Mortal Kombat II

@Isair (07.10.2018 13:23): Ne. Jak jsem uz psal, neznal jsem nikoho, kdo by nejaky Street Fighter mel na kompu, maximalne na tehdejsich konzolich. Naopak vsichni meli jeden ze tri prvnich dilu "Mortala".

Na druhou stranu, pokud te ted chytly bojovky, tak zkus urcite dohrat One Must Fall: 2097, to jsem hral asi nejvic. Je tam kariera, upgrady, velky rozdily mezi roboty, ktery budes stridat a vychytavky typu zabiti Jazze Jackrabbita apod. Nema to atmosferu, krev a uchylnej humor MK, ale hratelnostne je to asi nejlepsi bojovka, kterou jsem tehdy hral.
@90210 (07.10.2018 11:10): Hrál jsi to vůbec někdy na tom PC? Já ano (vyšel v roce 92) a SF 2 se hraje moc dobře (Alpha právě naopak ne a většina těch Alpha edicí na PC právě ani nevyšla- stejně jako SF 3, který považuji asi za nejlepší díl série). Tak dva-tři roky zpátky jsem jí viděl prodávat i na PC na oficiálních stránkách Capcomu, tuším, že se jednalo o nějakou remasterovanou Super Street Fighter 2 Turbo edici s podporou online multiplayeru, ale nyní už po ní není ani vidu ani slechu... tak těžko říct (ale teď je na steamu v prodeji nějaká SF 30th anniversary edice, nicméně to asi budou jen nějaké emulované verze).
O MK (jedničce a dvojce) by se zase klidně dalo říci, že je primárně Arcade automatovka... je na ní až příliš znát ten vývoj primárně pro automaty a i nefér obtížnost, aby tam děti naházeli co nejvíce penízků. A koneckonců PC verze obsahují i DIP Switche (v options menu) :p.
@Red (05.10.2018 15:57): Ten SF z GoGu stojí prej za houby, pravda (prostě mizerný port), ale takový SF 2 vyšel v nějaké moc fajn (re)edici, která je dodnes prodávána i v digitální distribuci, bohužel jen na stránkách Capcomu.
Tyhle starší díly mě nebavily, i když jsem je teda pravda hrál poprvé před dvěma lety. Stejně tak SF z GOGu...bych skoro řekl že tam zmršili kompatibilitu, buď se nemůžeš bránit a nebo zase postava reaguje opožděně.
@Isair (04.10.2018 22:21): Ja uz jsem to po 4. dilu prestal sledovat, ale snad vysla nejaka kolekce spojujici puvodni trilogii, po vydani 4. dilu uz to zacalo byt po vzoru Street Fighteru dost neprehledny.
Sakra, ale čím déle to hraji, tím více mě to začíná srát, místo toho, aby tomu bylo naopak. Schválně jsem si znovu střihnul tu jedničku a ta je díky trochu lepší (méně strojové) AI mnohem lépe hratelná, jakkoliv je jednoduchá. Ta dvojka se vážně zvrhává po pár kolech k používání jen jedné strategie (kterou navíc musíte provádět s naprostou přesností), protože nic jiného prostě nepomáhá... vážně dostat pod ruku toho debila co programoval AI... zrovna ten druhý díl mohla být slušná hra, ale takhle se propadá fakt na samotné dno (alespoň v singlu) a i tu jedničku teď hraji snad raději jak tohle, jakkoliv by jinak dvojka mohla být mnohem lepší hrou.
@Isair (komentář): Super odkazy, ktery vysvetlujou mnohe. Ja jsem MK2 hral suverene nejvic a dohral s vice postavami, takze evidentne to byla dobra skola. Nedelalo mi tak problem pokazdy porazit Indiana v nejnovejsim MK na Xboxu s gamepadem, na kterej vubec nejsem zvyklej.:0)
Bojovka z nezaměnitelnou atmosférou. Digitalizovaní protagonisté působili v době před patnácti lety fotorealisticky.
Dej mu mínusový bod, to zatím postačí... Nevím, je to spam? Když napíše něco k tématu, ale bez argumentů? Možná se jen neumí vyjadřovat, možná má za to, že za velký počet komentů jsou body či co.
To není nic proti tobě, Vojtěchu: Zajímá mě, co je to vlastně "spam" - přiznávám, že ještě nejsem v těchto věcech moc kovaný.
Přesněji naprosto nadbytečný a nežádaný user, který by si zasloužil zalepit hubu velkým nápisem "spam" (k čemu jsou totiž komentáře bez argumentů?).