Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lil' Guardsman

95
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Každé město potřebuje své informace pro návštěvníky a ne jinak tomu je ve fantasy středověku plného elfů, orků, lidí a dalších ras. Tuhle roli zde v jakési malé vrátnici plní městský strážný, nicméně jeho směny je nuceno pokrýt jeho 12 leté dítě. Zda to návštěvníkům města nepřijde divné nehraje roli, neb v kůži dítěte přebíráte doslova zodpovědnost za desítky různých návštěvníků. Měli byste být však raději opatrní, neb ne všichni mají dobré úmysly a opravdu si nechcete do města pustit někoho, kdo změní osud království tím špatným způsobem.

Lil' Guardsman je komediální point and click adventura čerpající svými mechanikami inspiraci částečně v indie hitu Papers, Please. Na hráče tak dopadá zodpovědnost na životy lidí snažících se dostat do města a je jen na vašem správném úsudku, který mohou podpořit různé herní vychytávky, zda jsou jednotliví lidé důvěryhodní či nikoliv. Někteří totiž budou chtít do města propašovat ilegální zboží nebo páchat jiné zločiny. Hraní však nekončí na samotné vrátnici a s Lil hráče čeká i zkoumání města samotného spolu s různými hádankami a mini-hrami.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.