Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nuclear Throne

05.12.2015
20.03.2019
kompatibilní
75
9 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

V postapokalyptické budoucnosti, ve které se odehrává hra Nuclear Throne, lidstvo vyhynulo a pustinám vládnou všemožní mutanti a roboti. Některá z těchto podivných stvoření se doslechla o bájném Nukleárním trůnu, který v sobě skrývá neuvěřitelnou moc a cesta k němu je lemovaná stovkami nepřátel, ale to mutanty, jako jsou obratný rybák Fish, oživlý nerost Crystal nebo bůh zbraní Y.V., nemůže zastavit...

Nuclear Throne je arkádová střílečka spadající do podžánru "roguelike" her využívajících ve velké míře generování náhodného obsahu. Na výběr máte dvanáct postav s různými schopnostmi, se kterými se musíte skrz rozmanité, náhodně generované úrovně jako poušť, ledové město a krystalové jeskyně dostat až k titulnímu Nukleárnímu trůnu. V každé úrovni najdete nové zbraně, kterých je ve hře několik desítek - klasickými zbraněmi jako SMG a pistole počínaje, exotickými kusy jako energetické kladivo a granátová brokovnice konče.

Pro postup do další úrovně musíte vyčistit předchozí úroveň od nepřátel, za což zároveň získáváte radiaci, která vám odemyká nové mutace jako více nohou nebo olověný žaludek, které vám dávají různé herní výhody. Jeden průchod hrou vám v ideálním případě nezabere více než půl hodiny, ale kvůli vysoké obtížnosti ji nepokoříte hned a ani vítězství nad Trůnem nemusí znamenat konec hry.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.