Boží, neodemkl se mi "Family" achievement -_-
A přitom mám všechny achievementy za side-questy a ještě jsem schválně zvolila konec kdy se stanu mafiánským bossem, i když normálně bych volila odjezd z města. Mají v tom bordel.
No...hurá na komentář.
[neexistující komentář]: z takovýho komentáře se panečku jeden dozví informací :-)
Ja taky nakupuju vetsinou v Xzone, prijde mi to pohodlny kvuli tomu, ze si tam muzu dojit a vse vyridit (vse delam na osobni odber). Taky na me funguji ty darky a system kreditu, ten shop jsem si oblibil a byl s nim skoro vzdy maximalne spokojen. Na originalkach sem tam neco koupim, da se tam obcas nejaka stovka usetrit, ale zase nic extra to neni, jenom prijemna alternativa. Pres heureku spis hledam obcas nejaky sberatelky.

S tema originalkama mam takovou zajimavou zkusenost. Chtel jsem si koupit CE Dooma, kterej tam stal 5k a nikde jinde to neslo sehnat, mozna na jednu vyjimku nekde v horni dolni. Tak jsem checknul ebay, jelikoz z neho taky sem tam nakupuju nejaky ty stary orig krabice. Tam to bylo v prepoctu za 2500 i s dovozem. Tak to mi prislo dobre rofl. Jsem tam napsal a oni pry, ze uz takhle je to dost levny. Tak jsem odepsal, ze tady to muzu mit za polovicni slevu. Oni druhy den napsali, ze mam pravdu a ze mi moc dekujou. Zlevnili to na 3k. Objednal jsem to teda z ebaye a ted mam vedle pc Revenanta :)

Co se tyce obchodu, jinde nenakupuju. V JRC jsem koupil neco tusim jenom jednou, a to jeste jenom z nouze, protoze jsem v tu chvili byl v Usti nad Labem a nic jinyho tam nebylo. :D Pak jeste existuje ten SURTEP, ale tam jsem snad koupil jenom blizz autentikator, uz nevim.
@SilentWolf (27.02.2017 15:11): Na webu je to stejné, případně se kvůli Heurece posledního půl roku snaží cenu dávat o 50-100 méně, než Xzone. Musíš zajít na prodejnu. Tam mají všechno za DMOC, což se rovná u konzolovek často 1999,- i třeba 2099,-. jen už to přestali uvádět na webu. Asi mají rádi ty překvapené a následně nasrané pohledy.
Nemám nějak obzvlášť statistické porovnání s JRC ale vždycky to tam bylo stejné - teď je tam třeba o pade levnější Horizon :D Ale tím mám spíš namysli že dražší tam snad v první den vydání nebylo nic. JRC a Xzone jsou nastejno u mě, jen XZONE mívá dobré bonusy.
@Guldy (27.02.2017 11:03): Tak originalky mi přijdou nejlevnější celkově a zároveň s nimi mám dobré zkušenosti, takže kupuji vesměs tam. Ale hru jsem tam kupoval nějak za tisícovku jako úplnou novinku.
@Guldy (27.02.2017 11:03): V xzone jsou židi. Drazsi obchod snad neni. Konzolovky za 1 799. Jinde treba za 1 300. Kdyz uz k tomu davaji "darky" v podobe steelbooku nemuseli by je zapocitavat do ceny. Kazdopadne jsem blb a na me to funguje :-D kupuju vesmes tam.
Neberte to jako propagaci, spis jako zajimavost.

Na shopu originalky je Mafia 3 za 499 (ano krabicovka). Na xzonu za 1299 (jsem zvedav za kolik let bude jakekoliv vyjadreni a ta kompenzace za hrnicek). Docela zajimavy. Dneska bych tu hru nekoupil ani za tech 500, ale cenim si toho, ze ta cena na originalkach je aspon nejak pohybliva, a jsem ochoten verit tomu, ze to je reakce na to, co ve skutecnosti dostanete. At to tak je nebo ne, to uz je v tuhle chvili jedno.
@Korbitch (26.02.2017 18:22): A tak tenhle bug se mi stal jednou za 50 hodin hraní..a obecně většina bugů jsou spíš maličkosti, na nic vyloženě gamebreaking jsem nenarazil, snad jen když jsem měl jednou nekonečnej loading a bylo potřeba hru vypnout přes task manager, to bylo otravný.
@Paul (23.02.2017 12:53): Neměli by být. Hlavně jsem rád, že pro ně vytváří zcela nové prostředí a mise nedosazují do původní mapy jako to většinou bývá (třeba u Shadow of Mordor to bylo fakt zklamání).
@CrocoRay (23.02.2017 12:42): Jo, souhlas. Tak jak je M3 stavěná tak je to víc FarCry 2 než Mafia. Což mě sice furt bavilo, ale kdyby tam bylo tak o 10 unikátních "setpiece" misí víc, a to dobývání území bylo nepovinný, a kdyby to nemělo ty bugy/blbou optimalizaci, byla by to devítková věc a důstojný pokračování. Škoda, snad příště. Na datadisky jsem ale zvědav, předpokládám že se poučili a už nebudou tak generický.
@Paul (23.02.2017 01:16): Ani jsem nevěděl, že je u Marcana i jiná možnost. Čtvrtě jsem rozděloval spravedlivě, ale rozhodl jsem se odejít z města. Ale je to uložené i předtím, takže jsem zkoušel konec, kde vládnu společně. Jen při odchodu z města mě štve to, že myslím vládne vždy ten, kterému jsi jako poslednímu přidal čtvrť. Chtěl jsem si zvolit Vita a vládl ten Burke, kterého jsem tolik nemusel. A navíc Iry nemám rád i v reálném životě. Minimálně půl roku mi pili krev. Pak je ještě můžeš všechny povraždit, ale ten konec se mi vůbec nelíbil. Jinak konce samotné byly dobře odvyprávěné, když nepočítám ten špatný. Ale celkově se mi líbilo, jak to bylo vyprávěné tím dědulou. Přišlo mi to, jakoby se tvůrci chtěli trochu příblížit jedničce. Jediná škoda je v tom, že ta pomsta většinu času probíhala stereotypním dobýváním území.

Kdyby to zvolili jako v jedničce, že každá mise byla originální a pokračovali více tím stylem, jak to bylo na začátku, tak by hra sklidila obrovský úspěch a měla mnohem vyšší hodnocení.

Jinak osobně se mi to taky líbilo viz. hodnocení. Ale jde hlavně o to, že se to mohlo líbit všem, kdyby zvolili jiný přístup.
@Guldy (22.02.2017 19:53): Hangar je tak moc hodný, že slíbil že s tím něco udělá, při dovydávání zbytku DLC. Tedy asi v létě. Možná. Asi.

@JohnCZ (22.02.2017 20:05): možná to zlepší u vydávání těch DLC. Se tak nějak zmiňovali. Možná, Asi.

Jsou moc hodní, ale já mám chuť je zabít. Nechápu, jak si tohle mohli dovolit vydat v takovým stavu.
No, tak celou hru jsem to viděl tak na 70, ale za ten konec jsem musel trochu přisadit. Ač nejsem hater konce dvojky a jeho ambivalence se mi líbila, tak závěr zde je nesrovnatelně satisfakčnější. Pak do komentu vypíšu všechny nedostatky co mě štvaly a pozitiva díky kterým jsem si to užil. Kdo jste to dohráli, zabili jste Marcana, nebo ho nechali ať to udělá sám? Já si říkal že ho chvíli nechám, a najednou bum :)
A jinak jsem tedy rozdal distrikty spravedlivě a rozhodnul se rule together, ikdyž se z toho mohl kněží dědula rozbrečet :)
@montana (21.02.2017 14:36): Dobře. S takovým vysvětlením se to pochopit dá. Ale přece jen v dnešním světě, kdy se každý snaží s někým vydupat, nemám moc důvodů být důvěřivý. Viz. případ s čínskou továrnou.

Ale taky jde o tu emailovou korespondenci a vysvětlení důvodů, proč tomu tak je. Já ji nečetl, protože problém s hrníčky se mě netýkal, ale pokud to není dobře zdůvodněné, tak to přece jen člověku dá větší pocit nedůvěřivosti. Přeci jen se nevyplatí slibovat, když si člověk není něčím úplně jistý. Ale pokud bude určitá kompenzace apod., tak bych v tom neviděl nějaký velký problém. Jde spíše o ten princip a jednání se zákazníkem než o samotný hrníček.

Ale je pravda, že to sem tolik nepatří, tak už bych to nerozebíral. Samozřejmě jsem nemohl mít žádnou stoprocentní jistotu, že se Xzone snažil s někým vydupat, ale budu se opakovat, že nepatřím mezi ty nejdůvěřivější :-)
Já to včera podrážděně odinstaloval. Jsem teprv u obsazování druhé městské čtvrti a docela mě jímá hrůza, že tohle budu muset absolvovat ještě minimálně 8x. Po 13 hodinách ve hře a ještě jsem se nedočkal jediného zajímavého momentu (mimo úvod). Grafika mi nevadí, jízdní model by ušel, ale ta herní náplň je děsně nezáživná až otravná. Celkově je to odfláknuté až běda. :(
@Starletka (22.02.2017 19:46): Ja bohuzel nejsem schopen Mafii hrat. Jsem relativne na zacatku. Bohuzel jsem se pokusil hru uz 4x pustit a pokracovat, po par vterinach jizdy v aute to ale jsem nucen vypnout. Ten vizual i struktura hry mi zkratka nevyhovuje, je to velka skoda. Nejvetsi sanci vidim v tom, ze pokud se hangar uraci nekdy do roka udelat zlepseni technicky stranky, aby ta hra nemusela vypadat tak spatne a zaroven jela na full hd, tak tomu sanci dam, i kdyz to bude jen o pribehu, coz me samo o sobe u tohoto titulu mrzi.
@Gordon (21.02.2017 16:36): Ano, nekteri ho bezpochyby maji. Ja tam byl par tydnu po vydani jeste s Martinem Rotou a oba jsme se ptali na hrnicek. To se jeste nevedelo nic, rekli nam, ze to kamion proste dovevzl rozbity. A tahne se to do ted, viz moje korespondence.
@CrocoRay (21.02.2017 11:30): Nebudu se tady k tomu nějak podrobněji vyjadřovat, přece jenom to sem nepatří.

Každopádně bych se rád ohradil proti tomu, že tady někdo někoho obelhává a někomu něco nalhává. Kde bereš tu jistotu? Na hrníčky se opravdu tak dlouho čekalo, protože je přes řadu vleklých problému měla továrna vyrobit a neustále nás o tom utvrzovala. Lidem jsme se slušně omlouvali a věřili, že skutečně budou. Nakonec se nyní ukázalo, že je pravda jinde a továrna je v rozkladu a všechny své zákazníky podělala.
Nikde jinde se vyrobit nedají vzhledem k unikátnímu prstu uvnitř. V jiné čínské továrně by to bylo na dalšího půl roku (true story). V česku to neudělá nikdo, případně za MNOHOnásobně vyšší cenu. Několik stovek hrníčku bylo nedávno rozesláno dalším lidem v pořadí. Ostatním bude zanedlouho oznámena kompenzace.

Ale samozřejmě všichni v Xzone sedí za stolem a dělají "chacha to jsme si nahrabali kapsu a teď nikomu nic nedáme".
Sice jsem teprve dojela prolog (nebo první kapitolu? prostě teď se vrhám na pomstu), ale zatím to zdaleka není tak hrozné jak jsem se obávala (u úprku po vloupačce jsem se i docela nasmála). Očekávám, že teď přijde nějaký těžký zlom, protože jinak si to nízké hodnocení nedokážu vysvětlit.
@Guldy (21.02.2017 09:59): Asi čeká, že se na to vykašleš a ten hrníček ti za tolik úsilí nakonec stát nebude :-) Ale chápu, že ti jde o princip a ten hrníček ti prostě patří. Já taky člověka seřval kvůli jedné koruny, i když mi o tu korunu vůbec nešlo a seřval jsem ho hlavně kvůli špatného chování a přístupu. Ale to rozebírat nebudu. Není to úplně to samé, ale taky šlo vlastně o princip.

A o ten hrníček by mi taky šlo, když vidím takový špatný přístup a výmluvy. Aspoň by ti na rovinu mohl napsat než takhle obelhávat. Chápu, že je to nepříjemné takhle na rovinu slušně říct, že můžeš jít někam a nic nedostaneš, ale záměrně půl roku nalhávat mi taky nepřijde jako nejlepší řešení.

Ale třeba se pletu. Jak jsi psal o té Číně, tak možná vyslali nějakého Číňana s hrníčky pěšky do Evropy s tím, že si po cestě něco vždycky uloví, aby nechcípl hlady. A překonat Himaláje taky něco zabere :-)
@Paul (20.02.2017 15:03): Je to prave tebou zmineny obchod. Docela me to stve, jsem dlouholetej zakaznik.

A nejsem sam. Uz jsem Schovanci narovinu psal, ze to nevypada realne, tak jestli bude nejaka kompenzace nebo vyjadreni. Ale on porad odepisuje to stejny, ze to bude za mesic. Ale uz tech mesicu a odpovedi, ze to bude za mesic, bylo fakt hodne a porad nic.
@Paul (20.02.2017 20:47): Zvuky mi taky teda nevadí, ale vadí mi akcelerace vozidel. Proč sakra každý auto musí Lincoln tůrovat, díky čemuž dělá rozjezdy naprosto nesnesitelnými. Tohle mi btw vadilo i u obou Watch Dogs a několika dalších her. O nějakém plynulém ježdění se dá těžko mluvit. V tomhle ohledu zlaté GTA.

@montana (20.02.2017 20:34): Já na zvuky tak vysazenej nejsem, každopádně mi ty káry zní v pohodě. Ten první bug jsem ještě neviděl, ten druhej můžu zkusit (pochybuju že by to opravili). A jo, kolize aut s Lincolnem jsou neexistující a je to bizár.
@Paul (20.02.2017 18:14): Tak autoři mají určitě radost, že se to líbí aspoň někomu :)

Zbraně mají pěkný feeling možná ze začátku. Pak člověk snadno přijde na to, že jsou všechny na jedno brdo a že je vlastně úplně jedno co máš u sebe. Navíc je hra tak stupidní, že s tlumičem všechno vystřílíš během minuty.
Jízdní model mi přišel úplně nemastnej neslanej. Jakejkoliv dobovej feeling navíc okamžitě podkopává motor. Jet s tou Lincolnovou sekačkou přes celou mapu bylo na vypnutí zvuku. To ti třeba nevadí? Teď jak jsem hrál Mad Maxe a poprvé nasadil V8, tak to byly orgie při každým přidání plynu.

Ještě si tu udělám self-promo. Třeba tenhle bug i typ filmečku jsem viděl naposledy v San Andreas před 12 lety. A to byl ještě ten slabší, párkrát se tam nabourali všichni :)
Tohle by mě zajímalo, jestli tam stále je. Zkusíš?
A tohle je taky cca ten rok 2005 :)

Jinak si z té hry upřímně po 4 měsících nepamatuju vůbec nic. Takže ti ani nemůžu vysvětlit , že tvůj názor na hlavní mise je úplně špatný :)