Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Operation Wolf

66
35 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1987 Arcade
1988 AtSTAmigaSpectrumC64AmstCPC
1989 PCNES
1990 SegaMSFMT
04.02.2008 Wii
Vývojáři:
Taito Corporation, Ocean France (Amiga verze, AtST verze), Ocean Software (AmstCPC verze, C64 verze, Spectrum verze), Banana Development (PC verze)
Boj za osvobození rukojmích začíná! Vybaven zásobníky a granáty vrhá se neohrožený hrdina do boje s vojáky, nindži, helikoptérami... v šesti levelech této na PC portované automatovky z roku 1987. Maketu samopalu s force feedbackem vystřídala myš, ale princip hry zůstal stejný - postřílet vše, (kromě civilistů) co se před vámi objeví, když obrazovka pomalu odrolovává herní scénu doprava. Na konci každého levelu čeká hráče souboj s bossem.

V roce 2005 vydalo Taito první díl kolekce klasických Taito her nazvanou Taito Legends, jejíž součástí byl i Operation Wolf (stále bez podpory světelné zbraně).


Poslední diskuzní příspěvek

Ja to dotahl do 3., chtelo to hrat s joystickem, do 2.nebyl problem se dostat nikdy, ale.ma PC to teda neni zadna hitparada.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Je velice těžké takovéto hře dát jakékoliv objektivní hodnocení. Operation Wolf byla první hra u které jsem rozbil klávesnici. A to u tatova služebního počítače. Byla to také jedna z prvních her které jsem na té 286-ce vůbec hrál. Takové hry se prostě oběktivně hodnotit nedají, ale vzpomínám na ni rád...
+13