Tvl V-rally 2 jsem si chtěl dát po tomhle :-D
Nad 60 FPS se hra zrychluje. Nevím, jestli se pod 60 naopak zpomaluje. Tím bych si to mohl teoreticky ulehčit
Nehrál jsem, ale má hra dobře funkční snímkovou frekvenci a fyziku? To dokáže nadělat paseku. Mně třeba nejde dojet první v Cross Racing Championship 2005 - původní verze, kde poslední fáze asi tří závodů je mi zapovězená. Prostě první nedojedu, na jakoukoliv obtížnost. Ale mám uložené pozice z předešlého průběhu, kde vše dáno na jedničku. V případě CRCH bych asi musel mít tu Steam verzi.

Jinak automobilové arkády byly v devadesátkách fest obtížné. I takový V-Rally 2 je automatovka jako ďábel.
Hele do půlky je to celkem v pohodě. Hlavně je tam těch herních a kariérních režimů několik, tak možná to ostatní není takovej hardcore. Já holt začal tím prvním a v téhle fázi je to na palici.
Mám 100 chutí s tím seknout. Abych jednu stage opakoval 50krát... vy jste to někdo dohrál? Je mi s podivem, že na netu nikdo tu brutální obtížnost nezmiňuje. Taky když se podívám na Youtube, tak všichni tam furt do něčeho bořej a stejně dojedou první. Já nesmím udělat ani jednu jedinou chybičku, jinak to třetí místo nedám. Wtf?
Hroznej hardcore. Musel jsem si načítovat prachy, jinak bych se nepohnul.
Tohle člověk musí buď milovat nebo nechápat. Patřím do té první skupiny. Neskutečně pohodová záležitost.
[přesunuto z komentářů]

Příjemná oddechová arkáda v nové grafice, ale se starou hratelností.
Tak jsem tuhle hru zkusil... a ptám se: Co to je? Může mi někdo říct, jak mohlo vzniknout něco takového? Kolik soudnosti v sobě měl ten, kdo tohle vypustil do světa? Kroutím hlavou a nechápu. Jdu se střelit do hlavy, to bude zábavnější.
Přišel někdo na to, jak hru hrát s jinou frekvencí monitoru než 60? Nebo jak to spustit v okně? Ani jedno mi nejde zprovoznit a v 60 Hz se na takovou splašenost nedá koukat.

EDIT: Vyřešeno explicitním nastavením obn. frekvence v dxdiag
Na základě nedávnýho postu na rockpapershotgun.com jsem se rozhodl že to testnu (po znechucení s nfs), ale mám problém - jede to v příliš vysokejch fps.Neví někdo jak omezit fps na 60, aniž bych musel používat 60HZ + vsync?