@Tainaru (30.08.2023 14:45): To tak používám u bytostí, které vypadají, že udělají něco bez rozmyslu a špatnost jim kouká z očí. Prostě takoví trollové, kteří nehledí na následky :D Jsem si neuvědomila, že je to vlastně bez vysvětlení nic neříkající. Třeba tenhle tomu popisu odpovídá:

@Charllize (30.08.2023 14:29): Tak byla by škoda zredukovat tohle celé univerzum jen na sérii Persona.

@kristmeister (30.08.2023 14:53): Krása. A už ti říká, že máš jít spát nebo že nemůžeš ven? :D
@jones1240 (30.08.2023 14:42): Já už to ani nezkouším :) Ale chápu proč se to tolika lidem líbí a spíš by mně překvapilo nízké hodnocení. Bez subjektivního vjemu zatíženého různými aspekty je bez pochyb že P5 je majstrštyk :)
Jak čtu nejnovější komentář, tak co bych dal za to aby mě to takhle mega bavilo :D Mně to úplně sere, třetí playtrough jsem zkoušel a zase jsem to dropnul, twl :D
@Charllize (26.06.2023 21:31): chápu, no nejspíš je přemístili do toho Thieve's den, tam jsou i sračky typu: Měj romance se všemi ženami nebo měj všechny confidanty na max bez romance :D prostě věci na minimálně 10 průchodů :D
@kristmeister (26.06.2023 21:23): No Ja myslím obyčejnou Personu 5 co vysla v roce 2017. Tam byli trofeje jako komplet compendium, přečíst všechny knihy, vymaxovat všechny confidanty a tak podobne. A v ni Thieves den vůbec nebyl. Teda porovnávám PS verze, nevím jak to je na steamu u té Royal. Ale počítám ze stejně jako na PS.V původní 2017 Persone 5 má platinu jen 2.2% lidi, z Royal verze 20% :)
@Charllize (26.06.2023 21:14): Však jsem rozehrál Strikers :D

Záleží, který achievementy myslíš. Jestli ty v Thieve's den, tak tam jsou těžký. Ale klasický na PSku byly stejný, akorát reaper šel sejmout až v new game + :)
@kristmeister (26.06.2023 20:44): V neRoyal verzi byli ty achivy těžší o dost, lidi řvali tak pro Royal je udělali o něco snazší. 123 hodin je u tebe fakt hodně. No a co teď? Nic už nebude jako dřív? Prázdnota která nepůjde ničím zaplnit? Dej tu čtyřku, věř nám, bude to fajn :)
@Charllize (26.06.2023 20:22): To že tomu dám stovku už jsem věděl asi tak po 30-40 hodinách :D

Nicméně, nějaké ty statistiky...dohráno na true ending, level 99, všechny bondy na max kromě Sun confidantu, všechny requesty v mementos hotové, 51% person odemčených, herní doba: 123 hodin, a hlavně to nejdůležitější...všechny achievementy xD

jo a ke konci hry jsem měl něco přes 9 milionů yenů, not bad na studentíka :D
Ach já jsem tak nechutně přefarmenej, že souboje jsou teď už spíš otravné xD reapera v Mementos si mažu na chleba, chudinka xD
Tak základní hru mám dohranou. Doslova epické finále, až jsem měl husí kůži. Ale pěkně se to ještě zamotalo na začátku třetího semestru :)
Ta pasáž v tom listopadu je naprosto fenomenální, byl jsem si téměř jistý, že Akechi je zmrd, ale ne podle těch vodítek, jak je zmíněno, ale podle jeho keců, když jsme dávali duel v Mementos.

Nicméně... bude vysvětleno, proč byl potřeba Marukiho confidant na max pro odemčení endgame anebo už jsem to prošvihl?
@S4TW (15.06.2023 10:15): asi tak no, proč bych třeba psal komentář k epizodě číslo tři? Však většina lidí ohodnotí hru jako celek a napíše komentář shrnující celou hru do epizody jedna :D nejlepší bylo dělat popisky, protože z příběhu nemůžeš nic vyspoilerovat a mechaniky jsou stejné xD
@kristmeister (15.06.2023 10:08): Já bych slučoval právě daleko víc, klidně, ať je to nějak pořešené v tom profilu, ale už jen, že třeba chceš vézt diskuzi o třeba Planescape a teď nevíš, na jakém profilu, protože původní je takový ten zažitý, ale reálně většina dnes hraje EE... o epizodních hrách se ani nebavím, ty jsou díky tomu rozdělení úplně zabité, tam člověk nemá ani motivaci napsat komentář či vézt diskuzi :D
@S4TW (15.06.2023 09:32): To mi taky přijde na palici a vztekal jsem se už tehdy, když jsem přidával Walking Dead od Telltale a Resident Evil Revelations 2.

Jináč tady bych to nechal sloučené, protože noví hráči určitě sáhnou po Royal verzi. Na Steamu třeba vanilla není. A snad není nikdo, kdo by se dobrovolně na PS chtěl ochudit o třetí semestr :)
@Charllize (15.06.2023 09:13): mě spíš vadí ta nekonzistentnost slučování profilů, kdy někdy se to sloučí a jindy to je více profilů... úplný nesmysl mi přijde rozdělení epizodních her do více profilů...
Jinak teď se pěkně ukazuje nesmyslnost sloučených profilů. Někdo kdo P5 vůbec nehral může z kristova virtuálního lovískování nabýt dojmu ze Kasumi je v Personě 5, ačkoliv je až v Royal verzi. Jo, je to v popisu ale to stejně nikdo moc nečte.
No já nakonec začal vztah i s Makoto :D vztah s Ann bych klidně odpískal kdyby to šlo, ale co už. Ne, že bych Ann neměl rád, ale na tu má zálusk Morgana a víc by se podle mě k ní hodil Yusuke.

Úča mě taky lákala, ale když už dostanu o Valentýnu přes piču, tak alespoň jen od dvou xD
Měli jste více vztahů anebo jen jeden? Asi jsem se předtím s Ann docela unáhlil a raději bych Kasumi nebo Makoto. Mám tedy před sebou morální dilema, protože vím, co se stane, když budu mít víc bab :D ale zas...je to jen hra.
Tak si tak po dnešním 8 hodinovém hraní říkám, co budu dělat se svým životem až tohle dohraju :D