@cvv (01.03.2018 13:24): Ahoj, tady retard ze SkillZone. Pokud se u nás dobře koukám, Kingdom Come dostal 8/10, nikoliv sedmičku, ze které jsi nás „nařkl“. Příště víc ověřovat. :) Já bych asi klidně byl přísnější – nepamatuju si, že by se mi v nějaké hře někdy rozbilo ukládání.

Hezký den a hodně elánu do dalšího internetového rantu, my máme práci v Samopši.
@AlieN (05.03.2018 09:22): Já vím, že ta kniha má ležet na levé straně a já tam mám prázdné místo. Nejdřív jsem nastoupil do kláštera jako mnich, ale nechtělo se mi dodržovat řád, tak jsem všechny vyvraždil, splnil quest se svatým a až pak jsem se vrátil a skříň je prázdná. Já dělám quest s vykuřováním jen proto, že jsem si myslel, že když ty kořenářce pomůžu, tak pro mně připraví těch moc lektvarů proti únavě pro vojáky kteří oblíhají Talmberg. Ale nevím jestli to pomůže. Ještě jsem byl u jiný, a tam mám zase sledovat ty baby v lese s tou mastí
@účet smazán (05.03.2018 07:41): Začal jsi už s questem kde vstoupíš do kláštera jako mnich, nebo jsi se tam dostal jinak?. Ten quest je totiž strašlivě dojebaný bugy a mizerným skriptováním, že to možná nejde kvůli němu. Včera jsem se ho (a všechny subquesty na něj navázané) dlouho snažil splnit normálně nenásilně, ale nedalo se to, tak jsem loadoval na starou pozici, vlezl tam přes střechu, a s velkým zadostiučiněním všechno povraždil (krom Opata, který je, eh, nesmrtelný). Kupodivu ve hře jde pokračovat navazujícím questem, i když jsem se nedozvěděl proč a jak.

Možná se ale jen také nedíváš pořádně, skříň se nechová jako normální skříň, jeví se jako nevybratelný objekt, předměty z ní jdou vzít jen pokud se díváš zblízka přímo na ten konkrétní co chceš.
Quest získat prsten z mrtvoly pro mlynáře. Promluvim s katem, projdu speech checkem, kat nabídne že ho prodá, Henry automaticky odmítne a s katem už nejde mluvit. Bug?

Btw kde si človek muze vyprat hadry? Nechal jsem za to v lázních 10 grošů a zjevně to vypere jen hadry co mám na sobě, který už byly čistý, takže 10 grošů v prdeli.
Je vtipný, že dokud to nevyšlo nebo to pár jedinců rozehralo hned po uvolnění, tak tu všici vřískali, ať nespoilerujou a najednou jak jste všichni rozehraní, tak na to serete, do měsíce tu hru každej dohraje tak, ze si přečte tuto diskuzi.
For fucks sake...
Jdu splnit quest se vzpurným budoucím mnichem který v hospodě chlastá s Manfredem - jen abych zjistil že když s Manfredem po porážce v kostkách zahájím znovu rozhovor ještě než k němu (velmi pomalu) přijde šenkýřka, nalije mu víno a on se zvedne od stolu, tak se nezvedne nikdy, a hra je v háji.

Ok, tak load, jdu místo toho splnit quest s vykuřovaním ducha nebožtíka od chuděry Drahomíry - a až na místě zjistím že mi chybí ještě mák (díky internetům, ne že by na to hra nějak upozornila) - ovšem z lokace už nejde odejít, protože přece Henry chce nejdřív dokončit to vykuřování!

Kdyby ve hře byly jediným problémem bugy, ale ona má k tomu místy tak neuvěřitelně debilní design...
Riesite tu kazdu p....u.Bugov je tam plna rit,ale toto je jedna z mala hier ,kde som nevydrzal cakat na zlacnenie a kupil som to.Nelutujem :)
@RXQ79rudax (03.03.2018 20:17): Já někde četl že Středověký obrněnec je dokonce lehčí než moderní voják a dokonce pohyblivější, především díky tomu že má brnění rovnoměrně po celém tělě, kdežto moderní voják nosí výbavu většinou nazádech a to mu mění těžiště.
Ahoj potřebuji poradit s questem jak potkam ty 2 kamarady v hospodě a přijmu quest z kamene, mam zjisiti trasu kudy se poveze bedna se stribrem a nějak vymyslet aby tam bylo meně strazi to jsem udělal a abych mohl pokracovat v ukolu mam to vse oznamit matousovi problem je ze tam neni zadna nabidka ale znacka mi nad npc sviti nevite co s tím ?
Nové bugy :D

V hospodě v Úžeticích nejde vylézt po žebříku do zaplaceného pelechu, nejde mi aktivovat louč podržením pravého d-padu nebo jak se jmenuje pravá šipka na gamepadu u PS4 (dosud to šlo a ano, mám ji v inventáři ve výstroji).
Taky by bylo fajn kdyby po výstřelu šípu se ten zajíc lekl a utekl... Vy realisti... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Guldy (02.03.2018 15:01): Tiez mam problem s tymto main-questom - reportovat Rackovi na vyhliadke pri Talmberku, v Mrchojedoch som vyriesil vsetko, po rozhovore s nim quest nepokracuje - mala by sa spustit zrejme nejaka curtscena co to posunie dalej. Tu je moj save tesne pred rozhovorom: http://oldgames.sk/download/save199.zip

Questy co su aktualne u mna asi bugnute:
- Zajatec (mq) - report Rackovi
- Slavici (vq) - po odovzdani pasci Ratajskemu lovcimu to zmrzne v rozhovore
- Bohatym brat (a) - doniest vagabundovi pecetidlo (je na namesti v klade uz par tyzdnov)
- Mlynar Vojtech (a) - ukradnut kona v Mrchojedoch (to bude procesna chyba, nakolko v Mrchojedoch uz kone chcipli), je nejaka moznost ze sa tam chov koni obnovi?
kingdom come je na prvním místě v trending searches na pornhubu, ta hra je fakt všude :)
to abych se bál otevřít prohlížeč

co je KS? :)
@Kvasa (02.03.2018 17:40): KS už dávno není super, pokud teda někdy byl. Dávaj se tam věci, který by se zaplatily naprosto v pohodě, jen je to takhle pohodlnější. Ale tak je to o lidech, co jim ty prachy za toho zajíce v pytli klidně daj. U nich to prostě končí, bohužel. Takže jsem se na KS naučil přestat nadávat. Jen tady mě to fakt mrzí, protože hra je skvělá, škoda, že KS chčijou backerům na hlavy.
Koupit nebo nekoupit? Už je to v hratelném stavu? Mají už opraveny bugy v PC verzi? Na GOG se to už prodává tak se ptám. Tahle diskuze je hrozná, samý spoiler, raději tady ani nechodím.
Ten KS jste fakt posrali teda. Dost lidí je nasraných a koukal jsem, že o tom píše i games, což je dobře (že nejsou posraný)... nebo jsou naopak nasraný, kdoví :D Každopádně tohle byla chyba a moje nedůvěra ke KS kampaní ještě stoupla, ačkoli už bych to skoro nepovažoval za možné.
@Charllize (02.03.2018 13:30): hehe tobě vadilo i moje férové a slušné hodnocení 70% u skyrimu a dals mě za ně mínus
70 ze100 je pěknej výslednek, to jen tady na DH nechápu proč není v zeleném a opticky vytváří dojem že je to něco špatného...dyť je to o 20 nad průměrem
@Guldy (02.03.2018 11:59): Mam zaskrtlej hlavni ukol s nazvem zajatec nic vic. V leve casti obrazovky se pise "Zatimco jsem bojoval u Pribyslavic lapkove napadli Mrchojedy. Mrchojedsti nejenze utok odrazili ale dokonce lapili zajatce. Pan Racek chce abych ho vyslechl" Tak jsem vypacil zamek v Ratajskych zalarich kde se lapka nachazi a vyslechnout ho nemuzu jen okrast. V prave casti obrazovky popisek ukolu posledni odstavec "Ohlasil jsem se u pana Racka. Zpravil jsem ho o vsem co se stalo v Mrchojedech co jsem tam zjistil i jaka je v nich situace. Pan Racek me vyslechl a hned mi dal dalsi ukol. Mam se setkat s kupcem ktery obstarava predavky penez a materialu pro penezokazeckou dilnu." Kde se s tim kupcem mam setkat netusim. Ted jdu plnit vedlesi ukol s nazvem "pruzkum dolu" jestli to s tim nema nahodou neco spolecnyho.
@Guldy (02.03.2018 12:06): "To, ze za ten konkretni quest neni reputace, je featura a zmenime to, protoze zmenit to dava smysl. " Súhlasím, za to že som to tam vyriešil by mi tam mali udeliť čestné občianstvo :)

Inak tú radu nechať sa zavrieť som samozrejme aplikoval do praxe a neúspešne. Iba čo mi klesla reputácia zo 60 na polovicu a tým pádom je zvýšenie na požadovanú úroveň vyložene nereálne. Žiadnych ľudí som v mestách nevraždil (lapkov na cestách logicky nerátam) problémy som mal akurát v Ratajach, ale tam si si reputáciu postupne vylepšil úlohami)
@Mirdaa (01.03.2018 20:02): Čoveče to s těma šípama jsem měl stejný na začátku hry, pak se mi to nějakou záhadou opravilo. Není to závislý třeba na stupni lučišnictví nebo síle? I když opravilo se mi to docela rychle, kdy jsem ani nebyl moc vyexpenej.
@M.a.t.t. (02.03.2018 12:00): Premyslel jsem o tom a je to vse moc vagni na to, abych mohl s jistotou poradit. To, ze za ten konkretni quest neni reputace, je featura a zmenime to, protoze zmenit to dava smysl.

Ke ztrate reputace mohlo vest spoustu ruznych veci, ale samo od sebe jen tak se to stat nemohlo. Snazil jsem se pomoct tou radou nechat se zavrit, ale to se ti nelibi a zase jsem u problemu, ze bych potreboval tu situaci mit pod rukama. Mohlo se stat, ze jsi v meste A vrazdil lidi z mesta B a tudiz si myslis, ze jsi ve meste B nic neudelal. Mohl te nekde nekdo videt, kdyz sis zrovna myslel, ze te nikdo videt ani slyset nemuze.

A tak dale..

Takova zajimavost k tematu: Kdyz hagglujete a obirate lidi o penize, melo by to mit negativni vliv. Naopak rozdavanim "spropitneho" by to zase melo vest k lepsimu.

Reputace se mj. zveda aktivitami, davanim penez lidem, nekterymi dilcimi vecmi. Pokud mas dojem, ze mas nejaky bug, muzes mi poslat svuj save s nejakym popiskem a ja se na to ochotne podivam.