Veľmi chytľavé je to :) keď si chcem niečo na rýchlo zahrať, ale nemám chuť na nič príbehové a chcem si proste len tak zastrieľať, tak je to momentálne ideálna voľba. Je to však menšia výzva ako Enter The Gungeon, ktorý je príliš ťažký a viac o náhode a Binding Of Isaac séria je zasa oveľa bohatšia na predmety, secrety a druhy nepriateľov.

Steam mi píše už 13 hodín, ale od Isaaca, kde mám viac ako 100 hodín to má ešte ďaleko :)
@Maximus (19.04.2016 23:43): Tady jsou ty runy daleko kratší než v Gungeon/Isaacovi, takže i když je to těžké, neinvestuješ do prohry tolik času jako v těch dvou hrách. Taky tam není moc progrese mezi runy, něco si sice musíš odemknout, ale není toho moc.
@Maximus (19.04.2016 21:19): Moc bych to s Isaacem nesrovnával, ta podobnost je dost povrchová, rozhodně menší než u Isaaca a Enter the Gungeon. Tak návykové to není, spíš to je taková jednohubka na dvacet minut až půl hodiny, pak se u toho naseru a vypnu to :)
Je to tak návykové ako Isaac? lebo sa bojím, že hej a tak som to radšej nesťahoval :)