One Finger Death Punch 2

akce > bojová *
akce > arkáda
15.04.2019 PC
One Finger Death Punch 2 je pokračováním stejnojmenného prvního dílu. Opět vás čeká simulátor kung-fu bojovníka, který se ovládá pouhými dvěma tlačítky. Přes tuto zdánlivou jednoduchost cesta k cíli nevede přes zběsilé bušení do klávesnice, ale přes pečlivé časování vašich úderů. Zběsilá rychlost hry pak přidává do hry velkou dávku adrenalinu.

Hra zůstává věrná originálu. Nečeká vás tudíž žádný příběh, pouze série cca 400 arén přecpaná protivníky, kteří na vás nabíhají z obou stran. Opět máte k dispozici spoustu zbraní, které po cestě najdete a můžete na své nepřátele použít. Zároveň máte k dispozici několik desítek odemykatelných schopností.

leebigh: Děkuji, škoda že to nejde dát přímo do komentáře. DH script to celé rozchází a neumí obrácené lomítko /, takže chybí nohy ;)

Paní učitelka: Děti dnes na výtvarné výchově nakreslíte vaší oblíbenou hru.
Strady: Paní soudružko učitelko, už to mám!!

"Bohužel DH moje extra dílo nezobrazuje proto takto"

Paní učitelka: Hmm, myslím že vím co to je. To je One Finger Death Punch!!!
Strady: JJ, ale dvojka!! Akorát po nich hážu šurikeny!
Paní učitelka: Cože už je dvojka?
Strady: No jistě! Má nové skilly, nové úrovně a nové herní módy..
Paní učitelka No nepovídej!?!, to mi nějak uteklo.
Strady: Jasnačka, zase kosíte řady nepřátel bez milosti. Nejradši mám motorovou pilu, s ní je to bžunda.
Paní učitelka: já zase měla ráda v jedničce laserový meč.
Strady: ten je tady taky ale už to není ono, to sniperka je víc cool, ta sejme celou řadu nepřátel
Paní učitelka Sniperka!?! Už tam chybý jen vařečka.
Strady: Haha to máte pravdu, vařečka by byla vtipná. Tak to zkuste autorovi napsal, on je to taková pohodový boreček, který pro komunitu udělá všechno.
Paní učitelka: V první řadě nejdřív koupím, jelikož už mám nervy nadranc z naší školy. U One Finger Death Punch si krásně odpočinu a z relaxuji. Děkuji ti za informace jsi zlatíčko.
Strady: Není zač. 80%

Pro: Furt baví!