@Crash (11.03.2016 13:26): Jj to je som si aj myslel že si myslíš. Resp. ja som na to išiel z druhej strany, klikol som na odkaz Maniac Mansion pre GOG a na moje prekvapenie sa objavilo kupenie Tentaclu tak som pozeral že vo co gou a vyšlo mi z toho že je to iba in-game a nie samostatné.
@mazar1234 (11.03.2016 11:25): Hmm vypadá to tak, tak já požádám o zrušení odkazu, to máš pravdu, že to je blbost. Já automaticky předpokládal, že to je prostě bonus, který je samostatně, jak to občas GOG dělá, např. k těm novým Broken Swordům 1+2 máš v bonusech i tu starou verzi.
@mazar1234 (10.03.2016 21:51): Přiznám se že nevím. Vychazel jsem z popisu na GOGu, kde to v posledni odrážce píšou a přihodil to sem, protože tu žádný odkaz nebyl. Jestli tím mysli ten easter egg tak mě převezli, to me nenapadlo.
Crash - ten Maniac Mansion v Tentacle je ale iba ako ten in-game easter egg nie? Nie je to samostatne spustitelna hra.
Davat link na kupu Tentacle ako link pre kupu Maniac Mansion mi pride trosku za hranou.

Ked to mam prirovnat tak mi to pripada ako linkovat Starcraft 2 pre kupu 2D scrolling raketkovej strielacky, ktoru tam mozes hrat v kantine na konzolke.
"Bloudil jsem v baráku, přepínal jsem postavy, aniž jsem věděl, co mám dělat a žádný známý taky neporadil."
No asi tak, já se k MM dostal hezkejch pár let po vydání a měl jsem taky dost problémy, jelikož hra neni moc user-friendly, jde tam sbírat spoustu itemů co třeba vůbec nepotřebuješ, navíc tě furt zavíraj do vězení / chcípáš a ještě musíš přepínat mezi postavama. Prostě kdyby k tomu dnes sednul nějakej mladší hráč, tak pochybuju že by měl nervy to dohrát (bez návodu)
Dvojku jsem si chtěl zahrát, ale nevůlí osudu mě minula. Teď to možná napravím.
Edit(!): Teď si trochu vzpomínám, že je možný, že jsem tu kombinaci, co píšeš, v té hře viděl, ale úplně si tím jistej nejsem. Zato čím si jsem jistej, je ústřední melodie, kterou slyším v hlavě ještě dnes.

Tak daleko jsem se v Maniacovi nedostal. Bloudil jsem v baráku, přepínal jsem postavy, aniž jsem věděl, co mám dělat a žádný známý taky neporadil. No a v mém okolí to nikdo nehrál, tam spíš byla populární Kyrandia, Goblins a Larry. Ale to, co píšeš, zní dobře, možná, že si to přece jen zahraju znova. :)
Výborná hra, na kterou rád vzpomínám. Pamatuju se, jak jsem zadal špatný kód vedle dvířek a pak už jsem jen sledoval odpočet a všichni před kompem začali panikařit. A následoval výbuch. :) Parádní hra, je jen škoda, že jsem tehdy neuměl moc dobře anglicky.