Painkiller: Path to Resurrection - Ruská modifikace, která by měla řešit nízkou kvalitu tohoto add-onu. Způsob instalace je tam popsán, přidána je i podpora pro anglický jazyk. Má to automatický instalátor.

Mělo by hru výrazně upravovat. Více na jedné ruské komunitní stránce k Painkillerovi.
To už je taková tradice říkat o všech Painkillerech, že vypadají stejně :-D
Vypadá to vcelku pěkně, i když grafika nějak markantní rozdíl teda neprodělala. Líbí se mi ale ten font statistik v závěru a pak nápis secrets area, je přece jen výraznější. A masakr jako obvykle je též slušný, hlavně s tou řezačkou.
Upřímě řečeno - nic moc. Nebýt to stále Painkiller se super zbraněmi, skrýšemi, kartami atd. tak to zhodnotím ještě hůř. Co vlastně říkáte na skrýše a karty? Sbírá to tady vůbec někdo nebo jsem sám? Osobně myslím, že to je obrovská výhoda všech Painkillerů.
Indian: A co si (nelegálně) stáhnout hru a pak si na základě toho, jestli je dobrá nebo ne rozhodnout, zda-li si ji koupím? :)
@kristmeister (06.03.2012 20:50): je tu spousta uživatelů co nebyli plnoletí a přesto si kupovali docela často hry, koukni třeba na JohnCZ :-)

takže ty vlastně na svym profilu lžeš o svym věku? to se ale tady nedělá
@Indian (06.03.2012 20:15): já kdybych měl prachy tak si kupuju, ale nebudu dávat 30 éček za hru, která se mi ani třeba nebude líbit (nemyslim tuhle) ale teďkon sem si objednal Trine 2, to mě baví, tak si koupim origo a stejně mě láká coop
@kristmeister (06.03.2012 19:11): víš kdyby ta hra byla kvalitativně aspoň na úrovni Battle Out of Hell neřeknu ani slovo, ale tohle je prostě hodně řídkej průjem chrstnutej do ksichtu všem kdo si to koupily :-) btw první díl mám hodně rád takže nejsem zaujatej vůči podobnejm typům her, jen se mi tohle prostě zdá jako hodně blbej fór