Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Perfect Dark

81
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.05.2000 N64
17.03.2010 X360
04.08.2015 XOne
Vývojáři:
Rare, 4J Studios (X360 verze), Code Mystics (XOne verze)
Perfect Dark je akční střílečka od firmy Rare, vydána původně na konzoli N64. Příběh se točí okolo agentky Joanny Dark pracující pro Carringtonův institut, který je financován anonymními zdroji a slouží na ochranu celého světa. Joannin úkol je odhalit konspiraci konkurenční korporace dataDyne, spolupracující s mimozemskými tvory.

Hra je klasická 3D střílečka z první osoby, podobná starší hře od společnosti Rare s názvem GoldenEye 007, avšak se větším zaměřením na stealth. Ve hře budete používat střelné zbraně, jako jsou: pistole, brokovnice, samopaly nebo odstřelovací pušky. Téměř každá zbraň má dva módy střelby, tudíž se dají využít více způsoby. Dále vás čekají různé špionážní věcičky, čtečky, noční vidění a laptop.

Hra nabízí lokální multiplayer až pro dva hráče, který nabízí velké množství módů. Kromě klasické co-op kampaně si dále můžete zvolit režim Counter Operative, ve které se jeden z hráčů zmocní úlohy nepřítele a pokouší se zastavit Joannu ve splnění její mise. Kompetitivní multiplayer také zahrnuje řadu režimů, od klasického Deathmatche až po Capture the Flag.


Poslední diskuzní příspěvek

Zde emulátor s perfektní podporou myši a možnosti měnit FOV. Není lepší možnost jak si tuto klasickou hru zahrát: https://archive.org/details/1964GEPD

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.