Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Operation Wolf

Taito Corporation •  Ocean France (Amiga, AtST) •  Ocean Software (AmstCPC, C64, Spectrum, MSX) •  Banana Development (PC) •  NEC Avenue (TG16)
66
40 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Boj za osvobození rukojmích začíná! Vybaven zásobníky a granáty vrhá se neohrožený hrdina do boje s vojáky, nindži, helikoptérami... v šesti levelech této na PC portované automatovky z roku 1987. Maketu samopalu s force feedbackem vystřídala myš, ale princip hry zůstal stejný - postřílet vše, (kromě civilistů) co se před vámi objeví, když obrazovka pomalu odrolovává herní scénu doprava. Na konci každého levelu čeká hráče souboj s bossem.

V roce 2005 vydalo Taito první díl kolekce klasických Taito her nazvanou Taito Legends, jejíž součástí byl i Operation Wolf (stále bez podpory světelné zbraně).


Poslední diskuzní příspěvek

Ja to dotahl do 3., chtelo to hrat s joystickem, do 2.nebyl problem se dostat nikdy, ale.ma PC to teda neni zadna hitparada.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Je velice těžké takovéto hře dát jakékoliv objektivní hodnocení. Operation Wolf byla první hra u které jsem rozbil klávesnici. A to u tatova služebního počítače. Byla to také jedna z prvních her které jsem na té 286-ce vůbec hrál. Takové hry se prostě oběktivně hodnotit nedají, ale vzpomínám na ni rád...
+14
  • PC 60
K Operation Wolf jsem se dostal až ve verzi s myší a upřímně si nedokážu představit, jak mířit a sypat munici s pomocí klávesnice, to musel být opravdu rachot.

Jedná se jednoduchou ( myslím tím námětově a provedením ) akcičku, ve které máte za úkol zlikvidovat všechny humanoidy, bojové stroje za principu Moorhuhnu, který jsem samozřejmě poznal později.

Obtížnost je opravdu silná, myslím, že málokomu se povedlo dostat se daleko, dávám průměrné hodnocení - neurazí ani nenadchne.

Pro: trénink postřehu

Proti: obtížnost, grafika

+7