@Arc (14.02.2014 11:44): táhni hrát MC
ty kdy by si vyhrál počítač za 250 000 tak by si tam hrál MC s 300 FPSkami? to by ti bylo na hovno protože je to stejný když máš 80FPS :D
A MC prakticky vymívá dětem mozky! Umlátíme prase rukou jéé! to prase tě dřív sežere :D
takže si jdi kutat a když najdeš diamanty tak ti postavím domeček :D
@AdamCZE (14.02.2014 11:03): " Kreativita se projevuje tím že něco namaluješ! "
ty si prostě génius, zachráníš celý svět a budeš mu vládnout.. asi tolik ti řeknu k tvým přihlouplým názorům ;)
@Arc (13.02.2014 22:51): to udělej se svým synem :D chci vidět jak v 5 uzvedne AK47
popravdě :D MC je jedna z nejhorších her jakou sem kdy viděl
Všechny děti chtějí hrát MC protože můžou ukazovat svou kreativitu tím že si postavěj domeček z hlíny. Kreativita se projevuje tím že něco namaluješ! né že budeš kutat jako kokot 10 hodin abys našel diamanty! V re-playi jeden kluk vyhrál nabušenej notebook
a pak se ho zeptali: Co bys tam chtěl hrát ? a on : Minecraft
no do prdele to je podle mě pošahanej debil že chce hrát MC! já bych tam pařil BF3 a FC3 na nejvyšší detaily
tak se rozmysli jestli svému dítěti dáš hrát MC
radši začít hrát Outlast v 5 než MC! ( doporučuji )
@Mitisko (komentář): jasně! Mc učí děti kreativně myslet! to si ze mě děláš prdel ne? postavíme si baráček jééé! do prdele zvedáš tam bloky co maj 500 kilo a v relitě by ses s toho posral! děcko ti uzvedne sotva 11kg
Dobrý den je tu někdo kdo by nám poradil? Syn si stáhl hru Minecraft ale nemůeme jí hrát multi kdy se do toho servru chceme registrovat píše nám to chat je zablokován,nebo tak něco.
Dal by někdo kostky? Nejlépe s nějakých technickým modpackem, obsahující galacticraft a všechny tyhle číčoviny :). PM me.
Skvělá hra! Doporučuju zkusit server IP: hraj.stevecraft.cz (1.6.2)
Je tam vše, od survivalu, přes creative, parcely, skyblock, skygrid, PVP atd... nechybí ani Paintball, mob arena, spleef, atd...
www.stevecraft.cz
Můžu se zeptat z jakého důvodu je minecraft zařazen pod adventurami?!!!!!!
Ahoj,

chci Vás pozvat na nový maličký server SteveCraft.
Na serveru je:
- SkyBlock
- SkyGrid (+ funkční NETHER !)
- Creative svět
- Nový generátor mapy (lepší místa na stavění, podzemní komplexy, ...)
- 3 PVP arény (koloseum, clasic PVP, ICE pvp)
- Pravidelné eventy
- Shop s téměř všema věcma (+ AKCE které se pravidelně mění)
- Doly
- JOBS (optimalizované, všechna povolání jsou spravedlivá a vydělávají stejně za stejný čas!)
- Povolání (aktuálně Boháč, Kasanova a Zabiják)
- VIP, VIP+, Hrdina pro podporu serveru
- Warp build (celkem 72 různých buildů, ze kterých si vybere opravdu každý!)
- Svatby
- Chest shopy + Trade systém
- SAZKA loterie
- Denní odměny přímo ve hře s různýma věcma které se každý den mění
- Warp help se VŠEMI návody ke všem pluginům, takže už se nikdo nemusí ptát jaké jsou příkazy na to a to...

A mnohem víc... server jsem dnes otevřel pro veřejnost a budu rád, pokud jej přijdete vyzkoušet :} Je tam toho hodně k testování a zkoušení, vylaďují se poslední mouchy :)

Do pěti dnů bude na serveru 30 slotů, hotový web a lepší IP adresa...
Nyní je IP adresa 93.91.250.130:27543
Do pěti dnů bude hraj.stevecraft.cz

Tak se tam kdyžtak uvidíme :) Ahoj
MC je stále prdel, sice na serveru kde jsem hrával už moje zapasťovaná epická vzducholoď není :D ale ta hra je stále vážně zábavná, když si člověk najde prostor na vyblbnutí.
Zdravím,

hledám sponzory pro nový Československý Minecraft server, který chci rozjet.
Zkušeností s Minecraft servery mám spousty - byl jsem adminem na celkem 4 serverech, moderátorem, OP a helperem na dalších třech. Mám také zkušenosti s weby (redakční systémy, HTML, PHP, CSS) a tudíž to nebude žádný problém.
Je mi 20 let a většinu času strávím právě u Minecraftu. Hodně jsem se toho za téměř 4 roky praxe naučil a nyní chci tyto zkušenosti proměnit ve funkční server.

Samozřejmě - nebudu vám lhát - je to risk. Nebudu vám říkat, že vybuduji největší server v dějinách, že to bude úplně epické, nejlepší, atd... budu se prostě snažit jak nejlépe umím vybudovat z mála hodně. Na oplátku vám můžu nabídnout status sponzora, který bude na serveru vedený a bude přístupný pouze sponzorům, kteří ZEZAČÁTKU server sponzorovali a pomohli serveru postavit se na vlastní nohy.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a chtěli byste se stát sponzorem, prosím kontaktujte mě na Skype - lekiller55 nebo na e-mailu lekillerlekiller@gmail.com

Přispět může úplně každý.

Přeji pěkný den
Iwitrag
Ahoj hledám opravdu dobré buildery nejlépe nad 15 let, kteři by se mnou stavěli na serveru Medieval, který je zaměřen na středověké PVP boje, středověké stavby a spolubojování proti NPC. Pokud máte zájem napište e-mail: viola.94@email.cz :-)
IP MEDIEVAL: 217.198.121.47
Web: http://www.craftingplay.cz/
Kdyby měl někdo zájem, spustil jsem menší FTB Ultimate server, z mé strany spíše na víkendové hraní. Jakkoliv mě základní MC už tolik netáhne, na stavbě fúzního reaktoru od píky je něco lákavého :).

Server neplánuji nějak zásadně udržovat, krom griefingu (okamžitý ban) a technických problémů. Kdyby měl někdo chuť se o to starat, stačí říct.

Je zapnutý whitelist, takže pokud na něm nejste (stará banda tam snad je celá :) ), ozvěte se. A berte v potaz omezený výkon serveru, tedy používání ChunkLoaderů (a tvorby věků) nepřehánět.

Adresa: 82.145.63.58 (nebo mcdh.eu, až se replikují DNS záznamy).
@FildasCZ (16.04.2013 14:36): "K cestine mam sve duvody, jako nekdo nesnasi dabing cesky, ceske titulky ve filmech, hrach, nesnasi ceske spisovatele, filmy apd.. Nebo podobny jazyk."

Je snad nějaký jazyk, který ovládáš lépe než český? Nebo nejsi rodilý mluvčí?

"A dokonce to plati porad, ze na anglickych forech, kde jsem psal pres googltranslator , ze ignorovali to, jak je to psany bud odepsali a nebo ne."

K příspěvkům od nerodilých mluvčích jsou lidé zpravidla tolerantnější - koneckonců, je alespoň vidět snaha (zpravidla) pisatele něco sdělit, a to se cení. Jinak řečeno - k malému dítěti, které se učí mluvit, bude člověk tolerantnější než když na tebe začne na ulici někdo blábolit...