Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pirates Outlaws

05.03.2019
28.08.2019
29.03.2023
kompatibilní
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pirates Outlaws je karetní roguelike hra na hrdiny, podobně jako nejznámější zástupce žánru Slay the Spire. Ve hře se ujímáte jedné z 15 unikátních hratelných postav a skládáte co nejsilnější balíček karet, abyste porazili své pirátské soupeře. Každá postava využívá jiný styl boje či úplně jiné karty. Ve hře je více než 500 různých karet a přes 160 relikvií, které vám například mohou vylepšit sílu či šanci na kritické zásahy nebo pomohou s léčením.

Hra nabízí tři herní režimy. V režimu Navigate máte za úkol projít tři mapy a každou zakončit poražením bosse. K pohybu po mapě využíváte svou loď, přičemž po cestě musíte dbát na doplňování akčních bodů. Po poražení bose získáte truhlu s pokladem, z níž lze získat zlato, herní měnu, za kterou můžete v menu nakupovat vylepšení či kosmetické úpravy postav. Za úspěchy dále získáváte reputaci, za kterou si otevíráte vyšší úrovně obtížnosti ostrovů. Režim obsahuje celkem šest různých ostrovů.

V režimu Arena je potřeba přežít 100 levelů, přičemž každý desátý level je zakončený bossem. Po každém kole si můžete buďto vybrat novou kartu, odhodit kartu nebo navštívit obchod. Proto je důležité, co po každém kole hráč provede. Režim Tavern Brawl se podobá režimu Arena. Zde bojujete ve vlnách a vybíráte si z celých balíčků karet a relikvii. Na konci vás čeká speciální souboj s Tavern Keeperem.

Hra obsahuje i možnost koupě zlata za reálné peníze, pro získání nových balíčku karet, kostýmů a jedné hratelné postavy (Admiral), kterou lze pouze koupit. Vše ostatní lze odemknout hraním.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Android 80
Předpokládám, že o hře Pirates Outlaws nikdo na DH neslyšel, natož aby jí někdo vůbec hrál. Asi ani já bych o ní nikdy neslyšel, kdyby nechtěla shoda všech možný okolností a Pirates Outlaws se stala mou nejhranější hrou.

Co Pirates Outlaws vlastně je. Je to roguelike karetní hra na hrdiny, jako otec všech karetních roguelike her na hrdiny Slay the Spire. Tedy základ je jasný sbírat karty, tvořit balíčky a porážet nepřátele.

Ve hře je 15 hratelných postav, každá má trochu jiný styl hraní, jedna využívá více karty na boj nablízko, druhá na dálku, další mix obou atd. Mě se osvědčilo brát karty melee (karty na blízký útok bez použití nábojů). Náboje ve hře fungují jako pohybové body karet. Další alternativou je hrát na takzvané debuff, pozitivní či negativní efekty, jako krvácí, slabost, 50% slepota. Bohužel oproti Slay the Spire se nedají kombinovat, každá postava může mít jen jeden efekt a další efekt přebije ten první. Což je úplně na nic, proto je hlavní mít jeden obraný efekt, ať se vyvarujete nepříjemný efektům.

Ve hře jsou tři hlavní módy Navigate, Arena, Tavern Brawl. Navigete je klasický tower, dojít na konec cesty a nasbírat dobré karty a relikvii k poražení bossů. Nejlepší režim ve hře.
Arena a Tavern Brawl jsou arény na kola či na vlny, úkol přežít co nejdéle. Arena má 100 levelů a odehrát celou trvá cca 2,5 hodiny, což moc zábavný není, obzvlášť po 50 levelu můžete vypadnou s kýmkoliv. Tavern Brawl je kratší cca 30min a má trochu jiná pravidla ale v podstatě je to stejné.

Teď proč vůbec píši komentář ke hře kterou nikdo na DH nehrál. Jelikož si myslím, že Pirates Outlaws je skvělá hra na mobil. Zabaví na desítky hodin u doktora, na zastávce, v autobuse, na záchodě, prostě kdekoliv jinde než doma. Ano můžete si jí koupit na Steamu 16euro ale proč, když na Google i App Storu stojí 25,-kč. Znovu hratelnost obrovská, otevírání nový ostrovů, nových karet, relikvii, plus 15 různých postav, tolik na hru na mobil je parádní!

Verdikt: Kdybych hrál hru normálně na PC, hru nedoporučím. Pirates Outlaws nedosahuje kvalit Slay the Spire nebo Griftlands či dalších. Pirates Outlaws je dělané na mobil a je to na ní vidět, nejen že si můžete koupit měnu za kterou ve hře kupujete vylepšení či speciální balíčky karet a relikvii ale také jednu postavu, kterou jde koupit pouze penězi (Admiral), vše ostatní se dá otevřít hraním.
Samotného by mě zajímalo, kolik hodin na záchodě jsem u Pirates Outlaws strávil 80%

Pro: Zvonuhratelnost, 15 postav, hodně druhů karet a relikvii, životnost.

Proti: Pozitvní a negatvní efekty se nedají kombinovat.

+13