@Drolin (28.06.2019 09:18): Je to dáno opravdu desítkami pokusů se vetnout do nové hry a v 99% to skončilo tím, že mě to nebavilo. Mnohé jsem si i poctivě koupil s tím, že to jako bude konečně to ono a zařadím se mezi hráče hrající současnou scénu a bohužel, ne. Výjimky jsou, mám je na profilu uvedeny, ale jinak je to vesměs snaha o to, aby mě něco bavilo, i když mě to nebaví. Víš, že na takové momenty, ty jednohubky, jak jsi psal, mám přesně vymezeny na to, kdy si raději sednu ke knize a využiji tyhle vzácné momenty k četbě? :-) Když už sedám ke hře, tak fakt sedám ke hře a těším se, že pohnu s něčím, na co se těším.
@Ringo (28.06.2019 09:12): Sám se do toho určitě nepustíš, když se ptáš i na hru zdarma, kterou můžeš zahrát prakticky během dvou kliknutí :). Toto nejsou dlouhé jRPG nebo 800 stránková kniha, ale opravdu malé jednohubky. Proto nevznikne na tvé straně prakticky žádná ztráta i kdyby tě nezaujaly. Můžeš jen získat!

A je známá věc, že člověk po 30ti obvykle už moc nehledá nová a vrací se spíše k tomu oblíbenému (v hudbě, žánrech filmů atd.).
@Drolin (28.06.2019 09:10): No, nevím, to je jako bys mě lákal na alternativní garážovou kapelu, u které vím, že by mě na ní nedonutilo jít nic a raději si poslechnu svou oblíbenou kapelu :-) Tam bych si taky vyzkoušel jiné postupy, ale stálo by mi to za to? :-)
@Ringo (28.06.2019 09:06): To bych řekl, že je naopak. Tady máš v hodině daleko více, než v kdejakém jRPG nebo strategii plné stereotypních úkonů (zvláště to platí na Civku, kde se ten čas nabaluje). Takto vyzkoušíš něco nové, uvidíš jiný gamedesign a tak.
@Ringo (28.06.2019 08:44): Usnadním ti to! Škrtni je na dobu neurčitou :). Zkus trochu jiné hry, a až posléze se zase můžeš vrátit k (j)RPG. Navíc ty zmíněné jsou opravdu krátké a všechny stihneš za jeden večer.

Vlastně zkus i to June, tobě by si podle mě hodilo zahrát více z těch novějších a jiných než pouze propagované Ori, Hollow a Civku. A to platí i pro i Richmonda :D
@Drolin (28.06.2019 08:37): Až budu mít dohrané tyhle věci:

Xenogears, Xenosaga 1, 2, 3, Wild Arms 3, Romancing SaGa, Star Ocean 3, 4, Grandia 3, SaGa Frontier 1, 2, Final Fantasy Tactics, Tactics Ogre, Dragon Quest 7, 9, 11, Final Fantasy 13, 13-2, Lighting Returns, Final Fantasy 15, Tales of Abyss, Tales of Vesperia, Tales of Symphonia, Tales of Beseria, Tales of Xilia, Pokémon Black, Pokémon Black 2, Pokémon X, Pokémon Saphire, Pokémon ultra Sun..... takže asi nějak tušíš, že možná až v popříštím životě :-)

Trochu jsme přenesli diskusi z Chrono Crossu sem, zrovna u takové hry, u které žádná diskuse nebyla, divné :-)
@Drolin (27.06.2019 23:58): No, pro mě jsou to všechno takové B, spíše C, tituly, s kterými bych se zdržoval fakt asi jen tehdy, kdyby se vyprázdnil můj seznam plánů na nulu (a to bych si spíše zopáknul něco z těch nej, co jsem už dohrál, než tohle), které občas něčím zaujmou, ale jak jsem psal níže, tohle končí stejně u mě někde vespod pomyslného šuplíku a spíše mi to na klientech dělá bordel :-) Člověk to bere jen co kdyby náhodou, ale za celou mou dlouhou herní etapu života nikdy k žádnému "co kdyby náhodou jednou" nedošlo :-)
Zdarma na Epic. Je to dobré? Stojí to za to přidat do knihovny už tak hromady her, které beztak nikdy nebudu hrát? :-)