Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mashinky

Jan Zeleny's Mashinky

99
5 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > budovatelská strategie *
simulátor > vlakový simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Nehotová verze
2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://mashinky.com/
Další z klonů klasického Transport Tycoon, který se zásadně od všech odlišuje v několika aspektech a herních mechanismech. Jde o českou hru, budovatelskou strategii zaměřenou na vlakovou dopravu a přepravu cestujících a zboží (např. klády, prkna, uhlí). Pomocí přepravy vyděláváte žetony, kterými jsou peníze nebo suroviny jako dřevo, uhlí nebo železo. Za různé budovy a vozidla se platí různými žetony.

Ve hře můžete upravovat a vylepšovat nádraží dostavováním různých budov. Takto upravená nádraží mají lepší funkce. Stejně tak můžete upravit továrny, rozšířit jejich sklady nebo výrobní prostory. Upravené továrny mají větší produkci. Za vše platíte penězi, ale i žetony. Pomocí žetonů lze také vylepšovat depo a získat tím nové soupravy.

Herní svět je plně ve 3D včetně různých detailů, vláčků a kamery. Nechybí ani "kochací mód", ve kterém se můžete dívat na vaše tratě z pohledu strojvedoucího nebo cestujících. Stavební mód je ve 2D provedení s klasickou mřížkou. Lépe se tak orientujete při stavění.

Herní režim je rozdělen do epoch. Zatím jsou ve hře dvě epochy, od parních vlaků až po moderní elektrické soupravy. Hra obsahuje spoustu questů, které můžete, ale nemusíte plnit.


Poslední diskuzní příspěvek

Zítra je na prodejně Xzone v Brně přednáška od Jan Zelený. Tož se stavte!

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.