@Jab (13.05.2021 13:30): Ty mě už tak dobře znáš, Jabíku, ale co se škádlívá....znáš to :)

Apropo, vedlejší mise jsou, byly a budou blbééé, leč GUNPLAY je nyní značně vylepšen :D
@Jab (13.05.2021 12:37): Tak si Hraj třeba na schovávanou, mě je to šumák, ale když je gameplay lepší, je lepší. V originále si nemohl trefit planetu odstřelovačkou, neb Shep trpěl extrémní Parkinsonovou chorobou, což platilo o všech zbraních.
@Jab (13.05.2021 11:57): P̵̡͎̦̳̜͚͓̽͆̽͆̌̕ǫ̴̨̗̪͇͇̦̭͛͘M̸̨̳̞̟̝͙͈̟͋͊̒̇͌̎̈́́̽o̴̢̡͖̗̳̩̬͍̫̮̘̎͒̔͝H̵̤̣̗̏̽̂̅̂́̌̊̆ͅL̵̡̧̹̮̯̳̫̞͎̊̿́̓͑͒͐͠A̷̧̳͇̬̦̣̲͙̦͔̫̺̪̓̎̓͑͐̽̑̇̕͝͝͝ narozdíl od tvých oblíbených, neporazitelných, božských fanmade modů.
@stepankoby1 (13.05.2021 10:13): Nah, tohle je jak prequelová trilogie Star Wars - jednička má dobré téma, ale tak podělané zpracování že je místy k nepřežití, dvojka je akčnější ale ne nutně chytřejší, a teprve trojka je opravdu solidní zábava jako skoro čistokrevná epická akce.
@Charllize (13.05.2021 10:11): to by vyžadovalo ale práci.. :/

každopádně ten důležitý člověk co tam kdysi byl, a pak zas nebyl a pak zas byl a teď zas není, to tak myslím původně chtěl. :D Byly tweety. Nechci ho jmenovat, protože mám pocit, že pokaždé co ho někdo zmíní, tak změní firmu.
@Rapier (13.05.2021 08:59): Je to v podstatě formátem tak trochu původní Star Wars trilogie. Jednička jako úvod představuje postavy, svět a zakořeňuje se. Dvojka ztemní, rozvíjí postavy, představuje plno nových lokací. Z trojky je nejzábavnější díl a jízda, která všechno maximálně epicky uzavře, byť má své komerční a storytellingové mezery.
@Jab (13.05.2021 08:51): jako, že ta hra (trilogie) není tak dobrá jak ji všichni vynášejí do nebes?! Nestraš! Vždyť o ní všichni recenzenti mluví jako o masterpiece. Dokonce i Bětka co švihla s normální prací a živí se jen hrami je z ME nadšená.
@Rapier (13.05.2021 08:48): Imho budeš asi trochu zklamaný. Gameplay se jen postupně zlepšuje. První díl bych tak k hraní doporučil jen kvůli dalším (přenášení voleb do dvojky a trojky). Jedničku jsem dohrál jen jednou a vůbec se mi po ní nestýská. A bohužel Lame Edition s gameplay moc nepohla. :(
@Ria Kon (12.05.2021 21:56): mám ME1 na Xbox a ještě jsem to od koupě nespustil. :) Známý mě o ME sérii básní roky. Každopádně mám to na seznamu her které si jednou určitě zahraji. Kombinace sci-fi, střílečky a tak trochu RPG asi bude fajn.
@Ria Kon (12.05.2021 21:56): Za týden mi vychází důležitější hra, takže ME nebudu začínat, ackoliv jsem už mohl. Takže asi potom. A ženská/voják jako obvykle. Romanci neřeším, vždycky nějak proplouvam hrou a on se někdo vyvrbi, nebo taky ne, jistá je je jen ta operační důstojnice, tam se jde hned na věc :D A pak rybičky, křeček a tak...
@Ria Kon (12.05.2021 21:56): Nemám vůbec tušení. Asi zkusím klasicky default Sheparda... :-D Teď zkouším poprvé v životě Shepardovou - infiltrátorku, ten gameplay mi moc nesedí a asi mi nebude sedět ani Vanguard. :-(
Tak kdo všechno tu v pátek večer zasedá k ME1? Pochlubte se, za koho hrajete? Fem/MaleShep, default/custom, classa, renegade/paragon, romance?

Já hned po směně v 16:31 zasedám k PSku a startuju creator s paragade FemShep - poprvé v mé historii vojandou - a tak v 18:00 možná konečně vylezu z creatoru a začnu konečně výpravu na Eden Prime :D
Jinak se nechám svést od Kaidana, ale po očku budu pošilhávat po jistém turianovi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja bych vam rad predal jeden nazor :)

Mass Defect nebrat. Hra pro xboty.
První opravdická RPG! Only on Xbox!
THIS TIME IT'S PERSONAL!!!
A podobný xbotí sračky.
Já si to pamatuju !
Bioware vykradli a polepili, co se dalo, Star Wars, Star Trek, Babylon 5, Galacticu, nasadili tomu motocyklistickou helmu a řekli - best RPG ever.
Xbox xclusive-
Zmrdi.
U mě takto. Ale asi mít tu možnost, tak Grunta vyměním za Jokera. Z lidí tam takhle mám jen Jack. Tu mám ale jako charakter hodně rád.
@Malignus (05.05.2021 22:30): Pokud jde o kydání, Ashley a Miranda by byly na prvním místě hned po Jack a Kasumi, dále zmíněná Liara, Samara, EDI, Kelly, dr. Chakwasová, Traynorovou bych nechal s EDI, Samarou, Kelly či Liarou+kamera s okamžitým napojením/přístupem na externet. S Tali by se muselo opatrně, pořád nevíme, co se ukrývá pod maskou :D
@pajmič (05.05.2021 22:20): Na mém Wallpaperu jsou 4 lidičkové, ale jen proto, že jsem hrál jen první díl a začátek dvojky, takže jiné postavy neznám. Ale stejně bych radši okydlal Tali s Liarou než Ashley s Mirandou. :-D