Kvůli DLC to teď hraji znovu a všiml jsem si pár detailů, které hru hned dělají lepší:
- Krvavé fleky na autě nemizí. Jak znám dnešní hry, tak po nějakém čase skvrny vždycky zmizí, ale jak jsem si ukradl jednoho brouka a celý den jsem s ním jezdil, tak jsem si všiml, že za celou dobu nezmizely skvrny z chudáka chodce, kterého jsem srazil.
- Nepřátelé mění zbraně za lepší. Tohle jsem snad nikde jinde neviděl. Chlápek s devítkou si všimne svého mrtvého kamaráda se samopalem a vykřikne, že tu zbraň potřebuje. Zbraň popadne a hned je souboj zas o něco těžší.
No, tak po všech těch gameplayích a všemožných stížnostech jsem to dnes uzavřel. Musím říct, že to prostě pojali jinak, je v tom plno nesmyslů a nepřátelé jsou tupý dobytek, co jde na jatka. A ony to jatka taky jsou. A co? Docela jsem si to Lincolnovo řádění užil. Je to prostě GTA v šedesátých letech s pořádnou dávkou brutality. Neříkám, že jsem z toho vyloženě odvázanej, ale dohrál jsem to a to se počítá. Navíc si myslím, že jsem z toho všeho vybruslil jako pán :-) Burke byl netrpělivý, takže musel jít. Stejně mě ten irčan sral. Na konci jsem dal panovat společně, vyslechl si naposled debilní nářky svatouška a pak ten konec se senátorem a Donovanem, to byl bonbónek na dortíku :-D
Já třeba některé hry hraju čistě pro hru a pokud vidím, že achievementy dají moc práce, tak na ně kašlu. Ale jsou hry, třeba hidden object adventury, které hraju z velké části kvůli achievementům. Protože ta "plná čára" v profilu u hry na Steamu je tak zvláštně uspokojivá. :)
@Starletka (08.05.2017 17:46): Co se týče té nudy, tak tam to většina lidí dělá přesně opačně, že na achievementy kašle a chce to dohrát co nejrychleji :-) Většina tu hru spíše odloží úplně bych řekl.
@Korbitch (08.05.2017 12:43): @CrocoRay (08.05.2017 15:01):
Já třeba když hraju hru poprvé tak ji hraju normálně bez návodu svým tempem bez achievementů (pokud mě teda extrémně nenudí nebo má jeden playthrough 40 hodin ehm ehm), pak pokud to jde dosbírám achievementy co jdou ještě bez znovurozehrání a když to hraju podruhé tak už jdu hlavně po achievementech. Nevím, podle mě to obohacuje hru (takový challenge), ale každý to má jinak. :)
@Korbitch (08.05.2017 12:43): Já to samé, ale lidi jsou různí a hrajou různě. Někdo třeba poprvé hru dohraje normálně a pak jede druhé a třetí nebo čtvrté hraní na achievementy čistě jen pro ten dobrý pocit. Ale vesměs to lidi dělají jen u her, které je baví opravdu hodně.

Já se takhle u pár her snažil dosáhnout achievementy, ale vždy jen určité a nikdy jsem na Steamu nedosáhl 100%, protože některé šly mimo mě a nepovažoval jsem jejich dosažení za zábavu. Člověka to musí bavit se ty achievementy dosáhnout. Pak to má smysl. Jak ho to nebaví, tak to nemá smysl. Já osobně jsem měl třeba radost i z toho, že jsem dosáhl 80% po nějakém patém dohrání. To jsem bral jako docela dobrý výkon a těch zbylých 20% mi prostě přišlo nudných. Nebo některé jsou i skryté a to se mi nechce zjišťovat na netu, co tam je.
@CrocoRay (07.05.2017 13:28): Osobně považuju honbu za achievmenty jako naprostý bullshit. Hrát hru pomalu podle návodu, abych dosáhl nějakého políčka, co mi pípne v pravém dolním rohu.... No, prostě kravina.
@Starletka (07.05.2017 09:12): Možná maximálně něčí save, ale teď nevím, jak je to s vázáním na profil u Steamu. Rozehrávat to znovu kvůli achievementu určitě nemá smysl. Ale záleží, jak moc na achievementech záleží tobě. Já na ně víceméně kašlu a ve více hrách jsem o ně přišel kvůli výpadkům internetu apod. a nějak mě to neštve.
@Starletka (06.05.2017 08:38): A ono nepomůže třeba znovunačtení hry a opětovné dohrání od posledního checkopointu, což je asi těk 5 minut? Někdy se to stává, když třeba net vypadne nebo tak. Tohle bych řekl, že je spíše kvůli Steamu než samotné hry, ale možná se pletu.
A já jsem je rozdělovala rovnoměrně, abych dostala achievement, který se mi nakonec stejně neodemkl :D
To já dával čtvrtě jen a pouze Vitovi a stejně mi Cassandra přežila. A jak byla nervní že nic nedostala. :D
Tak to já jim sice čtvrtě rozdal rovnoměrně, ale vlády se chopil sám. Takže asi win win decision. :D
@Paul (05.05.2017 20:55): Ak štvrte zadeľuješ rovnomerne, pri konci, keď opustíš New Bordeaux by mala vláda padnúť práve na osobu, ktorej si ju dal naposledy - aj keď si jej ju dal možno naposledy z úplne iného dôvodu :)
@Korbitch (05.05.2017 20:22): To můžeš, ale konec bude nejretardovanější :-)) Ale oni by neměli pičovat, jak to dělíš rovnoměrně. Jakože každý fakt bude mít stejné množství. Oni budou skuhrat jen, jak první dáváš ostatním a na některé kašleš, ale jak se to dorovná, tak jsou spokojení. Nebo alespoň tolik nepičují :-D Nejvíce otravný je ten Burke. Lezl mi na nervy a nejlepší je, že jemu jsem dával čtvrtě jako poslednímu a to má též vliv na konec hry. Kdybych to věděl, udělal jsem to jinak.
Přidělil jsem každému společníkovi jednu čtvrť a jediný, co slyším, je samý píčování. Asi je vymlátim do posledního kreténa.
@Korbitch (03.05.2017 06:00): Na to samé místo se jezdí myslím jak napácháš určitou škodu a chceš sejmout místního minibosse. Ono záleží na náhodě, jestli jsi zrovna poslední škodu páchal na tom místě, kde se má miniboss objevit a pak taky záleží na tom, jak rychle tu škodu pácháš. Takže jo, může se stát, že po deseti minutách se vrácíš na stejné místo, abys to tam znovu vyvraždil a sejmul bosse, který se tam mezitím usídlil. Ale není to pravidlem, že by ses někde vracel co deset minut.
@Gordon (28.04.2017 19:19): Je to možné. Na reálná čísla jsem se nedíval, ale vycházel z předpokladů, jak byla hra vnímána kritiky a hráči. A pak si to dal do souvislosti s přístupem k opravám a vydávání patchů. Pokud tedy hra vydělala, pak bych takový přístup moc nechápal, že za půl roku neopravili žádné známé bugy, o kterých se běžně mluví.
To se divím, že tyhle věci neopravili. Jako já se těmi věcmi, jako jsou zrcadla, tolik nezabýval a spíše se soustředil na samotnou hru, ale někomu tyhle věci prostě vadit můžou a těch lidí může být docela dost, takže nevidím důvod, aby takovou věc neopravili, když na ni každý upozorňuje a veřejně se o ní ví.

Osobně jsem myslel, že tohle už ve hře právě opravili po tak dlouhé době. Já to hrál v době vydání a víceméně jsem to ignoroval. Teď už jde spíš o ten přístup, že hra nevydělala tolik, co čekali, tak se naštvali a na hru se vysrali :-)
Jo, zrcadla prostě nefungují. V tý misi, kdy likvidujete ty drogy nebo co, tak ty štětky, když vybíhají ven, tak se každá z nich 3x naklonuje...no tvl. Ztvárnění postav, obličejů - nemyslím cut scény, to je přímo otřesný. Lidi vypadají jako nablýskaný panenky od Mattela.
@Korbitch (28.04.2017 11:30): Auto, které nechtělo nastartovat a musel jsi vystoupit a nastoupit už tam není, ne? Nebo pak ještě ten bug se zrcadlem? Mě štval hlavně ten bug s autem, kde jsi musel vystoupit a nastoupit. No a pak ještě dva bugy mě dost naštvaly, že nešlo splnit vedlejší mise. Jeden byl takový, že jsem musel restartovat hru, bo mi to zamezilo pokračovat v jedné vedlejší lince. Tohle už tam snad nebývá.
no dnes jsem si řekl, že zkusím to demo, zvolil jsem ps4 abych nemusel řešit nastavení grafiky a ejhle hra se stáhla pustím jí a už asi hodinu a pul se dokončuje instalace a ne že by to zamrzlo pomalinku se načítá no tohle je fakt nějakej vtip a ne demo :-D
@Starletka (16.03.2017 21:56): Ale tak délku bych v takové souvislosti nezmiňoval :-) Chápu to tak, že hra je příliš dlouhá, což by bylo samo o sobě výhoda. Ale asi tím spíše narážíš na ten stereotyp, takže délku bereš jako negativní věc. Jinak ten příspěvek ber s nadhledem ze srandy. Trochu jsem se teď nudil :-) Ne, že bych měl takovou obrovskou potřebu opravovat.
@Starletka (05.03.2017 19:17): To nic, taky mám, hlavně na Androidu, pár kousků nesplněných achivementů, a přitom mám ty, které na ně navazovaly. Chybky, no. :-) A Steam mne už taky takhle vypek, jen nevím v jaké hře to už bylo.