Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Trains & Trucks Tycoon

Schiene & Strasse: Der 3D-Transport-Manager

22.03.2002
5
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

TaTT je z části remakem Transport Tycoon, ve kterém budete dopravovat různý materiál, zboží a obyvatelstvo nákladními automobily, autobusy a po železnici (56 typů prostředků). Lodě a letadla zde obsaženy nejsou. Co se týče zmíněných věcí na přepravu, je zde celkem 26 továren a podniků, které něco produkují či vyrábějí, ať už jde o uhelný, uranových nebo železorudný důl. Od oceláren nebo konzerváren po automobilový, zbrojní, elektronický a textilní průmysl. Samozřejmě nechybí ani elektrárny, kterým musíte dovážet uhlí a uran (atomové). Nechybí zde ani potravinářský průmysl, jako jsou dobytčí farmy, farmy, které pěstují obilí na mouku, ta je dopravována do pekáren, zde je upečeno pečivo, jež míří na trh.

Hra obsahuje kampaň o sedmi misích odehrávající se v letech 1820-2020 a prožívá osudy rodiny Mann. Tomu odpovídá i vozový park. Začnete s prvními parními lokomotivami. Například známý Rocket. Koňské spřežení ale chybí. Od parních lokomotiv se lze dostat až k dieselovým a elektrickým lokomotivám a jednotkám jako je TGV či ICE. U automobilů jde vývoj od lehkých nákladních vozů a autobusů po těžké kamiony a dvoupatrové či dálkové autobusy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.