Arcee Měl si nějaký DLC nebo jiný stažitelný obsah koupený přes Bioware Points k Mass Effect 2?
tvl zlatej Steam od Valve, mě se ten Origin hned od začátku nezdál.
No ale hra je stále v seznamu, i když hru odinstaluju.

Twle že já si ty podmínky nikdy nečtu, sakra ale komu by se do toho chtělo že... Teď jsem se dozvěděl že ty hry si prakticky pronajímáme, po dvou letech nám končí záruka a oni ji můžou klidně smazat i s tím, že zruší platnost klíče... Dělají si prdel ne...
Myslíš social.bioware.com? No s tím párováním účtů tam mají bordel no, začalo to u BF3, už je to dýl takže si přesně nevzpomínám jak jsem to vyřešil. Chlape ale asi jsi jeden z milióna. Po mně to nic nechtělo, jen jsem si regnul hru a všechen dosud získaný bonusový obsah v originu a když jsem se lognul na BW síť tak už jsem to tam měl všechno naházené a nepomatuju si, že bych toto nějak pároval s Originem. akorát jsem musel synchronizovat hru s účtem kvůli MP.

Lidi ale ten Origin mi vážně nahání strach... Jako nelíbí se mi že mi to skenuje celej PC a EA ví o všem co na tom PC dělám...
Neví někdo jak se odtam mažou hry..? Mám tu nějaké ty bety a dema a akorát to tu zavazí...
Asi si mě nepochopil já jsem se normálně přihlásil na Bioware Community pod EA účtem na kterým jsem měl profil a už jsem měl tam nějaký zakoupený herní obsah k ME2 ale jak jsem se tam přihlásil tak mi tam se zobrazila tabulka a nepustilo mě to dál dokud jsem si nevytvořil druhý profil (ale pod stejným emailem).
@Sylar (09.03.2012 20:11): Nový účet sis vytvářet neměl, maximálně se myslím měl spárovat Origin a EA/BioWare účet. Přepínat se nikde nic nedá. A bohužel EA (a třeba i UbiSoft) jsou neuvěřitelně neflexibilní společnosti a něco jako sloučení účtů tady neexistuje. Musíš zkusit EA support a nějak se s nimi dohodnout.

@pipboy (09.03.2012 20:09): To máš kliku (nebo já smůlu). Technicky to na mě rozhodně dojem neudělalo.
Čus lidi asi vědět nebudete ale když jsem si koupil ME3 Collector's Edition a nainstaloval jsem ji přes Origin tak jsem pak šel na Bioware Community a tam jsem se lognul a mi tam vyskočila tabulka že si mam zařídit jiný profil tak jsem to udělal ale teď se mi tam nezobrazují nakoupená DLC a ostatní herní obsah (zobrazuje se mi pouze ME3) nevíte co s tím? nebo jak bych si měl přepnout profily nebo tak něco?
Me teda nespadla ani jednou, ale na lodi za Jokerem jsem se asi trikrat na te sikme plosine zaseknul. Jinak jen par kiksu s kamerou za objektem, ty dva bugly questy a par bezvyznamnych prkotin...
Poslušně hlásím, že ME3 je zhruba stejně zabugované jako jednička (tedy o dost víc než dvojka). Mizející postavy v cutscénách, prolínající se objekty, neexistující kolizní mapy v určitých místech, nedodělané levely*, postava se občas teleportuje do vzduchu nad nějaký objekt a hlavně to padá. Hodně (v porovnání s ME1 a 2, které nepadaly snad vůbec).

Ani zdaleka to není jako katastrofa jménem Dragon Age 2, ale syndrom nedodělanosti tu je taky dost znát.

* Třeba na Normandy v hangáru je vidět mimo nadesignovanou oblast, kde se obraz rozmazává.
@Arcee (09.03.2012 17:02): no, ale melo se tam dit neco zajimavyho. Konec koncu "jak to vsechno dopadlo" summary ála fallouti by tu taky vubec nebylo od veci, hned by ten konec vypadal dustojnejs.

Pri nejmensim me by pobavilo kdybych zvolil volbu, ktera obsahovala zniceni Mass Relays. Urdont Wreave obsadi Australii a eventuelne vyhladi ostatni civilizace na zemi. Trololo :)
Jáj lidi, pro mně to třeba spoiler je a o ničem takovém jsem nevěděl a ani jsem to vědět nepotřeboval.

Hele a jelikož je to závěr, tak bych i řek že by se tam už nic do dalšího pokračování promítat nemělo =).
@Arcee (09.03.2012 16:41): fnuk fnuk, na konci ME2 slo hlavne o to, kdo vsechno v zaverecny misi postupne zarve, jak nalozim s reaperem - jak by se to mohlo promitnout do boje proti nim, atd. Tady nic obdobnyho neni. Proste se prostrilim zaverecnou misi, pak se prosouram pres par herp derp dialgou, nakonec du vlevo nebo vpravo a podle toho veci vybouchnou bud cervene nebo modre :) Zadny drama.

Btw to si snad delas prdel ze "na konci je vybuch" a "muzu si vybrat barvu" jsou spoilery :D
Ne, spoilerem sem myslel ten výbuch. To už je celkem zásadní informace, nemyslíš? A ještě když se k tomu napíše, že je to konec hry.
Ze se konec lisi jen 'barvou vybuchu' je Bioware standard a rozhodne to neni spoiler. Nebo jsi snad myslel spoilerem to, ze to Bioware posrali? :-)
Fňuk fňuk... i konec dvojky se lišil jen "barvou výbuchu". A zkus prosímtě používat spoiler, jsou tu i někteří, kteří si to koupili a ještě to nehráli ;-)

Musím s tebou ale v jednom souhlasit, EA opravdu ku*ví všechno co se dá =)
Ten konec je fakt výsměch, jak říkal Pipboy, jednotlivé konce s v podstatě liší opravdu jen BARVOU výbuchu. Za mě prozatím 65%...lehce nadprůměrná střílečka s podprůměrným příběhem. Mass Effect 3 by mohl aspirovat na cenu za nejspackanější konec desetiletí. Takovej potenciál a takhle to prosrat...to snad není možný. Beztak za celkovej úpadek Bioware může EA :-(
@Jack_Dark (08.03.2012 23:11): ze hra nenaplni moje ocekavani jeste snad neznamena, ze musi byt blba. Mozna ze az se mi to rozlozi v hlave, prehodim to na 75, ale pokud tomu nenaparim 100, tak muzu byt klido pido zklamany. Technicky vzato i kdybych tomu naparil 100, mohl bych byt zklamany.
@Arcee (08.03.2012 22:15): v pripade ME3 k tomu doslo, ale proto, ze je tech veci malo a moc usili to nestoji (plus prohledavani planet je jedna z mala kratochvili mezi strilenim), obvykle tohle vazne nedelam a imho jen hardcore fandove a ocd lidi tohle bezne delaj.
Též nechápu proč tu fňukáte kvůli MP, tak to prostě nehrajte a je ne? Ta hra o nic těžší nebude. Tak jako tak by jste se stejně srali s každým hovnem, prohledali všechny planety a udělali všechny ůkoly, takže vážně nechápu o co tady jde...
radši vše do spoileru, i když nic konkrétního tam není .. Ve 2 jsem udělal vše co šlo - teda stáhl save, ale s tím, že předtím jsem to udělal, jen nemám save- a musel jsem udělat jedno zlé rozhodnutí (to není ani renegade možnost- je to čisté svinstvo a bude mě to strašit mnoho nocí :D jako fakt) ale jinak to jde paragon cestou, a ještě mě pár spojenců určitě čeká, kdybych hrál MP mám plnou "sílu" v půlce hry.. myslím že budu mít dobrý konec, a nemusím těžit každý šutr.. jen hráč nesmí být debil :D jako jde to fakt hladce na to abych nadával že bez MP to nejde.. zbytečný povyk- ale lidi kterým v ME2 chcíply nějaké postavy na tom asi budou hůř..
Preco mi nikto nepovedal, ze si to kontroluje den vydania :(( Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tak nasrany na nejaku spolocnost ako po instalacii a spustani hry som uz davno nebol :)
@Ebb (08.03.2012 10:43): Zatím je to hodně vyrovnanější, víc při zemi. Nicméně je to pořád nahoře paragon, dole renegade (jen ta neutrální odpověď uprostřed chybí). A yes/sure/okay tu nejsou, naštěstí.

Pozor drobný spoiler ze začátku hry:
Hmmm, moc ne mi nezamlouvá, kam to všechno směřuje. Když jde civilizace do háje, nějaké super mega ultra zařízení "press F to win" á la StarGate a poražení replikátorů je dost laciný scénáristický trik (ač v SG to bylo ještě relativně slušně ukočírované). Raději bych byl pro zakončení vlastními silami s patřičně tvrdými následky a cenou á la nové BSG.
Dialógové možnosti sú tu rovnaké ako v predošlých dieloch ? -- t.j .Paragon: "Yes, I'll kindly do that sir", Renegade: "Yes, I'll do that, you scumbag!"

Prípadne, odpoveď A: "Yes", odpoveď B: "Sure", odpoveď C: "Okay"... aj také mali.
Marty: K té nutnosti držet se jen Paragon nebo Renegade strany... Tady už to neplatí, počítá se to dohromady a je tu asi i neutrální hodnocení (pojmenované jen jako reputace).

Bioware mě ale naštvalo ještě dalším přílížením se k černobílosti. Skoro nikde už není neutrální odpověď.
Asi tak. A příklad to byl moc špatný ? Protože když odmítám co-op, tak prakticky handicapovaný jsem - nedobrovolně, já se o něj neprosil, byl mi do spousty her vnucen. Mindrák ? Co je za mindrák v tom, že si chci v Portal 2 užít příběh, ale nemůžu, protože nehraju co-op, když ten příběh dvou robůtků je jen pro takové hráče ? Neřeknu třeba WoW, to má příběh skvělej a nikdy ho nepoznám, protože je to online hra, ale takhle ?

Ta grafika - protože konzole myslím. Stále stejné stroje jako když vyšel ME1 a potom na oboje ME2.
Série ME byla od začátku koncipovaná jako "single player only" záležitost a lidi to tak brali. Čas, který se uvolnil díky chybějící implementaci multiplayeru se využil celý na single a bylo to na hře taky poznat. Pak začali někteří lidi znuděný různýma CSkama, L4D apod. křičet po multiplayeru, a vývojáři, aby neměli pocit, že je hra o něco ochuzena, když nemá taková pecka multiplayer, jejich přání vyslyšeli. Hraju taky onlineovky, různý multiplayer záležitosti, ale do ME prostě podle mě moc nepatří a nemusel se tam rvát za každou cenu. Kdyby místo toho zapracovali na grafice, udělali by líp.
@Marty McFly (08.03.2012 01:35): Whoa, whoa, whoa. Co je to za přirovnání? Ty nejsi vozíčkář, ty jsi fyzicky schopný a naprosto v pořádku učastnit se sprintu ME3 v celé jeho nově zformované podobě. To že máš mindrák nebo nějaký blok nebo něco už je věc jiná. Můžeš ale nechceš.

btw - coop mě zajímá u ME3 o něco víc než singl.
Snažím se být klidný, je fakt že mě (a asi i víc lidí) ten článek trochu pobouřil. Cítil jsem se jako vozíčkář co se blíží na stadion závodit v běhu na 400m se zdravými lidmi - říkáš si že to bude v pohodě když hodně zamakáš, ale už od začátku máš nevýhodu. Třeba nás to překvapí a nebo nějaké ty mody, popřípadně edity (možná tam bude jen nějaká snadno změnitelná proměnná).

Ale co-op prostě odmítám. Jsem si vědom, že ho tu docela dost lidí má rádo, ale už v Dead Islandu jsem dost narazil (a také chodit a bát se zombíků sám je horší než ve dvou-čtyřech) a nejen DI - mnoho her to dneska implementuje a z co-opu se stává standard. Jen já zarputile odmítám multiplayer jakékoliv podoby, ať už protože nemám s kým hrát, tak že si chci vychutnávat hry sám, tak proto že ten nástup co-opů vnímám jako dost násilné nucení - mnoho her si bez něj ani pořádně nejde zahrát, zatímco jiné (Portal 2), tam přijdu o spoustu vtipů a zážitků.

Zzzzzzz, uvidíme.
@Marty McFly (07.03.2012 23:35): IMHO zoufalý zákrok proti pirátství. Ve warez verzi nefunguje multiplayer, jenž bude přímo ovlivňovat single, čímž to dané skupině trošičku znepříjemní.

Co to ovlivní a neovlivní je otázkou spekulací. Pobouřený redaktor tvrdil, že splnil vše, kromě sekundárního vysílání družic na neosídlené planety, a stejně dosáhl nepříznivého závěru. Pravda, to nezní dvakrát pozitivně. Zanedlouho ale vyjde nějaký mod nebo editor, který to spraví. Prozatím zachovej klidnou hlavu.
@Fingon (07.03.2012 19:50):

Já to četl a i v těch komentářích se to objevovalo, ale pořád to
/////prý je zcela možné získat//////

kde se člověk co odmítá hrát co-op bude muset snažit dvakrát více, než člověk co si ho zahraje. To mi na tom vadí, že ač by oba hráli single stejně, ten s co-opem bude mít výhody.

To je jedna věc. Ale to "jak" to bude možné získat mi taky vrtá hlavou - budu muset schválně opustit můj styl hraní (většinou paragon, ale občas renegade) a dávat jen ty nejčistější možnosti, abych získal nejlepší skóre ?
To abych překonal tu nevýhodu, kterou nastolí mé odmítání co-opu, což by mi zabránilo mít nejlepší konec.

Neboli - kdyby nebylo tohle omezení co-opem, mohl bych si hrát jako doteĎ a měl bych ten nejlepší konec, ale když tam co-op bude takhle implementován, budu se muset snažit daleko více.
====> jen kvůli co-opu se budu muset snažit jako blázen ? Kdyby tam nebyl, tak bych nemusel ?
Vidím to tak, že si stejně nakonec chvíli počkám až vypustí nějaké ty patche... Taky slibovali po tom co si lidi stěžovali na textury v demu, že v plné verzi budou lepší, tak doufám že slibům dostojí...

BTW už taky začínám chápat, co myslíte tím "špatné animace na female postavu". Sakra ta Sheppardová když behá v těch šatech, co dostala od Kasumi, vypadá vážně dooost směšně...
Grafika je horší než u ME2 (textury rozhodně, nasvícení a shadery zdá se taky), ale zato lépe optimalizovaná... Bude to chtít tvrdý tweaking a vytáhnout z toho maximum. Muhehe.

Jinak import ksichtu je bugnutý, ID čísla z ME2 se tváří úplně jinak. Potěšila mě trošku menší velikost titulků a níž umístěný dialogový kruh.

A ta Ash... Facepalm=,(