Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

OutRun 2006: Coast 2 Coast

52
13 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.03.2006 PS2PSPXbox
23.06.2006 PC
Vývojáři:
Sumo Digital
Outrun 2006 je předělávka automatového hitu ze začátku devadesátých let, která se pevně drží svých kořenů. Jedná se tak o old-schoolovou akční arkádu jako řemen. Žádný realistický fyzikální model, žádné poškození, ale jen obrovská rychlost a driftování ze strany na stranu.

Hra nabízí 12 licencovaných Ferrari vozů (většina známá z minulých dílů), něco kolem 30 tratí (opět část známá z minulých dílů) a 3 herní módy - OutRun, Time Attack a OutRun2SP. V OutRunu musíte včas dovézt svoji přítelkyni do cíle přes checkpointy, v Time Trialu klasicky závodíte s časem a v OutRun2SP závodíte na 15 tratích z automatového OutRunu 2 SP. Nechybí ani online a offline multiplayer.


Poslední diskuzní příspěvek

[přesunuto z komentářů] Příjemná oddechová arkáda v nové grafice, ale se starou hratelností.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 30
Šílená capina (Pražáci nechť si výraz "capina" nahradí třeba slovem "blábol") s velmi omezenou hratelností, rádoby stylovou grafikou a stopovým množstvím charismatu obecně. Tohle by svedl hrát i vopičák po opici.

To nebylo co do drandění v 80s na jídelníčku nic lepšího?

A proč to sakra gravedigli?
+7