OutRun 2006: Coast 2 Coast

31.03.2006
23.06.2006

Outrun 2006 je předělávka automatového hitu ze začátku devadesátých let, která se pevně drží svých kořenů. Jedná se tak o old-schoolovou akční arkádu jako řemen. Žádný realistický fyzikální model, žádné poškození, ale jen obrovská rychlost a driftování ze strany na stranu.

Hra nabízí 12 licencovaných Ferrari vozů (většina známá z minulých dílů), něco kolem 30 tratí (opět část známá z minulých dílů) a 3 herní módy - OutRun, Time Attack a OutRun2SP. V OutRunu musíte včas dovézt svoji přítelkyni do cíle přes checkpointy, v Time Trialu klasicky závodíte s časem a v OutRun2SP závodíte na 15 tratích z automatového OutRunu 2 SP. Nechybí ani online a offline multiplayer.

Tvl V-rally 2 jsem si chtěl dát po tomhle :-D
Nad 60 FPS se hra zrychluje. Nevím, jestli se pod 60 naopak zpomaluje. Tím bych si to mohl teoreticky ulehčit

Šílená capina (Pražáci nechť si výraz "capina" nahradí třeba slovem "blábol") s velmi omezenou hratelností, rádoby stylovou grafikou a stopovým množstvím charismatu obecně. Tohle by svedl hrát i vopičák po opici.

To nebylo co do drandění v 80s na jídelníčku nic lepšího?

A proč to sakra gravedigli?