Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Lara Croft and the Temple of Osiris

Crystal Dynamics •  Nixxes Software (PC, PS4) •  Feral Interactive (Switch)
09.12.2014
15.07.2020
29.06.2023
kompatibilní
66
47 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Nový přírůstek do portfólia dobrodružných výprav sličné archeoložky Lary Croft má co do činění s chrámem boha Osirise a jde o přímé pokračování dílu Lara Croft and the Guardian of Light. Vítr hráče zavěje do Egypta, místa plného zrádného písku, bohaté mytologie, zatuchlých kobek a ztracených paláců, kde mocný bůh chaosu a válek Seth spřádá své plány na zotročení lidstva.

Gameplay hry je podobný svému předchůdci – jsou řešeny klasické hádanky (stlačení správné dlaždice) a eliminováni pro dané prostředí typičtí protivníci (hadi, scarabové nebo mumie). Změna přichází v podobě kooperace, kde nově přibývají další dvě hratelné postavy (celkem 4). Kromě Lary Croft, za kterou je hrán singleplayer (a jsou tak uzpůsobeny také puzzly – např. v různých místech v kooperačním režimu jsou dvě páky, jen v singlplayeru je páka jen jedna), je možné ovládat přímého Lařiného archeologického konkurenta Cartera Bella a dvojici egyptských bohů Hóra a Isis.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.