@pajmič (05.05.2021 18:12): Ako som si to skúšal, som si uvedomil, že do môjho wallpaperu podľa obľúbenosti sa nedostal ani jeden človek. :D Inak to nie je fér, ja som hneď v prvom výbere tých dvoch najväčších companionov chcel Mordina. :(
Popravdě, na 4.run se chystám chodit jen s ním a Kaidanem...samozřejmě kde je to možné... a asi mi i zbývá už jen paragonní shepardice.

Kvůli tomu mě napadlo, že by nějaké informace a možná i postavy, co v nějakém díle nefigurovaly, by tam mohly nově být. Vesmír v ME je malý a určitě by působilo líp kdyby hráči o kolektorech, ilussive manovi atd měli možnost něco zjistit už v jedničce. To propojení mezi díly je v originálu dost kostrbaté. A nějaká nové/staronové prvky by mohly být důvodem proč by si to někdo jako já zahrál po čtvrtý.
@pajmič (30.04.2021 17:45): A to není vše, Vážení, náš nový Mass Effect Remaster vám nabídne 2x tolik průměrnosti v jedné postavě! To je nevídané! Zakupte ihned a dostanete remasterované pozadí Mirandy zcela zdarma!
@Ria Kon (17.04.2021 14:22): Jo už rozumím. Ty myslíš ze proste připojis USB disk a zkopirujes screeny, to jo.
Ja myslel externí disk co slouží jako rozšířené úložiště pro instalace her, na ten to dat nejde.
@Charllize (17.04.2021 12:26): Ano, šlo? Prostě to tam zkopíruješ a smažeš originál? Nemluvím o ukládání, to jde nejspíš automaticky do galerie systému :)

@Gordon (17.04.2021 13:32):  Žádná nástavba se nikdy nevyrovná built in foto režimu. Nvidia overlay sem vždy používala jen na obyčejné screeny a nahrávání videa.
To abych k PS5 připojila exterák na fotky :D
Vůbec sem fotomód nečekala, ale strašně mi tím udělali radost.
@Gordon (16.04.2021 07:39): Sakryš, jak to, že mi zmizel odkaz? Asi jsem to neměl přidávát tak pozdě večer, pardon :D Ale ano photomod pro detailní záběry všech mimozemských i zemských pozadí :)
Toto je pro ty, kterým tak děsně rve srdce odstranění Mirandina zadku. Nyní mu můžete být blíže než kdykoliv před tím :D
Btw ta Liara v tom porovnání vypadá celkově zvláštně. Moc se mi ani nelíbí ten lesklý obličej a hlavně frňák. Vypadá to, jak kdyby si jej vyleštila.
Genocida v Barmě: *Calm*

Odstranění buttshotů z Mass Effectu: *PANIC*
Tali a Liara mají v novým traileru větší prsa. Doufám, že se nepotvrdí to, že se odstranily ty slavný Mirandiny crotchshoty a buttshoty, jinak dávám 0/10 :D

Přejmenoval bych to na Mass Effect: Remastered (and some things reinforced)
@pajmič (13.04.2021 22:37)Ale zanechat zcela akurátní "art" design originálu společně s realističtějšíma texturama, stínama/světlem atd. - To by se pak zase pindalo, že se mění málo věcí.
S remasterama je kříž, co si budeme povídat, vždy se najdou výhrady. Tady je to moc barevný, tady je jiná barva oblohy, tady je to zase jinak nasvícený atd atd. Ale zanechat zcela akurátní "art" design originálu společně s realističtějšíma texturama, stínama/světlem atd. snad ani není reálně možné. Já jsem rád, že to vypadá jak to vypadá, že to není lazy upres cashgrab.

Fun fact: Na tomto remasteru dělali 20 měsíců, což je více než celý vývoj DA2 a produkční fáze MEA a Anthemu :D

P.S. ted si představte, kdyby to měli celý od základu předělávat v jiným enginu...to by teprve byla prda. :)
Navíc sem zvědavá, co udělají s Ilosem. Ta planeta měla vždy divné nasvícení. Je mi jasné, že chtěli, aby to vypadalo misteriozně a creepy, ale nikdy mi tam úplně nesedla.