Mortal Kombat 11

@Kunick (22.08.2019 01:08): Tak jako největší nostalgii mám beztak na tu porno parodii Jokera, ale o tu tu teď nejde. :D Ale jo Spawn se mi taky hodně líbí, trošku jsem se obával, že možná budou trochu víc free spirited s jeho designem, ale nakonec hodně věrná podoba.
Cením si prvního komentáře, ale nešlo by přidat nějaký IA;DR shrnutí (I'm Adult; Didn't Read)?
Já zas nemám zatím žádný problém s připojením, ale některé mechaniky mi přijdou dosti mišuge - zejména perfect block nevěřím, že se jedinkrát cíleně objeví i při pro turnajích. Některé postavy šeredně potřebujou buff, a info v move listu se kolikrát neshoduje s realitou. Jinak si ale stále chrochtám.
@Makky (29.04.2019 21:37): Hodne problemu s pripojenim, servery nebo synchronizace jsou nestabilni a porad vypadavaji. Nejde kvuli tomu obcas moc hrat nebo se prerusi chozeni po krypte nebo match proti komukoliv. Muzes hrat proti "bossovi" ve trech lidech a v pulce te to vypoji treba. To neni moc fajn. Mimo tyto trable to neni vubec spatny.
Tak rozehráno. Zatím jsem jen zkoušel online a blbnul v Kryptě, k příběhu a věžím jsem se ještě ani nedostal.

Online - napříč nemálo fajty bez jediného škytu, netcode asi tentokrát bude ťipťop už od začátku.

Krypta - Jestli krokovací dungeon v desítce byla fantastická minihra, zdejší Krypta je legitimně samostatná dobrodružná hra. Pajduláka ovládáte z třetí osoby, řešíte puzzlíky, dost možná to bude mít i nějaký basic combat, a to v neskutečně fan service lokaci. Taky je tu možnost již otevřené truhly znovu naplnit novým harampádím. A taky je tu pec na craftění itemů. Věřím, že tu v téj kryptě strávím mnohem víc času, než na příběhu a věžičkách dokupy. Jediná bolístka je, že optimalizace v oné plně 3D kryptě je kapku horší, a že fyzika onoho pajduláka je poměrně odfláklá.

Hlavní hra jako taková taky výborně optimalizovaná, s přehledem nejlepší performance, jakého na PC Netháci zatím dosáhli (a jakože jsem se po Injustice 2 fest bál).

Tak, a zítra (pravděpodobně jedním hltem) příběh! ^_^
Porizuje si nekdo sberatelku? Pokud ano, tak dotaz je samozrejme o masce.
Wow, jako já čekal že klesající tendence zájmu bude pokračovat, ale že zdejsi hype bude úplně na nule mě stejně překvapuje. :D
Všichni se moc těšíme, jak budeme pohromadě a bude téct krev Jary :)