Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Teda nějak se ta hra posunula, plno bloků neznám. Na co je řezačka kamene, dál je tu tkalcovsky stav, výroba šípů, kovarsky stůl, lešení..

Na čem se teď opravuje nářadí? A umírají vesničané? Zmizel mi výrobce šípů a za vesnicí jsem našel díru po creeporovi, obávám se nejhoršího.. Jak zajistit nového?
Koukám, že Minecraft má nový stránky a při logování mi to nabízí migraci na nový účet? Od MC mám dlooouhou pauzu, takže nejsem v obraze, máte zkušenost o co jde?
[neexistující komentář]: Najdi si Java verzi tam můžeš modovat aj textur packy používat
No hlavně že kritizuje existenci Bedrock edice, když přitom na to že je M na Javě se nadává už od bety :D
Ale chápu že ten starý malý a jednoduchý Minecraft vyhovuje někomu víc, doby classicu jsou dávno pryč, teď už je to spíš platforma která umožňuje neuvěřitelné věci - třeba jak ukazuje pár dní starý trailer na novou Harry Potter hru.

@musa (24.01.2020 14:10): Tak když už překonal i ten Tetris a je nejprodávanější hrou na světě, tak je spíš divné že tu má těch komentářů tak málo :))
[neexistující komentář]: Kam se poděl ten Minecraft, který se nedělal jenom kvůli zisku, ale kvůli vášni?
Kam se poděl? To když Notch prodal Microsoftu Mojang za 2.5 miliardy dolarů. :-)
@Leffi (komentář): Minecraft je dohraný zabitím draka a skokem do portálu. Ale je to samozřejmě jen zástupný konec, aby se neřeklo ;) Jinak se dá hrát pořád a limitem jsou pouze chuť a čas na hraní :)
Pěkný komentář, nemáš nějaké fotky z něčeho aktuálnějšího? Nechci tě nijak urazit, ale tvá tvorba vypadá hrozně :-D, jestli chceš, mohu tě trochu vyskillovat v tom stavění. :)
@rikuhahl (komentář): Délka komentáře je abnormálně neúnosná, ale přelouskal jsem ho jedním dechem a bylo to moc fajn čtení. Važ si toho, komentáře co mají vic než tři odstavce většinou rovnou zavírám. Gratuluji k dohrání a dost dobre si dovedu představit ten pocit, když si to poprvé dohrál po takové době.
@rikuhahl (31.12.2019 13:34): Nate ho tady vedl v období přelomu alfy a bety. Hrálo nás tam jen několik z místních a navzájem jsme si okukovali a následně cestama propojovali svoje stavby.
Když skončil, přešel jsem na craftuj.cz, ten už má svou slávu taky za sebou.
@Essentia (12.11.2019 17:45): Na tom odkaze k zakoupení je ten pravý Minecraft. Je pak ještě Bedrock edice, která je vyvíjena pro více druhů zařízení (mobily, Xbox, PC s Win 10, VR, ...). Ta ale zatím není tak populární a vesměs toho neumí tolik.
Zdravím. Potřebovala bych od Vás poradit ..
Chtěla bych synovi (10let) poridit hru minecraft, na Windows 7. Mohl by mi někdo z Vás něco doporučit? Díky.
@musa (06.11.2019 22:07): Mohu to doložit osobní zkušeností ze svého vlastního serveru, který je v podstatě vanila.

Nechápu, co ti nedavá smysl. Prostě po skočení do portálu po zabití draka ti projedou titulky které můžeš přeskočit a objevit se opět na Spawnu.

Tak ale to je už na tobě, jestli mi uvěříš nebo ne. já to totiž vím na 100 %, pokud mi chceš dokázat opak, dokaž to... ¯_(ツ)_/¯
Můžeš to nějak doložit? Páč na české poměry velkém serveru, kde jsem hrával a který byl veden mmj. jako pvp jsem to nezaznamenal a ani to z podstaty pvp nedává smysl.
@rikuhahl (06.11.2019 16:08): v multiplayeru žádný titulky po drakovi nejsou, prostě hraješ dál. A v tom případě jsem MC dohrál - pokud si dobře vzpomínám, tažení na draka jsem se účastnil.
@bukrrCZ (06.11.2019 14:58): to, že jsi ho zabil je samozřejmě nejdůležitější ;) Zaškrtávat samozřejmě nemusíš, to je čistě na tobě. Do výzvy by to nemělo mít žádný vliv a pokud přece (kdyby to Crash nějak víc kontroloval), tak se stačí ohánět právě tím, co jsi zde napsal ;) Já jen chtěl mít jasno, protože MC neni hra, která by spadala do kategorie hry bez konce a stačilo by tak nahrát 10 hodin. Ani tebe, ani pořadatele by tak netěšilo, kdyby pak po Novém roce najednou vyšlo najevo, že jsi něco nesplnil. Takže díky za reakci. Snad se mi ten drak po skoro 8 letech taky povede zabít :D
@rikuhahl (30.10.2019 18:03): Jako drak padl na serveru. Dohrání na profilu hry nemám odškrtnuto, protože Minecraft neberu tak, že ho dohrávám. Stejně tak třeba jako sportovní či závodní hry. Ve výzvě samotný to odškrtnutý je, víc třeba není ne?