Ja se u hry take skvele bavil - tri levely. Pak to z minuty na minutu nejak prestalo bavit a uz jsem se ke hre nevratil. Jednou to ale zkusim znovu.
Odehráno sólově na CORE Online.
Zábavné, snadné, hezké, dobře hratelné.
Nejprve jsem nechápal, kam se ztratil ten strážce, že mne poslal samotnou křehkou ženu proti tomu monstru. Až tady jsem se dočetl, že je to multiplayer.
Stačí kopí, pistolky, granátomet, jednou raketomet a v pár momentech se hodí Bezbolestná.
Tak za 3,74€ je to must have titul. Veľmi dobrý coop o vzájomnej spolupráci.
Hmm, teda od Guardian of Light jsem nic extra nečekala, ale zatím to vypadá na dost dobrou hru. Dost ve mě evokuje Trine, hlavně kvůli střídání akce a puzzlů a znovuhratelnosti levelů pro získání bonusů.
montana: "Abych citoval uživatelku Suzana - "Je to sračka."."

:-D

Není nic víc sexy než žena mluvící vulgárně. Tak akorát ;)

Koment mě hodně pobavil. Hru jsem nehrál a ani nebudu, ale zasmál jsem se.
Mě tedy vadí převážně to jakým směrem Crystal Dynamics sérii směřují momentálně (tedy že další hra má být spíše survival horor). To je dle mého strašný krok, změna vzhledu Lary mě nevadí, ale tohle ano..

To bych raději remake dvojky ve stylu anniversary.:)
Jednoho fanouška bude ale mít pořád. Tedy dokud Crystal Dynamics něco šeredně nepokazí. Vy negativní lidé se jděte zahrabat :D
Strašný, očividně Lara potřebuje znovuzrodit, tudíž jsem zvědavá co s ní provedou pěkného. Krom navrátu ke kořenům by to mohly být nějaké fajné zákysy založené na tom, že jsem se ve špatném místě a ve špatný čas blbě skočila... XD žertuji, hlavně ať je seksi a vystřídá co nejvíce oblečků.

pekny komet, pobavil jsem se. To je roztomile, ze takhle spolu hravate :)
Dohrano v co-opu na PS3 a dosti velke zklamani. Dohrali jsme to jen z povinnosti :)
Nová Lara má pěkný obličej a líbí se mi jak dostává na prdel (nesnášim jí :). Sem zvědav jestli mě tenhle díl bude bavit.
NateLogan: No já měl odezvu u myši naprosto v pohodě (mám taky GF8600GT nějak si nemůžu představit proč by za to měla být zodpovědná).
Už i online. Jen pozor na to hraní na klávesnici s myší... Některé sestavy trpí příšernou odezvou myší (imho za to u mě může GF8600GT, není to totiž první hra s tímto problémem).
A druhá věc než to koupím - multiplayer je jen u jednoho PC nebo jde hrát ve dvou i online?
kurcatovium: Bez gamepadu se to hraje naprosto bez problémů jen v jedné situaci při plnění jednoho nepovinného úkolu jsem měl kvůli skákání trochu problém, ale jinak zbytek hry šel naprosto hladce na klávesnici.
tak s tim přiblblym ovládánim sem vždycky skočil do lavy místo na plošinu.ten boss měl málo života ať si do něj střílel čimkoliv.
Jo takhle. No zrovna u posledních třech levelů jsem se asi nervoval nejmíň, ale je fakt, že ten poslední boss je...pche. Jenom uvažuju, jak velkou zásluhu na tom měla ta zlatá brokáda. ^^
je strašnej opruz samá láva,padání,hoření,frustrace,boss je dost snadnej.Hra má špatně vyřešený ovládání.Jinak coop na jednom pc s gamepadem je prča i když větší mírou díky tomu jak je to zabugovaný apod.
Nemá taky někdo problém s lagujícím kurzorem myši? Já jsem takhle nucen hrát na gamepadu, který funguje normálně...
Je to zbytečný, ale zatím se jedná o nejlepší TR hru od těchto tvůrců (přičemž to ani není TR hra). Abych citoval Hexe, "úplně maximálně vytěžili potenciál z toho, že je to arkáda." To jim jde, krystalákům.
Mě přišlo, že úplně maximálně vytěžili potenciál z toho, že je to arkáda. Dá se to hrát stylem udělám jeden level a jsem zabavenej, co-op, různé bonusy, mini challenge, power upy, žebříčky, hraní na čas. To vše ve vyváženém koktejlu střílení a skákání.
Mno, tak sem zkousel demo na PS3 a porad jaksi nechapu, co je zrovna k tomuto vedlo... dyt je to cele nemastny neslany a vubec uplne zbytecny... :)
Jo, to jsem přesně myslel. Co se ovládání týče, není úplně nejslavnější, ale já si na něj hladce zvyknul během první hodinky.
Jen doplním, že v kombinaci s předobjednávkou se tím dí získat přístup k plné verzi hry... Já ji takhle hraji již necelý týden (jen není moc času). :)

PS: A ovládání na klávesnici/myši je extrémně nepohodlné, sice ne tak hrozné jako Angel of Darkness, ale i tak je mnohem, mnohem lepší použít gamepad.