Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Zajímavosti

Hardware

Minimální systémové požadavky:
CPU: 386DX 33 MHZ
RAM: 4 MB
VGA: 512 KB
HDD: 20 MB

Ostatní

Mini boss Kintaro, který se zde objevuje poprvé, je považován za jednoho z nejtěžších bossů v celé Mortal Kombat sérii. Časopis Video Games ho ve své recenzi v roce 1993 nazval vůbec nejtěžším bossem videoherních bojovek, a přidal trefný popis "...he doesn't just beat you; he kicks your ass!"
Shang Tsung má třetí (non-pit) fatalitu - promění se v Kintara, zaťatou pěstí udeří do poraženého a tomu odpadne horní polovina těla.
Stejně jako v prvním díle, i zde je možnost nastavit nekonečné opakování. Nejde to však přes DIP switche (které jsou sice také k dispozici, nicméně hra na ně nereaguje), ale napsáním hesla AICULEDSSUL na úvodní obrazovce ihned po zapnutí hry (copyright informace), po zdařilém zadání kódu se ozve určitý zvuk. Nyní je k dispozici speciální menu, které je přístupné klávesou "F9", zde už jen stačí nastavit "Cheats" a "Free Play" na ON a rázem máte nekonečné množství "continues".