezískaš napríklad za sidekicka naboostovaného mazara, ktorý bude ničiť klony konvice ala Neo agentov Smithov v Matrix Reloaded :))
Ja sa uspokojím aj so Standard Edition. Ale achievementy by boli fajn, hoci nie za cenu toho, že im Ugra obetuje čas na úkor samotného obsahu :)
Potvrzeno - v OST hry bude mimojiné i písnička od kapely, ve které hraje jeden místní uživatel (ne, já to nejsem) ;o)
@Zoltan (31.01.2016 12:45): Já vám věřím, že to nebudete pirátit, takže slibuju, že hra bude DRM free :D

Nechtěl jsem to rozmazávat, ale bude "day one DLC", které si budete muset koupit, jinak neuvidíte svojí postavu a ani žádné NPC...
Mimochodem, snažím se s Memphisem vyjednat, že přidá nový ečív, který splníte dohráním hry. Ale ještě mi na to úplně nekývl.

Kdo mi pomůže ho přesvědčit? :D
Díky za ohlasy, když člověk vidí, že to někoho zajímá, tak má hned větší chut tvořit.

Těch 100 NPC je orientační číslo, pravděpodobně jich tam bude ještě víc. Možná je to trochu overkill, ale chci, aby měl každý radost, že se ve hře najde :) Vybírat nebudu jen podle DH bodů, ale nacpu tam hlavně lidi, jejichž aktivitu jsem tu zaregistroval a o kterých aspon trochu něco vím. Ono je pak lehčí ty dialogy psát. Takže Mazare, jsi v klidu :)

Ano, VIP budou mít ve hře speciální úlohu ;)
Dúfam, že VIP budú oproti zvyšku uživateľov disponovať špeciálnymi schopnosťami! :D
Nabízím možnost přispět svým kouskem. Hledám:

1) člověka, kterej by udělal hezkej cover tady do profilu hry. V rychlosti jsem spíchl to, co vidíte ted, ale pokud by někdo přišel s něčím lepším, budu jenom rád a uvedu ho do Credits :D
2) betatestery - momentálně jsem v pre-alpha stadiu, takže testování přijde až za hodně týdnů, ale tuhle fázi nechci rozhodně podcenit, protože není nic horšího než zabugovaná hra. Bude stačit jeden, dva lidi. Kdo máte zájem, hlašte se.
It's real.

Dělám na tom a základní věci jsou udělané. Datum vydání nedokážu odhadnout, ale vyjde to ještě letos, to je jisté. Chtěl jsem tu mít takhle s předstihem profil hry, abych se mohl podělit o informace o tom, jak probíhá vývoj a dostal nějakou zpětnou vazbu.

Scope je daleko větší, než jsem původně chtěl. Už to nebude taková blbina jako Ep1. Popravdě, doufám, že se neutopim ve své megalomanii a dokážu to dodělat :D Přecejenom nejsem programátor a už vůbec ne grafik, takže musím občas značně improvizovat.