tak já nevim. mě se tenhle díl zatim líbí snad nejvíc. mám rád vikingskou tematiku a jednotky jsou celkem cool. uvidíme no.

edit: aha tak nic. nic mě nemohlo nasrat víc, než že mi to po porážce Runorma sebere všechny a jediný dostupný unikátní jednotky(vikingský) a donutí mě to hrát zas dalších 100 hodin opět s těma samejma jednotkama. a zas ta posloupnost. nejdřív lidi pak tamti pak taditi. to už mě fakt nebere. ti rusové maj v těch hlavách asi nasráno, když to furt musej takhle linkovat.
Mám dotaz na všechny kteří tuhle hru dohrály. Po poražení prvního bose jsem se dostal na kontinet a tam jsou tři velké lokace které můžu projít ( na názvy si teď fakt nevzpomenu ale v jedné je to královské město a v další je vstup k trpaslíkům...). To mě dost nemile překvapilo protože jsou téměř stejné jako v King's Bounty: The Legend. Příjde mi že si tady někdo dost ulehčoval práci ale byl jsem ochoten to přejít a přetrpět. ALE teď jsem se dostal do pekla a co čert nechtěl opět se jedná o lokaci která je úplně stejná jako v první hře. Připadá mi jako že si ze mě už vývojáři dělají prdel a mají mě za debila. To jsou vážně v celé hře jen 4 nové ostrovy a zbytek je převzatý z jedničky? Nebo se později dostanu i do originálních lokací?

Navíc tahle hra za jedničkou dost zaostává i v podání a kvalitě úkolů. Jediné co mě u toho drží je ten tahový soubojový systém ale i ten už mě začíná mírně štvát protože abych musel porážet tuny nepřátelských armád které se od sebe liší jen minimálně je fakt na pytel.
@MartinezZ (07.02.2014 06:46): Pak nekdy v budoucnu dam komentar, ktery se asi moc líbit nebude..

Sepsal jsem si takove veci, ktere me srali, ale diky par vecem jsem to pretrpel.A nebyt cesti od pazura tak to kaslu uplne. Kazdopadne i na easy to bylo tezke a bez kouzel nevim, jak bych dopadnul .. I kdyz jsem mel 181 level jednotky kolem 1000 tak stejnak zahul.

A ten posledni boss to byl teda vtip. Nejtezsi boss byl prvni :D a nejvic zabugovanej byl Loki
Dneska jsem z ty hry penil...Ke stesti jsem ji dohral a nechcci ji uz ani videt. Dohral jsem ji za 74 hodin a to jen díky easy obtiznosti a par cheatum do 34 hodin jsem hral hru bez cheatu a to jsem mel objevene jen 4 ostrovy.Predpokladam, ze konecna by byla pres 200 hodin.
Tak dnes dohráno (Valhalla ed.-build 6250). Mimo bug při souboji s Lokim (sek s chybovou hláškou na ploše, kt. ale po ignorování pustila dál) bez většího záseku. Soubojů i questů mrtě, vyvážení nic moc (skilly, peníze, expy za questy), ale v sumě mne to opět bavilo, i když nutno uznat, že nejzajímavější a tak nějak nejmilejší byli "rage demoni" v základním díle (KB Legend). Jo a nutno uznat , že si docela mákli - co se týče délky hry, myslím, že dosahuje téměř základního dílu.
@Garret (06.04.2013 13:09): Tak ja hral dva díly :) a tak nejak jsem to vnimal, jako, ze me to nevadí.:D .. Ale je to nejaka doba, ale nevzpominam si,ze by bych si na to vzpominal.. Me vicemene vzdy zajima pribeh :) A to bohate staci mit prelozene u nekterych her ..
@FildasCZ (06.04.2013 10:51): Přeložené úkoly v praxi znamená, že když otevřeš deník a podíváš se co má splnit bude tam český popisek. Ale dialog mezi protagonistou a zadavatelem úkolu přeložen není.
@JohnCZ (06.04.2013 02:09): Zni to jako, ze do nej dloubu, ale znas to lidi si drobnych chyb vsimaj a rejpou.. Pokad to myslel tak, ze je neuplna tak v pohode :D. Me to jen zarazilo vid .. Jako nekdo me tu opravoval kvuli tomu,ze misto l jsem mel v komentu r

@Smudge (06.04.2013 10:52): Skoda teto hry, ze ji tak odflakli, byla hodne zabavna a dobrej konkurent heroesu i kdyz malej,.Ale bohuzel tak to funguje v herním svete :( a muzem brecet, jak chceme
@MIGtheDRAGON (06.04.2013 09:46): Zase bojovník nemůže využít u souboje s bosy zuřivost a kouzla za moc nestojí, takže se musí spolehnout vyloženě na to, co je na place. Máš ale pravdu, s mágem to musí být těžší, má slabou army a u pavouka ještě ne moc pokročilá a účinná kouzla. No zkoušet to nebudu, jedno dohrání mi úplně stačilo :)
@JohnCZ (06.04.2013 02:09): Ano cetl jsem to velice dobre :) ze od toho odstpupil, ale ukoly prelozeny jsou pokad jsem na jeho strankach dobre cetl takze..Otazka, proc si to mam cist ? Vsak pokad nekdo rika, ze tam cestina je, ale ne uplna a v zaporech da absenci cestiny tak ..Se na me nezlob.Ale nejdriv rekne a potom b.

Pokad myslel officialni tak. nikdy zadna nebyla :) A pokad ano nevim o ni ..
@Smudge (06.04.2013 08:49): Jo tenhle díl je definitivně nejjednoduší, ale zároveň taky nejnudnější. Ale zrovna bossové jsou skoro vždy podle mě lehčí s bojovníkem než třeba s mágem, který nemá ty jednotky moc silné.
To byl ten první bos vážně tak hard? Jel jsem za válečníka, na normál, do prvního bose jsem teda splnil vše co se dalo a dal jsem ho na první pokus bez větších problémů. Tři silné jednotky na blízko, co pořád byly do pavouka a dvě další, co se staraly jen o nově příchozí. Pomohly taky kritický útoky a oživování. Celkově mi tenhle díl přišel nejjednodušší a bohužel dost repetitivní.
Té neúplné češtiny je zatím škoda, protože textu v King's Bounty bylo vždycky strašně moc (takže se zas nedivím, že se do úplného překladu nikomu moc 2x nechce).
A že jsou Válečníci severu takhle dlouzí jsem nečekal. Jako omluvu za Crossworlds to ale beru :)
@Karasman (10.12.2012 12:29): Tukan kecá, i když je to sympaťák. podívej se na oficiální fórum - je to naprostá katastrofa, neustále komunita opravuje další a další bugy. autoři vydali všehovšudy jeden patch. já hrál bez patchů, protože už jsem měl 20 hodin nahráno, když vyšel. proto je možné, že jsem si vyžral tu první verzi, která bez cheatů ani pomalu nešla dohrát...
@Karasman (10.12.2012 12:29): Nejvyladěnější mi k tomuhle dílu moc nesedí. Téměř kompletně souhlasím s komentem co napsal Garret. Považuji to asi za nejodfláknutější díl ze série KB. Mezitím co v předchozích dílech to chtělo si vybírat na koho zaútočím dál tak až na začátek to pak bylo úplně jedno a tak polovinu času jsem trávil kosením výrazně slabších nepřátel.
Garret: Divný, kromě toho, že mi hra asi třikrát spadla, jsem nenarazil na jediný bug, ale ještě nemám zdaleka dohráno. A cituju Tukana z recenze v aktuálním SCORE: Jedná se o nejvyladěnější kousek ze série KB.
Do svého dlouhého traktátu jsem dopsal dodatek po dohrání, pokud by to někoho zajímalo...
@marwel (09.11.2012 17:47): na to se jim můžu po 15ti odehraných hodinách tak akorát z vysoka vysrat. zajímavé je, že na slabším kompu s GF7500LE se to seká jako prase, ale hra nepadá a nezasekávají se loadingy. no a na mé herní mašině to jede jako víno, ale loadingy se často seknout a trvá min 2 min než se to zase rozjede... nemluvě o chybách v textech, které mě už několikrát nepěkně zmátly.

btw, s tím pavoukem si dělají prdel ne? to je hrozný overkill, minimálně v porovníní s bossy z minulých dvou dílů... 17k životů, útok na několik polí zároveň a ještě si tam spawnuje svoje malé bejbíz po stovkách.
vydat zabugovanou hru tohoto typu a vydat do ní patch s tím, že se musí založit nová hra. kreténi.