Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lemmings


Diskuze

« Novější Starší »
Tato hra vyšla na mobily. Je trochu 3D ale je to nejspíše originální.
@90210 (05.12.2017 19:22): úplně s tebou souhlasím, také jsem se vždy těšil na pokračování Lumíků a už to nikdy nebylo ono, dvojku jsem v podstatě po chvíli vypnul a na Lemmings 3D jsem se taky těšil a přesně, kvůli časopisu, kde jsem o tom četl. A taky mi vůbec nesednul a po chvíli hraní jsem ho vypnul. Ty levely v jedničce byly prostě geniální a ve spojení s tou hudbou pro mě znamenaly tu atmosféru, o které jsem psal. Vzpomínám si, jak asi po půli hry naskočil ten level se stromy, takový ten zelený, který jsem do té doby neviděl a myslel si, že vůbec nepatří do hry, byl oproti předchozím úplně v jiném stylu a mě to tenkrát dostalo.

Co se týče toho hraní, taky jsme měli problémy se dostat dál, ale my to fakt hráli dost často a dost dlouho. Ono tenkrát jsme měli 5-10 her, ze kterých jsme tak 5 pořád opakovali. Další hry přibyly třeba až za rok. V tom počátku 90 let to nebylo jako dnes. Dostat se k nové hře bylo těžké. Ale právě proto si myslím, že jsme si her víc vážili a určitě toho nelituju.

@Johny2005 (komentář): Me vzdycky prislo, ze puvodni Lemmings maj dokonalej design levelu, vzdy me strasne bavilo prohlizet si je, v dalsich dilech to IMHO bylo o dost slabsi. Priznam se, ze jsem nedojel ani Fun levely, hral jsem to asi ve stejnym veku a byl jsem docela levej, taky jsem zkousel dalsi obtiznosti, ale na zmaknuti cely hry jsem nemel trpelivost.

Hral nekdo treba svyho casu ve Score vychvalovany Lemmings 3D, odjakzova naprosto odpudove vypadajici hra, nebo treba Lemmings Paintball, coz je hra, ktera me strasne lakala uz v jednom z prvnich Score, ktery se mi kdy dostalo do ruky.