Mrtvé Město 2 OBNOVEN VÝVOJ ! Po delší době nečinnosti a spoustu problemu které jsem musel řešit s radostí oznamuji že vytvářím pokračování Mrtvého Města - co můžete čekat? Nový příběh ! Nové scény a pěknou hudbu od Narca s nímž jsem byl ve spojení a dále tam bude i nová hudba .. vlastní tvorba a přikládám zde případným zvědavcům screenshot ze hry:
hmm toto byl zajimavy projekt. Jsem si zase po delsi dobe nemohl vzpomenout na nazev a ted jsem na to nahodou narazil. V ty dobe to na me zafungovalo asi tou depresivni naladou.
To je kravina. Resp. v zahraničí máš stále kopec tvorcov, ktorí nie sú nijak podporovaní, to sú freeware, tí čo podporovaní sú, to sú indie. Ide skôr o to, že v oveľa väčších štátoch je oveľa viac ľudí, ktorí môžu byť kreatívnejší a technicky zdatnejší.
davi.k: jo, dobrý :-)

Tulareanus: okej

Tím českým jsem myslel to, že v zahraničním prostředí se přecijenom vyskytují technicky mnohem zdařilejší freeware hry, protože jsou více a častěji podporovány sponzory a zájmovými skupinami, kdežto u nás je to většinou jen čiré nadšenectví, které brzy vyprchá.
Dan9K: Nejak si nepochopil, že som tým myslel, že bohužiaľ je to len freewarovka s obmedzenými možnosťami, hoci by to mohla byť aj komplexnejšia a technicky lepšia hra, pretože má na to potenciál. Ja to tej hre nevyčítam, len ľutujem, že nikto taký projekt nespraví profesionálne.
A nejak nechápem v tvojej argumentácii "za druhé je to české".
Tulareanus: kritizovat technické zpracování mi přijde absurdní. Za prvé je to freeware, za druhé je to české a za třetí je to z roku 2004. Nehrál jsem lépe graficky zpracovanou českou freeware adventuru. Velmi jsem se těšil na další adventuru od NiHiLiS, jejíž obrázky vypadaly naprosto geniálně (na freeware). Bohužel na ní bylo "děláno" několik let a pak se na ní zapomnělo.
Jo, to jsem hrál kdysi a pak kdysi podruhý, klidně to zkusím i potřetí... ta muzika je bravurní a vůbec celá ta atmosféra...