Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Griftlands

01.06.2021
04.06.2021
kompatibilní
74
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Griftlands je karetní sci-fi hra s rogue-like prvky, ve které máte na výběr ze dvou hráčů - Sal a Rook. Navíc každý z nich skrývá samostatný příběh. Sal je dobrodruh, který má rád peníze a nese si nedokončenou pomstu z minulosti. Rook je pro změnu stárnoucí špion, který žije na vlastní zodpovědnost.

Hlavním cílem hry je bojovat pomocí karetního systému a procházet neotřelým sci-fi světem Havaria, ve kterém je každé rozhodnutí důležité pro průběh hry. A když je řeč o každém, tak hlavní devizou hry je zaměstnání, které vykonáváte, přátelé, se kterými se stýkáte, ale i karty, které sbíráte. Smrt může přijít nečekaně, a tak hráč může počítat s tím, že každá nová hra nabídne nové a neotřelé situace a donutí hráče vytvářet nové postupy a strategie nejen k prozkoumání sci-fi světa, ale i v průchodu samotným příběhem.

Ve hře můžete bojovat jako tým. Najímat si žoldáky, najít si domácí mazlíčky a vytvářet si přátele. Navíc hra disponuje více jak stovkou rozličných karet. Každé zabití nepřátel pak může vyvolat jak pozitivní, tak negativní emoce jak vůči vašim přátelům, tak i nepřátelům.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.