@LIUWIL (10.09.2014 18:29): Protože čeho se dotkne Microsoft, to se většinou po*ere.

Navíc Microsoft se už vyjádřil, že rozhodně nehodlá ukončovat podporu PS3 a PS4 verzí.

To je mi třeba úplně fuk a klidně bych to ukončil, protože jsem zarytý anti-konzolista :)
@themacs (10.09.2014 17:54): Proč by to měl být konec. Bodle mě by Microsoft mohl vývojáře konečně dokopat k tomu, aby se zbavili té posrané Javy, která z takto jednoduché hry dělá ničitele sestav.
@terkina (30.07.2014 23:46): Ono to s těmi vlky/psy docela často buguje, taky se mi několikrát stalo, že můj ochočený vlk na mě nereagoval. Buď po nějaké době zase začne poslouchat nebo zmizí a nebo ho prostě nechat tam kde je a najít si jiného.
Ahoj lidi potrebovala bych poradit. V minecraftu jsem si ochocila vlka a dala jsem mu povel aby pockal. Pak jsem bohuzel umrela a kdyz jsem se vratila k vlkovi a chtela jsem mu dat povel aby me nasledoval tak prestal reagovat a jen sedi a kouka na me... Nevite co s tim? Nedokazu ho zabit...
[neexistující komentář]: Příklad 10ti letého kida co paří "majnkraft"! :)
Chtěl jsem to přidat jako komentář ke hře, ale nakonec jsem se neodvážil. Zdroj: http://www.feministky.com/minecraft-odporna-hra

Dobrý den, sestry feministky.
Chtěla bych se s vámi podělit o zážitek s hnusnou hrou Minecraft. Jde vidět, že ji vymyslel nějaký hnusný chlap. Hrála jsem ji jen kvůli kamarádce, protože si to přála, ale už s ní nekamarádím, protože aby má přítelkyně hrála něco takového? Ani nápad! No, začnu tedy povídat.
Už od samého začátku se mi hra vůbec nelíbila. Všechno bylo z kostek, což mi velice připomínalo mužský mozek. Také bylo příšerné, že jsem hrála za nějakého pyjatého muže.

Zeptala jsem se mé bývalé kamarádky, co mám dělat. Řekla, abych si postavila dům než se setmí. Nezamlouvalo se mi to, protože stavět dům je složitá práce, ale já to dokázala – nejsem nějaký slabý chlap!

Nejdřív jsem pracně natrhala dřevo a udělala z něj prkna. V lesíku jsem potkala spoustu oveček a kraviček a slepiček, ale pak jsem zahlédla jak se na mne dívá nějaký odporný pes! Podle jeho mužského výrazu šlo poznat, o co mu jde! Proto jsem po něm bouchla a on začal útočit a jeho výraz byl ještě horší, jenže já ho přemohla! Když jsem postavila na krásném místě dům, všude kolem jsem dala květiny, aby to hezky vonělo.

Už se setmělo. Šla jsem tedy domů. Už delší dobu jsem všude možně hledala obchod s nábytkem, ale nenašla jsem, takže byl můj dům prázdný.

Když Slunce zapadlo, podívala jsem se ven a co nevidím! Všude kolem chodili nějací zelení žabí muži, kteří na sobě měli roztrhané oblečení a chodili s nataženýma rukama (to mají určitě z masturbace). Poté tam také chodili nazí bílí vychrtlí muži, kteří drželi své pyje v rukou! Bylo to nechutné, takže jsem se z okna už nedívala. Když jsem se po chvíli ven podívala znova, viděla jsem velkého, černého muže s růžovými očmi, a ten na mě začal řvát a běžel ke mě! Šlo vidět, že mě chce svým velkým pyjem znásilnit! Radši jsem zastavěla okna i dveře, všude byla hrozná tma, ale pak jsem je tam zase vytvořila.

Podívala jsem se ven, byl už den, jestli je vše v pořádku, ale všude chodili nějací psi s osmi nohama, bylo to divné!
{loadposition article}
Vrchol ovšem nastal, když k mému domu přišel obrovský zelený pyj, hnusně zasyčel a vypustil ze sebe semeno, které mi zničilo můj dům! Bylo to nechutné!

Rychle jsem hru vypla a podívala jsem se na internet. O té hře tam bylo napsáno spousta věcí a taky to, že se ve hře vyskytuje muž s modrým oblečením a bílými očmi a že je nebezpečný!
Mám jediné štěstí že jsem na něj nenarazila – určitě by mne znásilnil!! Jako by ten rúžovooký muž nestačil!!

Poté jsem do mého dotikového mobylu zavolala té „kamarádce“ že je ta hra hnusná a už nikdy ji nechci vidět!

Tak to je můj zážitek. Mělo by existovat více her od žen. Například ty co máte tady na webu jsou skvělé! Takových by mělo existovat více a ty jako Minecraft by se měli zakázat!

Děkuji za pozornost, Magdalena.
@Streamline (20.04.2014 17:55): Mno, chlapec je poněkud hodně mimo, viz jeho profil. Ach jo, když přicházím s těmito jedinci do styku, vždycky mi na mysl vyvstanou dvě otázky:
1. kolik takových po světě pobíhá?
2. to to budou nadosmrti takoví ***
[neexistující komentář]: Minecraft nie je rozmazaný pixel, že :) chlapec, ty si trošku mimo
@Mount (11.03.2014 15:26): opět, máš na to studii ?:)
jinak taky vám vadí ty Update na MC ? Podle mě to měli nechat na v1.0 a dále opravovat jen bugy, ale přidávat content měli pouze modeři sami (a kupodivu by měli míň práce)
@Arc (11.03.2014 11:50): a právě když to pojmeš takhle(stále bych tě poprosil ať si vezmeš nějakou pěknou avatarku, ať nepůsobíš jako nepřizpůsobivý). Tak stále je pro dětem větším přínosem non-PC činnost, do které zapojuje všechny smysli a motorické funkce těla a jeho rámec myšlení není omezeno nějakou blbou hrou.
@Mount (07.03.2014 15:35): "Až se prokáže studie, která potvrzuje to, že děti kteří hráli minecraft, dosahují mnohem lepších výsledků, než ty co si hrajou s klackem, kamením, blátem, slámou, nebo nedej bože kreslí, nebo nedej bože ti co si pak čtou knihu, pak zatleskám.
Takže..toliko k vaší teorii o přínosu minecraftu civilizaci. ;-D "

a já až se prokáže opak ;) my sme možná zastánci herní onanie ale ty si pravý opak, není v tom rozdíl ;)
@musa (14.02.2014 00:22): když si dítě bude patlat klacíkem v hovně a malovat po stěně, to také bude kreativní.

Upřímně řečeno ti co hledají kreativitu ve hrách jsou s prominutím trochu mimo, to že se smrad bude honit za diamanty, fakt moc kreativní není a když už tak je to stejně méně kreativní činnost, než stavění si stavebnice, nebo hraní si v písku, kde dítě mimo jiné skutečně rozvijí svou kreativitu a motorické funkce, pak povětšinou nemyslí a není nuceno myslet v blocích, a obecně je to zdravější činnost, než sedět před monitorem.

Ale argument zastánců herní onanie chápu, ale celkově s tím pozitivním vlivem na logiku a kreativitu bych byl rozhodně opatrnější.

Takže..toliko k vaší teorii o přínosu minecraftu civilizaci. ;-D

99,9 % případů hry berou jakoukoliv příležitost svou kreativitu rozvíjet. To je zas můj čistě subjektivní názor.
@Mount (14.02.2014 19:28): moc práce s něčím tak zbytečným jako je avatar

BTW existujou ještě mody na MC ? co sem tak koukal před pár měsícama je půlka mojich oblíbených dead :/
ok, hezky jste si pokecali, v případě pokračování flamu další vyhrocené posty z diskuze smažu.
@Fatality (14.02.2014 14:04): nechápu co je pro tebe irelevantní, v předmětu diskuze bylo zaprvé PC (což může být i nemusí s periferiemi, to ale dotyčný nespecifikoval) a za druhé 300FPS není pro moje PC problém, tákže to asi moc irelevantní nebude co ?;) (aneb najdi mi grafiku a procák a ramky, to jest jediné relevantní komponenty pro MC které dohromady stojí 250k, když už to chceš brát takhle...)

"irelevantní pro argumentaci ohledně ceny" jo jasně ty komponenty nic nestojí... :D génius :D