Bodkin: To bude nějaká nová řada té značky automobilové...
Skoro by se dalo říct, že někteří nevidí přes Megan Fox... A vůbec, od kdy se odsuzuje hra jen kvůli neoblíbení hlavní postavy, která ve hře není vidět, nehledě na to, že tohle není RPG :)
kristmeister- Vzhledem k tvému počtu zatím hodnocených her a jejich ohodnocení se není čemu divit :)
Já to chápu naprosto. Ačkoli mám hru hodně rád, dovedu si představit, co na ní lidem může vadit.
Nechpu jak týhle hře někdo může dát pod 80%....vždyť to je neúžasnější FPSko co kdy bylo!!!!!!!!!!
USER47: už mě za to chtěl někdo vytahat za uši v poště. Doufám, že opravená verze komentáře sklidí úspěch.
Caelos: To na mě zase nějak hrozně nepůsobilo. Kdyby bylo cest více, tak by to vývojářům přidalo hodně práce a jak by to nedotáhli úplně do konce, tak by to bylo horší než takové, jaké to je. A někdy by člověk i mohl tápat, jak se k cíli vůbec dostat a mohl by se dostat třeba do slepé uličky, kde vede jediná cesta a ta vede směrem zpět.

No, někdy i tak sis mírně mohl vybrat cestu kam chceš jít, jestli přeběhnout po bilboardu nebo přeskočit přes střechu. Takových situací tam bylo více, ale je pravda, že to byl jenom takový detail a hra měla vpodst. jen jednu správnou cestu s pár menšími možnostmi volby.

Pivo: Jenže si těžko užiju radost z pohybu, když mám předem danou cestu a tím to hasne. Prostě by se dala spousta věcí udělat líp.
Tak od té hry se nedalo čekat nic jiného než linearita, to snad i sami vývojáři před vydáním přiznávali. A hra je celkově o té radosti z pohybu, který se mi docela líbil, takže nevím, co přesně ti vadí a je na hře nedodělaného.

Mě se to líbilo, ale jinak adrenalin jsem opravdu necítil. To souhlasím s fg, že realita je úplně něco jiného než hry. To znám z vlastní zkušenosti :-)
NateLogan: Zrychlování tempa jsem si tak nějak nevšiml, spíše z toho prostě čím dál tím více šla vidět totální strohá linearita. Netvrdím že je Mirrors Edge blbá hra, ale prostě mi to příjde nedotažené a spousta věcí by se dala udělat lépe. Pocit z běhání byl samozřejmě úžasný, ale co ten zbytek? Na ten se nějak zapomnělo. Samozřejmě jsem ze hry také zklamán osobně, ani nevíš jak jsem se těšil.
Fg: Že tebe moc nebaví adrenalinové sporty všeho druhu a jsi spíš na ty klasické?
3 odpadlici :)

tady preci o adrenalinu nemuze byt rec...nebo jestli ti takhle malo staci, tak to ti mozna i zavidim, me to po 5ti minutach hrani vysrubovalo opak adrenalinu :D

chci si po dlouhe dobe precist neco konecne kritickeho, tak sup sem s tim caelosi, minimalne 2 lidi se nemuzou dockat

a pak par lidi s +sy a vetsina s -sy :D
Vás by k podobným hrám raději neměli pouštět. Mě třeba postupem času to zrychlování tempa a přiostřování potyček neuvěřitelně vyšroubovalo adrenalin v krvi a celkově se mi to hektičtější tempo více zamlouvalo... Ale vás očividně nemám šanci nijak ukecat :P
Caelos: Jsem na tom podobně, ze začátku mě to bavilo, postupem času to bylo ale slabší a slabší a nakonec jsem to ani nedohrál (navíc jsem si nenechal savy takže mě to čeká celé znova :/
popkec: Ze začátku to byla opravdová bomba, zvlášť když jsem se na hru třepal od první zmínky, ale postupem času jsem přicházel na různé věci, které mne vytáčely. Ve finále musím dokonce říct, že je ta hra odfláklá.

EDIT: No nevím, už si ani nepamatuju kdy jsem psal poslední komentář, nějak to flákám:)
Caelos: Proč? Vždyť ze začátku se ti docela líbila, ne? A taky se těším na koment
Dnes jsem to "dohrál". Sice jsem si myslel že jsem tak v polovině, ale tak co. Stejně jsem na tu hru tak nasraný, že bych ji nejradši dal 20%.
Já dohrál "kampaň". Teď zrovna hraju něco jiného, ale pak se na to mrknu, na ten závod.
Ale ne, v bonusech jsou videa, artworky a hudba.Tohle se jmenuje Závod nebo tak nějak.Nevím jak hraješ, ale v menu to musíš vidět.
To je v těch bonusech? Ještě jsem se na to nedíval, ale zkusit bych to mohl.
Někdy si to budu muset dát znova. Hra je to dost dobrá a to hodnocení jsem nějak "tipnul" už od začátku :-)
Tady to člověk odhadne z gameplay videí, jak hodně ho to bude bavit a v půlce hry mi bylo jasné, že to bude 80%.

Kubulus: No nevím. Já tu hru dohrál za dva dny, takže bych to zase nepřeháněl, že to nejde hrát více jak hodinku denně :-)
Kdyby ses o tom tak nerozepisoval, možná by to bylo i na plus, takhle nevím.
Blížím se pomalu ke konci hry a musím říct, že mě to opravdu nezklamalo. Zabloudit tam vážně nejde (anebo jsem prostě jen dobrý hráč), nepřátele je lehké porazit (hraju na střední obtížnost a vyšší nemám myslím odemklou ani). Prostě paráda a je to celkem akční, filmové a stylové.

EDIT: Dva záseky na minutu neberu jako bloudění :-)
Ale někdy tam je čas na očumování :-)
Hlavně když se někde člověk sekne, ale to spíše hledá cestu než lidi :-)

Nebo tam mohli zakomponovat, že by se Faith ptala kolemjdoucích jak by na tu kterou věc vyskočili :-D
Správně bys na to neměl mít vůbec čas, všímat si takovýhle detailů. A na to myslím hra vsází... Máš běžet a ne očumovat :D
Jeli z daleka :-)
Ale mě tyhle detaily nějak na hře nevadí, je to nelogické, ale to bych se zcvoknul, kdybych všude něco viděl :-)
Kurva do tebe Caelosi :-)

Já vím, že tam jsou. Jen Fg psal, že v metru apod. nejsou a tam opravdu nebyli, ale ono by to ztratilo na efektu, kdyby tam bylo přeplněné nástupiště a hra by zpomalila.

Ano, ze střech je vidím, že tam kdosik šmajdá.
Vyleštěné město a absence lidí v ulicích (není to tak zcela pravda) má umocňovat pocit sterilnosti doby po potlačených nepokojích.Dá se tomu také říkat zlatá klec, lidé se mají materiálně dobře, žijí v čistém městě,zářivě barevném ale kdosi nahoře jim diktuje co si mají myslet a jejich svobodná vůle je zašlapána do temnoty. Nějaký odpor existuje ,ale jediným nehlídaným komunikačním prostředkem jsou běžci. Takhle to působí na mne tudž mě barvy ani prázdnota nikterak neruší.
Fg: Jenže člověk pak nikdy neví, co je u někoho spoiler a co ne. To druhé jsi neměl tagovat. Já si právě myslel, že ten první spoiler taky nebude, ale tak já jsem kliďas a neřeším spoilery, že bych se kvůli nich rozčiloval.

EDIT: Jinak ke komentu: S hodně věcmi nesouhlasím, ale třeba ty bílé stromky mě též štvaly. Jako vyleštěné město mi přijde jako taková úchylnost a je to svým způsobem originální (když si představím ty uklízečky, co to furt leští :-)). Jinak město je trochu chudší a nenajdeš tam lidi, ale ti by zacláněli beztak. Jinak Faith mi nepřijde jako nějaká nesympatická. V některých hrách vůbec hrdinové nemluví.
Pivo: nez aby me nekdo narkl, ze je to spoiler, tak to radej tak udelam.... Nate asi mysli ty zle elz lidi co tomu dali mene jak 70% ne? :D
Nate: Koho všeho, že mluvíš v množném? :-)

Jinak s těmi spoilery fg: Ten druhý, že mě obklíčí komando a já spadnu ze střechy, to není spoiler :-)
Ten první ano. Ale to nevyčítám, však jsi to tagoval.
SavageCz: Podruhé to hrát nechci. Těšil jsem se na ni od prvních obrázků, traileru, informací... těšil jsem se jak malé děcko. Ale tohle nesplňuje ani má minimální očekávání. Jak mi jednou někdo napsal" "Já to beru jako takové pěkné demo/ukázku a těším se na druhý díl."